Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wynegocjowałem dla taty pakiet platynowy, net 50, sport na ostro za 69,00, dobra cena?

Cena według mnie jest w porządku, pilnujecie tylko faktur czy czasem nie będzie błędów w naliczaniu, bo u mnie po zmianie od 4 miesięcy różnie naliczają :-) Pamiętaj, jeśli telefonicznie zawarłeś umowę to masz 14 dni na rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD STB 3830, czy jakoś tak.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Aaaa to ładnie, ładnie wydymałeś tych z Gdyni. :)

 

Brawo. Tak trzymać.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Zamiast pisać takie uwagi na forum, należy korzystać z funkcji zgłoszenia postu do moderacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3830cd to żadna rewelacja. Co innego jakby Ci wymienili na adb4730 albo pvr.

Platyna z sno z EOP jest dla każdego za 59,90 a neta dostałeś za dyche.

Sprawdź czy w tabeli na drugiej stronie aneksu w ostatniej rubryce po zakończeniu umowy masz zachowane stawki abonamentu. Być może masz zniżki tylko na 24 m-ce a potem abonament wzrasta.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pytanie takie mam. Ze 4 miesiące temu podpisałem nową umowę na stalowy + 30mb za 43zł (wcześniej miałem platyne i 50mb za 60zł, vectre mam już naście lat). Teraz chciałem jednak przejść na wyższy pakiet TV/neta, stąd też poprosiłem o kontakt z vectrą. Zadzwonili 2 razy z jakimiś absurdalnymi ofertami (1.dopłata 40zł do złotego, 2.złoty + 100mb za 118zł :crazy: ). 

 

Może ktoś przerabiał ten temat i wie czy przejście na wyższy pakiet możliwy jest tylko po absurdalnych cenach czy z czasem miękną ?

Edytowane przez Speedlink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć. Pytanie takie mam. Ze 4 miesiące temu podpisałem nową umowę na stalowy + 30mb za 43zł (wcześniej miałem platyne i 50mb za 60zł, vectre mam już naście lat). Teraz chciałem jednak przejść na wyższy pakiet TV/neta, stąd też poprosiłem o kontakt z vectrą. Zadzwonili 2 razy z jakimiś absurdalnymi ofertami (1.dopłata 40zł do złotego, 2.złoty + 100mb za 118zł :crazy: ).

 

Może ktoś przerabiał ten temat i wie czy przejście na wyższy pakiet możliwy jest tylko po absurdalnych cenach czy z czasem miękną ?

No to zrobiłeś interes życia. Mając platyne + 50mb za 60 zł wybrałeś stalowy z 30mb za 43zl "super oszczędność".

 

Aby to sensownie rozwiązać teraz, zrób upgrade z stalowy na złoty +29,80 zł więcej miesięcznie z oferty JZ2017 Upgrade usług - zmiana na wyższy pakiet a następnie zwiększ prędkość internetu z tej samej oferty zmiana internetu z 50mb lub mniej do 100mb za +10 zł miesięcznie. W sumie miałbyś złoty + 100Mb za 39,80 więcej niż teraz płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie.

Kończy mi się umowa z Vectrą i złożę wypowiedzenie.

 

Jak wygląda oferta utrzymaniowa Vectry na dzień dzisiejszy ?

 

Potrzebuję TV w 3 pokojach (pakiet złoty w zupełności wystarcza, bez dodatków) oraz internet 100 Mb/sek z Wifi.

 

Z góry dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.

Nie zależy mi szczególnie na świetnej jakości obrazu i wymyśliłem właśnie, że w tym trzecim pokoju użyję TV Online w Vectra - akurat tam to stoi stary komputer ze sporym ekranem. 

 

A czy zatem wiadomo coś na temat proponowanej oferty utrzymaniowej 2xTV (pakiet złoty w zupełności wystarcza, bez dodatków) oraz internet 100 Mb/sek z Wifi ?

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

W tym trzecim pokoju to tylko analog , ewentualnie dvbc od Vectry. Vectra w usłudze MR daje tylko 2 dekodery.

Ktoś chyba pisał ze dają 3 sprzęt. Chyba w Gdańsku.  

 

Te regionalne kanały to powinni dać od 190, NTL jakoś tam dali. Nowa, Metro, WP mogliby dać 121 -123 (HD 141-143). Zoom TV na 103 i 113 (ewentualnie Polsat na 103 i 113). Myślę ze warto by napisać do kanałów z MUX8 by powalczyły o wyższe miejsca na lisice Vectry Polsat 2 i TV4 niech wróci na 107 i 108

 

Wycofanie Canal+ w SD to prawdopodobnie miejsce na Canal+ Now 4k

TeleTOON SD juz całkiem wycofany (brak planszy) pozostałe zostały kanały bez nazw

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...