Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że wielu abonentów ma jeszcze dekodery SD, więc o czym my mówimy? Zresztą wystarczy wejść na dyskusję o Elevenach, czyli jak by nie patrzeć kanałach premium i tam wielu zadowala marna jakość nadawania. Niestety wielu abonentów nie ma wyboru, bo w ich blokach nie ma konkurencji. Ja sam mam też nc+ i rzeczywiście większość kanałów jest tam w lepszej jakości, ale z drugiej strony Vectra ma lepsze dekodery (własna lista kanałów i możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie) i lepszy internet. Gdybym miał dostęp do UPC, nawet przez chwilę bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że wielu abonentów ma jeszcze dekodery SD, więc o czym my mówimy? Zresztą wystarczy wejść na dyskusję o Elevenach, czyli jak by nie patrzeć kanałach premium i tam wielu zadowala marna jakość nadawania. Niestety wielu abonentów nie ma wyboru, bo w ich blokach nie ma konkurencji. Ja sam mam też nc+ i rzeczywiście większość kanałów jest tam w lepszej jakości, ale z drugiej strony Vectra ma lepsze dekodery (własna lista kanałów i możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie) i lepszy internet. Gdybym miał dostęp do UPC, nawet przez chwilę bym się nie zastanawiał.

 

Problem polega na tym, że wielu abonentów ma jeszcze dekodery SD, więc o czym my mówimy? Zresztą wystarczy wejść na dyskusję o Elevenach, czyli jak by nie patrzeć kanałach premium i tam wielu zadowala marna jakość nadawania. Niestety wielu abonentów nie ma wyboru, bo w ich blokach nie ma konkurencji. Ja sam mam też nc+ i rzeczywiście większość kanałów jest tam w lepszej jakości, ale z drugiej strony Vectra ma lepsze dekodery (własna lista kanałów i możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie) i lepszy internet. Gdybym miał dostęp do UPC, nawet przez chwilę bym się nie zastanawiał.

Bogowie, zbliża się koniec 2017 roku! Kiedy przestano wydawać dekodery SD only i ile ich jeszcze jest? Przecież one zamortyzowały się już dawno temu, a koszt nowych jest niewielki.

 

Nawet jeśli Vectra nie umie ogarnąć wymiany we wszystkich lokalizacjach, nie mogłaby zacząć tam, gdzie ma na pewno wykorzystywaną infrastrukturę HD? Wywalić dawno przestarzałe dekodery, wywalić kanały-trupy i poprawić tam ofertę?

 

Jeśli nie potrafią nawet tego, niech wywalą wersje SD kanałów premium typu HBO, Canal+, Cinemax. Ile dekoderów SD ma wykupione te kanały? Chyba niewiele i to można wymienić w miesiąc-dwa.

 

Wydaje mi się, że ogarnianie nie jest najmocniejsze w tej firmie. Ostatnio gdy technik kładł mi kable w Wwie, ponad 3 i pół roku temu, dziwił się, że kładzie miedź zamiast od razu (tańszego i lepszego) światłowodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogowie, zbliża się koniec 2017 roku! Kiedy przestano wydawać dekodery SD only i ile ich jeszcze jest?

 

Targetem Vectry z rejonów skąd pochodzę są starsi ludzie. Na takich osiedlach gdzie ludzie mieszkają ponad 30-40 lat wasza Vectra idealnie się sprawdza. :P

Tam nie liczy sie HD a to czy jest TVP Info oraz kanał z serialami. :P

Tak na marginesie sam poleciłem swojej babci dekoder HD, a wciskali jej SD. Prawnuczka jak przyjeżdża nie będzie MiniMini w SD oglądała.  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest teraz akcja darmowej wymiany z SD na HD, nawet bez zmiany zobowiązania i wysokości abonamentu. Po drugie dekoderów SD już się nie wydaje, a jak jest usterka to zamiast SD-ka dają Motorolkę. Niestety wszystko trwa, starych pudeł były dziesiątki tysięcy!

Innym problemem jest to, że starsi ludzie mają stare telewizory i nie chcą zmieniać nawet za darmo dekoderów na HD. Jakby się panicznie bali nowego dekodera i pilota.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie taka akcja? Ja już Vectry nie mam ale walczę w imieniu mamy z tym trupem i dekoderu SD na HD wymienić nie chcą, chyba że podpisze się nową umowę, co z automatu oznacza droższy abonament. Złoty SD 40 PLN, złoty HD 49.

 

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-TL10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, podejdź do BOK lub zadzwoń na infolinię i poproś o darmową wymianę sd na hdnet. Tylko nie gadaj ze sprzedawcą bo ten zawsze będzie chciał coś uszczknąć dla siebie czyli tobie sprzedać jakieś dodatkowe pakiety. Wtedy niech poprosi swojego lidera.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, podejdź do BOK lub zadzwoń na infolinię i poproś o darmową wymianę sd na hdnet. Tylko nie gadaj ze sprzedawcą bo ten zawsze będzie chciał coś uszczknąć dla siebie czyli tobie sprzedać jakieś dodatkowe pakiety. Wtedy niech poprosi swojego lidera.

Wymiana jest bezpłatna. Tylko że technik musi przyjść i wymienić te F-ki na kablu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moduł może być lepszą opcją? Możesz to rozwinąć? Jak mógłbyś to jakoś uzasadnić poza tym, że zajmuje mniej miejsca to byłbym wdzięczny. Piszę bez złośliwości żeby nie było.

Czy dzięki modułowi można nagrywać programy na różnych programach, zaprogramować nagranie, przewijać, zatrzymywać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada również VOD. Ale myślę, że dobrze, że jest wybór między dwiema opcjami (dekoder i moduł) bo i potrzeby abonentów są różne. Osobiście preferuje dekodery natomiast wielu moich znajomych że względu na wygodę (jeden pilot, mniej kabli, mniejszy pobór prądu) wybrało moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostają HD a dają zwykłe SD ( pewnie umowa nie puszcza )

 

Na którym jest ten Super Polsat? Od razu piszcie numer kanału bo znaleźć go w 1000 kanałów jest ciężko.

 

622 SuperPolsat z logo HD. Szkoda ze ta głupia firma degraduje go do SD.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, więc nie zauważyłem czy ktoś ostatnio pytał w podobnej sprawie.

W wakacje skończyło się zobowiązanie promocyjne, czyli mogę rozwiązać/przedłużyć umowę. Obecnie mam Platynę z PVR + SnO + net 50 i płacę za to 79,79zł (Olsztyn). Czy zwiększenie prędkości uda się wyrwać w tej samej lub podobnej cenie przy przedłużeniu? A może za podobne (nieco wyższe zobowiązanie finansowe) da się COŚ ciekawego wyrwać? Jakieś podpowiedzi/sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, więc nie zauważyłem czy ktoś ostatnio pytał w podobnej sprawie.

W wakacje skończyło się zobowiązanie promocyjne, czyli mogę rozwiązać/przedłużyć umowę. Obecnie mam Platynę z PVR + SnO + net 50 i płacę za to 79,79zł (Olsztyn). Czy zwiększenie prędkości uda się wyrwać w tej samej lub podobnej cenie przy przedłużeniu? A może za podobne (nieco wyższe zobowiązanie finansowe) da się COŚ ciekawego wyrwać? Jakieś podpowiedzi/sugestie?

Ja za dokładnie taki sam pakiet płacę 70,90 zł. Przy ostatnim przedłużeniu proponowali mi zwiększenie prędkości internetu do 100, ale wolałem 12 miesięczną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...