Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wziąłeś C+ na zobowiązanie to na główny pakiet zrobili LK, czyli przedłużyli na ten sam okres, co C+.

 

A jak zrezygnuję z C+, który mam od 4 miesięcy to płacę karę umowną w wysokości kwoty udzielonych ulg? Czyli jak mam 20 zł rabatu to zapłacę karę 4x 20 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 8 x 20 = 160zł :D, bo karę liczą od ilości miesięcy pozostałej do końca zobowiązania.

Dobieranie czegoś w trakcie umowy to klucz do trumny.

Edytowane przez Barti
Publiczne komentowanie działań Moderacji na forum (art. III pkt 6 Regulaminu forum).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaceknokia, niekoniecznie... Wszystko zależy od warunków promocji. Trzeba jednak wówczas liczyć się z wydłużeniem okresu minimalnego, a jak widać, nie każdy o tym wie albo nie jest informowany w dostateczny sposób. Jeżeli mamy niekorzystne warunki, np. jako nowy abonent, czasami faktycznie warto poczekać na koniec umowy. Dobierając kolejną opcję (i płacąc przez to więcej) do negocjacji przy przedłużaniu umowy przystępujemy na straconej pozycji (z wysokim zobowiązaniem miesięcznym). W tych warunkach trudno ugrać rozsądną obniżkę abonamentu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programując nagranie poprzez aplikację na telefonie, na dekoderze nagrywa audycję z 2 godz. opóźnieniem. Np. Nagrywanie ustawione na 20.00, a nagrywa program z godz. 22.00. Troszkę śmieszne.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dekoder ADB z opcją nagrywania USB daje możliwość ustawienia własnej listy kanałów? Oglądam tylko 5 sportowych, a reszta mnie nie interesuje i nie chce mi się pykać po kanałach. Albo czy choćby jak ustawię ulubione to dekoder włączy się na ulubionych od razu?
Opłata za dekoder PVR wynosi 10zl? Ktoś już pisał, ale nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programując nagranie poprzez aplikację na telefonie, na dekoderze nagrywa audycję z 2 godz. opóźnieniem. Np. Nagrywanie ustawione na 20.00, a nagrywa program z godz. 22.00. Troszkę śmieszne.

Potwierdzam i do niczego to na razie może udoskonalą dodatkowo w aplikacji nie mogę zmienić domyślnego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i do niczego to

Wasi technicy/informatycy musza wziąć przykład z NC+. Tam śmiga aż milo :P

Duży +, to na pewno podgląd nagrań z dekodera. Mam nadzieje ze będzie również możliwość oglądania. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłata do jakiej kwoty? Ile wynosi cena? Bo wiadomo, do cennika nijak się to ma.

Do kwoty jaką masz.

 

 

Dopłata do jakiej kwoty? Ile wynosi cena? Bo wiadomo, do cennika nijak się to ma.

Zgadza się, aneks na następne 2 lata. Ale ja jestem zadowolony i nie zamierzam rezygnować, ani zmieniać.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 19.00 to nie była przeszłość. Tylko codzienna teraźniejszość Vectry. Po prostu dalej [beep]a 2 godz. opóźnienia.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Kończy mi się umowa z Vectrą - do tej pory miałem Platynę + C+ Select + 100 Mb/s (umowa na 12 miesięcy) za 129,9. Teraz za te pieniądze proponują mi Platynę + C+ Prestige + 150 Mb/s. Umowa na 24 miesiące. Czy to dobra oferta?

Nie ukrywam, że wydzwania do mnie Orange, niestety nie potrafię do końca porównać oferty, ale wydaje mi się, że Orange w pakiecie Optymalnym ma mniej kanałów. Czy jeśli wypowiem umowę (mam dwa dni na zrobienie tego) to oferta się polepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

Mam dekoder PVR HD Arrisa z dyskiem 500GB.

Akurat na C+ mi zależy, bo od czasu do czasu oglądam tam filmy (choć wiem, że dobrych jest coraz mniej).

Pani twierdzi, że ma paczkę 150 Mb/s i ze 100 Mb/s nie ma paczki (co akurat może być blefem).

Dla mnie idealny za ten hajs byłby 100 - 150 C+ Presige (lub Select), HBO i Sport na Ostro, choc nie wiem czy to realne.

Edytowane przez krystianko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...