Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jakimś rozwiązaniem rzeczywiście byłoby włączenie wszystkich kanałów Eleven do Pakietu Sport Na Ostro, ponieważ w ostatnich latach tracił i będzie jeszcze bardziej tracił na wartości.

Powinno się zdecydowanie wzmocnić ten pakiet, bez kolejnych wyłączeń kanałów, takich jak wspomniany powyżej Eleven Sports (Eleven Sports 2).

 

Natomiast najbardziej naturalnymi zamiennikami do wyłączanych kanałów SD w ostatnim czasie, powinno być uzupełnienie brakujących kanałów w wersji HD, takich tak np. TV4 HD, Polsat Film HD itp., choć w niektórych (jeśli nie wszystkich) przypadkach można by je od razu podmienić jak np. Polsat Film SD (wyłączyć) na Polsat Film HD (włączyć).

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otrzymałem ofertę na wykup pakiety HBO za 20 zł/msc. Zobowiązanie 12 miesięcy, później gwarancja stałej ceny 20 zł, możliwość rezygnacji w miesięcznym wypowiedzeniem. W pakiecie biblioteczka HBO (czyli chyba HBO GO) oraz VOD. Pytanie czy to dobra cena, czy wartościowe kino mamy w HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płacę teraz za Platynę 15 zł i przejdę na Film GO za 20 to po rezygnacji z Film Go na pewno nie będę miał szans na powrót ceny Platyny za 15 zł. Natomiast osobny pakiet HBO nie narusza pozostałych pakietów. Tak to rozumiem, może się mylę.

@ktm877 możesz podać mi źródło promocji Film GO, ewentualnie skład pakietu?

 

Edit: znalazłem http://www.vectra.pl/pakiety_premium/telewizja

 

 

Film GO to osobny pakiet premium, który nie narusza pozostałych. Moja rozmowa dotyczyła też pakietu Super Film & Sport za 27 zł. Stąd moja pomyłka.

Edytowane przez vectriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą promocję c+, to jest tak 24 miesiące/umowa, select c+ w stałej cenie 34,91/m zł czyli 9,99 zł taniej i prestiż 39,9 zł/m czyli 10 zł taniej, możliwość rezygnacji w miesięcznym wypowiedzeniem oraz umowa 24 miesiące od dnia zgody na tą promocję...

Edytowane przez styk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak np. nie mogę jednocześnie zrobić upgrade z Platyny do SF&S i zrezygnować z pakietu Eleven Sport na Ostro

Sport na ostro jest w ofercie pakietu SF&S. Eleveny jak nie chcesz musisz wypowiedzieć. Generalnie jeśli już możesz to najpierw wypowiedz Eleven sport na ostro a potem zrób upgrade. Żeby nie było że sno liczą ci 2x.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport na ostro jest w ofercie pakietu SF&S. Eleveny jak nie chcesz musisz wypowiedzieć. Generalnie jeśli już możesz to najpierw wypowiedz Eleven sport na ostro a potem zrób upgrade. Żeby nie było że sno liczą ci 2x.

Spytałem czysto hipotetycznie. Teraz mam umowę na wszystkie usługi do czerwca 2019r. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem dzisiaj na FB Vectry, czy do Stalowego dostanę Sport Na Ostro. Wspomniałem, że mam już Eleven i C+ Select. Odpowiedzieli, że jest taka możliwość. Dziwne, bo wcześniej nie było.
Pytanie, czy da się go urwać za 10 zł? Mam już Eleven, a tam jest jeden kanał. Jaki jest okres zobowiązania takiego pakietu?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem dzisiaj na FB Vectry, czy do Stalowego dostanę Sport Na Ostro. Wspomniałem, że mam już Eleven i C+ Select. Odpowiedzieli, że jest taka możliwość. Dziwne, bo wcześniej nie było.

Pytanie, czy da się go urwać za 10 zł? Mam już Eleven, a tam jest jeden kanał. Jaki jest okres zobowiązania takiego pakietu?

 

Do Stalowego nie można dać opcji Sport na ostro. Ktoś się pomylił. Cała reszta opcji premium przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...