Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ma też ktoś problem z netem? Od wczoraj strasznie mulą stronki i prawie nie buforują się filmiki dotyczy to komputera(każda przeglądarka) i to samo na telefonie.

Oto wynik z testu:

87406345

Ogólnie łącze niby 40/80mb...

Tego jeszcze nie było, żeby up był większy niż down. Co ciekawe tylko steam jakoś to mija i update pobiera z prawidłową prędkością.

 

*

Już nie aktualne pobawiłem się wczoraj trochę i okazało się że routerowi coś odbiło, i ograniczał transfer :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pracy ogladam mecze z naziemnej tv cyfrowej i musze przyznac ze jakosc naprawde jest dobra. Wczesniej nie mialem okazji z bliska ogladac dvb czy jak to tam sie nazywa. Dodam, ze tv to sony 55 cali. Przynac musze tez, ze w vectrze obraz nie jest taki zly ale jednak gorszy niz naziemnej(por dotyczy tylko kanalow tvp 1 i 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma też ktoś problem z netem? Od wczoraj strasznie mulą stronki i prawie nie buforują się filmiki dotyczy to komputera(każda przeglądarka) i to samo na telefonie.

Oto wynik z testu:

87406345

Ogólnie łącze niby 40/80mb...

Tego jeszcze nie było, żeby up był większy niż down. Co ciekawe tylko steam jakoś to mija i update pobiera z prawidłową prędkością.

 

*

Już nie aktualne pobawiłem się wczoraj trochę i okazało się że routerowi coś odbiło, i ograniczał transfer :roll:

W Bielsku -Białej na Oś Karpackim jest ośiedlowa sieś tvk naleząca do Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej,i Canal+ wszystkie kanały od września będą dostępne za 35zł.Jedynie co to tzeba będzie wykupić na własność dekoder o dbioru tych kanałów.Tak z ciekawości podaje że ta tvk nadaję w analogu 50 kanałów a w wersji cyfrowej 65 kanałów 20 HD i to za 25zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie w kraju TV-kablowe których właścicielem są Spółdzielnie Mieszkaniowe są dużo tańsze jak wielkie sieci kablowe.Dzieje się tak że Spółdzielnie nie mogą zarabiać tak przewiduje ustawa na telewizji.Mieszkańcy sami decydują jakie chcą mieć programy ,nie ma tam żadnego badziewia.Kiedyś błędem było oddawanie dużym sieciom kablowym Spółdzielczych sieci kablowych za grosze bez zarobku tylko za poniesione koszty..W Bielsku -Białej wtej Oś tvk są wszystkie FILMBOXY, cyfrowo 65 programów analogowo 50 + ponad 20 stacji radiowych nie potrzeba żadnego dekodera tylko telewizor z MPEG 4 DVB=T.Teraz jedynie kto chce mieć wszystkie Canal+ to misi kupić dekoder wypasiony z nagrywaniem ale to tylko dla chętnych oglądać Canal+ Pełny pakiet Canal + to 35zł a moze i mniel,niepełny pakiet Canal + to około 25- 30 zł.Takie są koszty i tyle życzy sobie CANAL+.Teraz widzicie ile Vectra zarabia na Cana+ czy FILMBOXACH i wielu innych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chwała, że takie kablóweczki dają radę. Widać jakie marże nakładają duzi operatorzy.

FIL nie opowiadaj bzdur, a jakie koszty ponosi vectra w kilkunastu miastach? Coraz mniej BOK, kroją koszta żeby góra miała jak największe zyski, cierpią na tym uczciwi ludzie, którzy podpisali umowę, bo w razie problemów nie mają gdzie iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfm877 ja nie krytykuje istnienia mniejszych kablówek. Natomiast porównywanie dużych i małych nie ma wg mnie sensu. Koszty z BOK to akurat najmniejszy problem. Koszty to chociażby stworzenie własnej sieci ogólnopolskiej, "opłaty za wyjście na świat", reklamy i inne. Dlaczego mniejsi się nie rozbudowują tak jak np upc czy vectra?. Dlaczego alterntywni i mniejsi wolą korzystać z kabli tp. Właśnie chodzi o kasę. Pracowałem przy tym rynku i poznałem jak to wygląda od środka. Takich sieci jest cała masa ale wiadomo, że wielcy będą mieć marże bo inwestycja musi się szybko zwrócić by było na kolejne inwestycje. Przez lata miałem tp, aster a poźniej upc. Od ponad 2 lat mam vectre i płacę zdecydowanie mniej niż u poprzedników. Upc dopiero teraz ruszyło z promocjami..lokalnymi czyli tam gdzie jest konkurencja. A co do canal+ to zobaczcie jak to wygląda w innych kablówkach. Na c+ mało kto zarabia, jest to raczej uzupełnienie oferty programowej i możliwość oglądania dla tych co nie mogą zainstalować talerza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mniejsi się nie rozbudowują tak jak np upc czy vectra?. Dlaczego alterntywni i mniejsi wolą korzystać z kabli tp.

 

A czy każdy operator musi się rozbudowywać? Pracowałeś tyle lat w branży i nie wiesz, że Ci duzi tylko czekają abyś zmodernizował sieć i wtedy cie przejmują za bezcen?

 

Przez lata miałem tp, aster a poźniej upc. Od ponad 2 lat mam vectre i płacę zdecydowanie mniej niż u poprzedników. Upc dopiero teraz ruszyło z promocjami..

 

No widzisz, przez lata miałeś dużych operatorów i tak jakbyś nie miał porównania , że mając mniejsza kablowke płacisz mniej za więcej kanałów i masz serwis na miejscu. A tu nagle wchodzi ci gigant i za Twoje pieniądze modernizuje sobie inne miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego c+platinum to nie jest pakiet tylko opcja programowa.

 

Rozumiem masz 6x c+ za 24,90 i chwała ci za to ;p nie musisz chwalić się faktura.

 

Pakiet programowy w vectrze to np złoty albo platynowy.

 

@FIL ceny pakietów są różne w różnych miastach i u różnych przedstawicieli. Analogu juz nie sprzedają, bynajmniej w moim mieście. Srebrny 9, 90 + dekoder, złoty 29,90 + dekoder, platyna 44,90 + dekoder.

Dekoder hd 20zl, pvr 35 zł

Są to ceny od których można przyznawać rabaty dla stałych abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 Masz tu drogi przyjacielu ze strony Vectry dokładny opis PAKIETU CANAL+ PLATINUM. Pierwszy z góry. Tak więc nie pisz, że nie jest to pakiet tylko ,,opcja programowa''. To jest właśnie pakiet premium oczywiście za dodatkową opłatą. Tu link na potwierdzenie tej tezy http://www.vectra.pl/pakiety_premium/telewizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś ciekawa oferta utrzymaniowa, którą ktoś "wywalczył" :)?Rozwiązanie umowy na 30 czerwca, wczoraj dzwonili, ale szału nie ma.Może być bez neta.Obecnie posiadam platynę i 40 mb/s za 80 zl.I zastanawiam się mocno nad upc (mają dobre oferty dla Wawy).Jednak ciekaw jestem, czy można coś wywalczyć za małą kaskę z vectry

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś ciekawa oferta utrzymaniowa, którą ktoś "wywalczył" :)?Rozwiązanie umowy na 30 czerwca, wczoraj dzwonili, ale szału nie ma.Może być bez neta.Obecnie posiadam platynę i 40 mb/s za 80 zl.I zastanawiam się mocno nad upc (mają dobre oferty dla Wawy).Jednak ciekaw jestem, czy można coś wywalczyć za małą kaskę z vectry

:)

 

Masz platynę z jakim dekoderem?

80zł na m-c za platyne z dekoderem hd i 40 mega internetu to moim zdaniem niezła cena.

Bez neta oferta nie będzie atrakcyjna, w paczce zawsze taniej.

 

Z tego co widzę na upc.pl promo dla Waraszawy Ursynów to obecnie masz Select Extra HD (125 kanałów w tym 29HD) i 30 mega internetu przez pierwszy miesiąc za 1zł potem 79zł. Czyli podobnie.

 

Jednak Vectra wojuje z UPC, więc jeśli złożysz wypowiedzenie i napiszesz, że idziesz do UPC to może dostaniesz coś ciekawszego w Vectrze, ale cudów się nie spodziewaj, zapłacisz mniej może o 10 góra 20zł lub dostaniesz jakiegoś "łamańca", albo połechcą cię np. sportem na ostro za 1zł czy czymś podobnym - bez zmiany ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś ciekawa oferta utrzymaniowa, którą ktoś "wywalczył" :)?Rozwiązanie umowy na 30 czerwca, wczoraj dzwonili, ale szału nie ma.Może być bez neta.Obecnie posiadam platynę i 40 mb/s za 80 zl.I zastanawiam się mocno nad upc (mają dobre oferty dla Wawy).Jednak ciekaw jestem, czy można coś wywalczyć za małą kaskę z vectry

:)

Nie wiem jakie oferty są w UPC, ale możesz powalczyć o sport na ostro i dekoder z nagrywarką w cenie 80 zł+net oczywiście. Na więcej bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś ciekawa oferta utrzymaniowa, którą ktoś "wywalczył" :)?Rozwiązanie umowy na 30 czerwca, wczoraj dzwonili, ale szału nie ma.Może być bez neta.Obecnie posiadam platynę i 40 mb/s za 80 zl.I zastanawiam się mocno nad upc (mają dobre oferty dla Wawy).Jednak ciekaw jestem, czy można coś wywalczyć za małą kaskę z vectry

:)

A co ci upc proponuje bo u mnie vectra przebija wszystkich :D Spokojnie coś możesz dostać extra od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...