Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

W usłudze "Online" na łączu zewnętrznym  pojawił się kanał  TVP Seriale. :D

 

 

2017-11-14_144702.jpg

Nadal jednak brakuje kanałów premium: Cinemax , HBO, Canal+.......

 

Edit:  TVP Info również jest dostępny.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ofertę przedłużenia: Złoty + Eleven + SNO + Multiroom z PVR i CI + 100Mb/s za 89,90 zł. Czy to dobra oferta, czy jeszcze poczekać? Wypowiedzenie złożone, koniec umowy 12.2017 r. 

Dodam, że w tej chwili płacę 104,79 bez Eleven i PVR. 

Edytowane przez arturaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonk jest taki, że jak ktoś nie ma 2.0 (brał MR ponad 2 lata temu i nic nie zmieniał w umowie) trzeba pójść do BOK czy zadzwonić na infolinię i poprosić o migrację do MR2.0 z zachowaniem obecnej ceny 1:1. A mało tego - jak umowa MR przeszła już na czas nieokreślony - można podpisać nową (utrzymaniową) i wymienić dekoder np. na PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonk jest taki, że jak ktoś nie ma 2.0 (brał MR ponad 2 lata temu i nic nie zmieniał w umowie) trzeba pójść do BOK czy zadzwonić na infolinię i poprosić o migrację do MR2.0 z zachowaniem obecnej ceny 1:1. A mało tego - jak umowa MR przeszła już na czas nieokreślony - można podpisać nową (utrzymaniową) i wymienić dekoder np. na PVR.

To znaczy jak się chce przejśc na MR2.0 mając pakiety Premium na dwóch dekoderach to przecież po migracji na MR2.0. powinno sie płacić zdecydowanie mniej. Ja przy przedłużaniu umowy i przy okazji migracji do MR2.0 zaoszczędziłem chyba 70 zł albo i więcej. Tylko o tym MR2.0 to chyba naprawdę mało kto wie...

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w lutym i po telefonie do DUK dostałem naprawdę przyzwoitą ofertę- dwa dekodery z nagrywarką, Platyna, SnO, Canal+ Select, HBO z GO, Eleven oraz net 50 za 140,90. Nawet bym przystał na tę ofertę, ale nie zgodzili się, żeby weszła w życie od 1 marca. Trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpisałem z Działem Utrzymania Klienta  umowę.

 

- TV pakiet złoty

- multiroom 2.0 (dekoder HD z nagrywarką i dekoder HD)

- internet 100Mb Wifi

Powyższe 70 zł

 

- TV pakiet złoty

- multiroom 2.0 (dekoder HD z nagrywarką i dekoder HD)

- internet 150Mb Wifi

- pakiet Eleven

- pakiet Sport na ostro

Powyższe 84,80 zł

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Przemoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...