Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kondzik23 napisał:

Pytanie do użytkowników Vectry.Mocno zastanwiam nad migracją z Multimedii warto? Jak z internetem? duzo lepszy niż w MM? 

Ja neta od Vectry mam około 17 lat i przez ten czas nie mam się do czego przyczepić. Przez ten okres pamiętam chyba tylko ze dwie awarię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kondzik23 napisał:

Pytanie do użytkowników Vectry.Mocno zastanwiam nad migracją z Multimedii warto? Jak z internetem? duzo lepszy niż w MM? 

MultiMedia zostala przejeta przez Vectre wiec bedziesz mial to samo jesli chodzi o internet. Co do TV to jest kilka roznic programowych. Jesli masz dobra cene w MM to bym sie ich trzymal

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2022 o 15:20, andrzejgratis napisał:

Zaczynają mnie denerwować… mimo, że nie składałem wypowiedzenia, kolejny telefon z Gdańskiego numeru w celu zawarcia umowy - uwaga, tym razem na rok bez żadnego rabatu… Zaczynaja sobie robić kpiny.

To jest dopiero ciekawa taktyka vectry. Nie składasz wypowiedzenia - wydzwaniają. Złożysz wypowiedzenie - cisza, nikt nie dzwoni. Mistrzowie marketingu po prostu ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Działa i to bardzo sprawnie. Spróbuj na nowo połączyć się z siecią. Mi też wcześniej wyskakiwał ten błąd.

Mój dekoder chyba się powoli sypie i nawet proponowali mi wymianę, ale nie chciałem tracić nagrań. Teraz coraz poważniej rozważam rezygnację z tego dekodera, bo jednak nie przystaje do obecnej rzeczywistości nie obsługując serwisów streamingowych. Zauważyłem, że obecnie 90% czasu spędzam z HBO, Apple, Amazonem czy Canal+ online. Tylko sport mnie jeszcze trzyma przy tradycyjnej tv, ale akurat kanały sportowe w Vectrze, delikatnie mówiąc, czterech liter nie urywają. Nawet zadzwoniłem do DUK i rzeczywiście chcieli mi dać Canal+ lub HBO za darmo, ale oczywiście nie Viaplay, na którym najbardziej mi zależy obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skarżyski jeśli chodzi Ci o usługę Vectra Online / TV Smart GO to nie jest dostępna w USA. Będzie działać tylko przez VPN.

 

Vectra ma ofertę Viaplay dla klientów, pierwszy miesiąc za darmo: https://i.postimg.cc/d10PJD3p/Vectra-viaplay.jpg

Ale uwaga, przy próbie zamówienia wyskakuje, że jednak nie za darmo, a za 10 zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzicom skończyła się umowa już jakiś czas temu i od paru miesięcy doliczają im 10 zł za umowę na czas nieokreślony. Czy oferta internet 300mb/s plus telefon stacjonarny bez minut i telewizja pakiet złoty z dekoderem bez nagrywania za 75,90 zł. Umowa na 20 miesięcy, czy to dobra oferta? Teraz rodzice mają dekoder z nagrywaniem, ale  z niego nie korzystają. Czy ten dekoder bez nagrywania (o nazwie chyba HD Net) to jakiś paździerz czy da radę? Nic nie mówił konsultant o modemie do internetu, czy jakiś dekoderów powinienem się wystrzegać?

Edytowane przez skarżyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał:

Z końcem maja zrezygnowałem z Canal+ i wczoraj wyłączyli tę opcję na dekoderze 4K, ale o dziwo nadal śmiga na multiroomie. :) Tak przy okazji mam umowę na czas nieokreślony i jeśli zrezygnuję z głównego dekodera, to multiroom nadal będzie działał?

W 2015 roku, jak tracili prawa w C+ to też rezygnowałem z tego pakietu. Jak zrezygnowałem to mi jeszcze pół roku działało za free. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC jest teraz oferta łączona z Play (przynajmniej taką mi wypluło po wpisaniu adresu, ale to pod POPC, więc trzeba dodać 25zł opłaty za łącze) :

- 187 kanałów + pakiety Polsat Sport Premium oraz Eleven + dostęp do Viaplay

- intetnet światłowodowy do 1 Gbp/s

- abonament komórkowy Play na 2 lata za free

155zł łącznie za to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...