Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2021 o 15:49, kapsel001 napisał:

Witam,

Czy ktoś się orientuje czy Vectra ma moduły Ci 1.4 albo taki moduł posiada? Dzwonię a oni idą w zaparte że takich modułów nie ma. A ja nie chce żadnego dekodera w sypialni widzieć. Ludzie którzy mają TV z gniazdem 1.4 są skazani tylko na dekoder? Przecież to jakiś żart jest. 

Wydaje mi się, że są to moduły Ci 1.3. Taką informację odnalazłem na forum Samsunga. Ludzie mają z tym problem. Otrzymują komunikat, że ta wersja modułu jest niekompatybilna z modułem Vectry. Nie wiem na ile są to aktualne dane i czy się coś nie zmieniło. Na stronie oczywiście nawet się nie zająknęli o wersji:

l2cJHH3l.jpg

 

Edytowane przez Longman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Pytanie do sieci VECTRA:
 
Czekamy na kanały tj:
-AMC HD
-*TV BIZNES HD ("wkrótce")
-POLSAT GAMES HD
-POLSAT RODZINA HD
 
O co chodzi z tym?


Kilka pozostałych muxów (głównie z kanałami SD) w modulacji 64QAM zostało przełączonych do 256QAM co wiąże się z ponownym ich wyszukaniem na TV z camem.
Jakości to na razie nie poprawi, no chyba że ma kanalach SD podnieśli bitrate.
Modułu CI w wersji 1,4 nie ma. Są jedynie v1. 3 z diodą Led. Są bezproblemowo obsługiwane na najnowszych telewizorach.

Już niebawem pojawią się nowe oferty dla obecnych i nowych klientów z kampanii Zima21. Bedzie można uzyskać voucher do netflix standard nawet na 6 miesięcy. Poza tym bedzie go można potem przedłużyć i dodać do rachunku Vectry. Ma być dostępny oprócz dekoderów Smart dtv na klasycznych dekoderach adb 4730cd i 4730cdx. Wprowadzony zostanie także nowy pakiet internetu 450Mb/s.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Vectry.

Za ile teraz można najtaniej wyrwać pakiet Złoty z najniższym możliwym internetem i telefonem stacjonarnym bez limitu?

W tej chwili moja babcia posiada Złoty + 50Mb/s + telefon bez limitu + multiroom i jest na bezterminówce za 92zł, więc to chyba trochę wysoka kwota, a do Vectry niestety nie ma żadnego arkusza, jak to robi Morthen przy UPC.

Edytowane przez brtk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Vectry.
Za ile teraz można najtaniej wyrwać pakiet Złoty z najniższym możliwym internetem i telefonem stacjonarnym bez limitu?
W tej chwili moja babcia posiada Złoty + 50Mb/s + telefon bez limitu i jest na bezterminówce za 92zł.

Ja płace 100 ,złoty +SNO+eleven+nagrywarka +telefon +150mb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kfm877 napisał:


Kilka pozostałych muxów (głównie z kanałami SD) w modulacji 64QAM zostało przełączonych do 256QAM co wiąże się z ponownym ich wyszukaniem na TV z camem.
Jakości to na razie nie poprawi, no chyba że ma kanalach SD podnieśli bitrate.
Modułu CI w wersji 1,4 nie ma. Są jedynie v1. 3 z diodą Led. Są bezproblemowo obsługiwane na najnowszych telewizorach.

Już niebawem pojawią się nowe oferty dla obecnych i nowych klientów z kampanii Zima21. Bedzie można uzyskać voucher do netflix standard nawet na 6 miesięcy. Poza tym bedzie go można potem przedłużyć i dodać do rachunku Vectry. Ma być dostępny oprócz dekoderów Smart dtv na klasycznych dekoderach adb 4730cd i 4730cdx. Wprowadzony zostanie także nowy pakiet internetu 450Mb/s.

 

To dzwonię do Vectry i niech umawiają technika na wymiana na moduł z diodą LED. Mam nadzieję że to faktycznie ruszy bo nie widzi mi się trzymać w sypialni dekodera jeszcze.

Edytowane przez kapsel001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kfm877 napisał:

Już niebawem pojawią się nowe oferty dla obecnych i nowych klientów z kampanii Zima21. Bedzie można uzyskać voucher do netflix standard nawet na 6 miesięcy. Poza tym bedzie go można potem przedłużyć i dodać do rachunku Vectry. Ma być dostępny oprócz dekoderów Smart dtv na klasycznych dekoderach adb 4730cd i 4730cdx. Wprowadzony zostanie także nowy pakiet internetu 450Mb/s.

 

Wiadomo kiedy te nowe oferty wejdą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 20:43, Longman napisał:

Wydaje mi się, że są to moduły Ci 1.3. Taką informację odnalazłem na forum Samsunga. Ludzie mają z tym problem. Otrzymują komunikat, że ta wersja modułu jest niekompatybilna z modułem Vectry. Nie wiem na ile są to aktualne dane i czy się coś nie zmieniło. Na stronie oczywiście nawet się nie zająknęli o wersji:

l2cJHH3l.jpg

 

Potwierdzam są to moduły CI 1.3
Mam 3 sztuki: jeden z diodą a reszta bez.
Używam ich w dekoderach na E2 ( HD 51, Duo 4K ) i działają bez problemu w moim tv też działają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 21:37, staszek1503 napisał:

Potwierdzam są to moduły CI 1.3
Mam 3 sztuki: jeden z diodą a reszta bez.
Używam ich w dekoderach na E2 ( HD 51, Duo 4K ) i działają bez problemu w moim tv też działają 

Skoro są to wszystkie moduły CI 1.3, to jaka jest różnica pomiędzy tymi z diodą LED a tymi bez diody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe czy w takim razie oferta SMART TV na zewnętrzne łącza też się rozszerzy do tych 105+ kanałów.

Swoją drogą, ten najwyższy pakiet z netem 600 Mbps, Eleven, Cinemaxem i jeszcze Netflixem na rok całkiem atrakcyjny :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, NightRiders87 napisał:

Oferta całkiem super.Jeśli będą kanały tvp na łączu vectry jeśli ktoś ma to warto brać.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ma być taka sama sytuacja jak byś brał normalny dekoder. Czyli wszystkie kanały na łączu Vectry po iptv. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...