Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@artic: Jak mi się uda, to podpytam parę osób o tą sprawę. Jednakże osobiście w to wątpię, że pisma już przyszły, chociaż te pisma ze zmianą regulaminu rok temu (na wakacje) przyszły dość szybko. W sumie nikt z mojego najbliższego otoczenia nie ma już Vectry i bardzo mnie to cieszy. Zapytaj jeszcze na Facebooku Vectry, ale nie liczyłbym tam na wiele. Jednak spróbować zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli to, że sygnał w kablu nie powinien się różnić pod względem jakości audio/video od sygnału dostarczanego do operatora. Czyli jeśli np. na wejściu jest program nadawany w DVB-S2/S/T czy po światłowodzie w MPEG-4 z przepływnością 5 Mbit/s to na wyjściu jest DVB-C z przepływnością 5 Mbit/s a nie 2,5 Mbit/s (zachodzi jedynie zmiana modulacji).

To byłoby z pewnością jakieś rozwiązanie ale jakość i tak byłaby gorsza w kablu ponieważ kablówka pobierając sygnał z satelity musi go rozkodować, zmultipleksować i zakodować ponownie. A to oznacza pogorszenie jakości nawet w przypadku zachowania przepływności.

Co innego gdy dostaje sygnał światłowodem. Wtedy możnaby poszaleć i z pewnością poprawić jakość.

Niestety "menagi" myślą tylko portfelem i tak to wszystko teraz wygląda.

Żyjemy w czasach kiedy w każdym domu stoi sprzęt potrafiący odbierać sygnały RTV w bardzo dobrej jakości i wiernie tą jakość przekształcać na obraz i dzwięk. Tylko co z tego skoro dostępne za dużą kasę źródła są okaleczone i nie wykorzystują potencjału sprzętu. Nierzadko nawet kupione oryginalne płyty CD nie zapewniają dobrej jakości nagrania bo przemiksowano je przez korektory i "barwatony" by brzmiały nienaturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma dekoder ADB 3831 CDX, może sie orientuje czy zielona dioda na wyswetlaczu "@" (sygnalizująca połączenie z internetem) powinna cały czas się świecić ?

Jest zapalona na zielono nawet po przełączeniu w stan czuwania. W instrukcji nie znalazłam opcji, która ją wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : Moją kablówkę przejęła Vectra zaoferowano mi samą TV (mam internet i telefon od innego operatora) pakiet Złoty TV Cyfrowej + Dekoder + Analog w drugim pokoju za 48zł miesięcznie.Oferta warta ceny i uwagi według was ????

Ja płacę raptem 3 złote więcej za platynę, sport na ostro i dekoder z nagrywarką. Walcz :).

Witam.Mam pytanie.Wczoraj przyszedł mi mail.I zamiast 49 zł. za canal+ platinum mam w rozliczeniu 89 zł.Czy to ich pomyłka czy zmieniło się coś w opłatach.Proszę o odpowiedz.

Takie rzeczy tylko w Vectrze- dajemy ups... płacimy więcej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ! :D Już w weekend odpuszczę ale w poniedziałek dzwonię i negocjuję( w środę mam montaż)

Najlepszym sposobem na negocjacje jest wypełnienie formularza kontaktowego na stronie Vectry i prośba o kontakt z biura utrzymania klienta- oni mają dużo większe możliwości niż konsultanci na infolinii. A poza tym oni do Ciebie dzwonią, a nie Ty po prośbie :). Jeszcze raz powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : Moją kablówkę przejęła Vectra zaoferowano mi samą TV (mam internet i telefon od innego operatora) pakiet Złoty TV Cyfrowej + Dekoder + Analog w drugim pokoju za 48zł miesięcznie.Oferta warta ceny i uwagi według was ????

 

Możesz spróbować negocjować, ale w takim przypadku gdy vectra przejmuje mniejsza kablowke, gościu z działu akwizycji Vectry wyznacza stała ofertę dla wszystkich abonentów starej kablówki i albo ja podpiszesz albo nie. Wiem chore, cała vectra jest chora. Ale próbuj może ci się uda, może u Ciebie panuje większa konkurencja i muszą się z tym liczyć ...

 

U nas za złoty hd z dekiem tfuuuuu Motoroli była sztywna oferta 50zl na 24mce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : Moją kablówkę przejęła Vectra zaoferowano mi samą TV (mam internet i telefon od innego operatora) pakiet Złoty TV Cyfrowej + Dekoder + Analog w drugim pokoju za 48zł miesięcznie.Oferta warta ceny i uwagi według was ????

 

Oferta w sumie standardowa, jak Ci się uda to walcz o swoje. Przecież klient z ulicy przyjdzie i ma to samo za 2 zł drożej (dokładnie 1,90 zł/mies.). A tak zapytam, masz jakąś alternatywę poza Vectrą (inna kablówka w bloku czy też opcja zainstalowania anteny sat)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem próbowałem oferta sztywna nic z ceny nie chcą zejść :( Chyba że z pakietem internetu ... ale cena teź bez rewelacji a mam już internet od innego operatora.

Na osiedlu jest jeszcze UPC za samą TV cyfrową 75 zł abonament był teraz Jarsat Gdańsk http://www.jarsat.pl/telewizja/telewizja-cyfrowa ale Jarsat został wykupiony przez Vectrę. Zobaczę jaki mi dekoder wcisną w środę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Coraz bardziej zastanawiam się nad rezygnacją z Tv. Powodów jest kilka, przedewszystkim brak czasu na jej oglądanie, cena, brak ciekawych pozycji, reklamy, reklamy :). Oczywiście powiecie kup sobię paczkę C+ i po sprawie - ale właśnie sęk w tym iż problemem jest cena. Obecnie płacę 80 PLN za 20Mb/s + Platyna+SnO. Jest jakaś możliwośc wzięcia podobnego neta + sama paczka C+ ?. Jeżeli nie ma (a tak zapewne jest) to pewnie po dostaniu pisma podziękuję za współpracę, wezmę neta bez umowy (wiem, drożej ale odchodze kiedy chcę) i wystawię antenkę na DVB-T i pewnie mi to wystarczy.

Co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś półmetek kolejnego miesiąca i żadnego maila o możliwości rezygnacji dalej nie mam.

 

Moja umowa była pierwotnie do 30.04.2014 (podpisana od 01.05.2012) + przedłużyła się o 6 miesięcy a więc jak rozumiem do 31.10.2014. A więc normalne wypowiedzenie muszę złożyć na dwa miesiące przed końcem terminu obowiązywania obecnego aneksu do 31.08.2014 jak rozumiem, bo okres wypowiedzenia to 2, a nie 3 miesiące ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...