Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem wcześniej, że alternatywą wobec wymiany dekoderów będzie transkodowanie. Jeśli będą transkodować SD MPEG-4 do SD MPEG-2 to jeszcze to zrozumiem, ale jak się zabiorą za transkodowanie HD MPEG-4 do SD MPEG-2 (bo nie będzie dostępnej innej wersji niektórych programów) to mylące będzie logo na ekranie informujące o programie w jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż w czerwcu/lipcu wybieram się do Vectry przedłużyć umowę. Aktualnie korzystam z ich telewizji i internetu. Za pakiet 'złoty' płacę 25zł, za dekoder hd (bez nagrywarki) płacę już 5 rok z rzędu 20zł miesięcznie oraz za c+ platinum 25zł. Za internet płacę 35zł (10mb) i 5zł za router z wifi. Na stronie internetowej widzę pakiet 'złoty' za 50zł już z wliczonym dekoderem. To jednak o 5zł więcej niż obecnie płacę. Powiedzcie mi czy w punkcie Vectry idzie coś wynegocjować? Przykładowo w takim nc+ za dekoder bez nagrywarki nic się nie płaci a za taki z nagrywarką 5zł miesięcznie. Najniższy dostępny internet obecnie kosztuje 50zł. Jak napisałem wcześniej, ja za internet z wifi płacę 40zł. Czy jestem skazany na droższy internet i na dalsze płacenie horrendalnych 20zł co miesiąc za dekoder?

 

 

http://s13.postimg.org/tdzdxcvyf/CCF20150420_00000.jpg

 

Powiedz mi tylko jedno : jak załatwiłeś C+ za 25zł, jak ja płacę za niego 40zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy Vectra zamierza dołączać jakieś kanały w tym roku. Coś słyszeliście? Na razie konkurencja włącza te nowe tvn-y a Vectra ciągle w zimowym śnie. Jestem z Vectrą od 9 miesięcy i pełne rozczarowanie. Wiele awarii, wywalanie tv razem z netem regularnie raz w miesiącu i to pod nosem ich głównej siedziby. Dlaczego jakieś lokalne kablówki dołaczaja te nowe kanały a vectra ma swoich abonentów gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak zauważyłem - w tym samym konfiguratorze, jak dobierzesz telefon, to jest 99.90 - dziwne, ale tak jest. Jak widać, takie 'mega' promocje robi Vectra na terenach, gdzie jest monopolistą. Ludzie pewnie pomyślą, że to świetne oferty. Np. 66 kanałów i 50Mb/s tutaj 64,90, a na stronie Vectry 59,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Canal+ platinum HD płacę 24,90 i tak juz od 3-4 lat. Umowa przechodzi na cykle, których nie ruszam ponieważ już takiej ceny nie dostanę. Cała kwota faktury w podpisie.

 

"Pakiet Platynowy / Dekoder HD PVR 5830CDX /Multiroom Platyna /Internet 60mb WIFI / Canal+ PLATINUM /SPORT NA OSTRO / = 92,70 ZŁ"

 

Cudowną masz tę ofertę..!! :brawo: proszę poradź coś jak negocjować/załatwić coś takiego... ja za te same pieniądze mam podobnie TYLE że BEZ canal+platinum i bez multirooma.. więc dużo gorzej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaceknokia: Nie wkopała się. Operator zawsze może zakończyć promocję "na całe życie". Szczególnie, gdy wprowadzali nowe pakiety Canal+. Ale jak widać nie opłacało się im. UPC też miało promocje na stare pakiety Canal+ z ceną "na zawsze". Ale wszystkich zmigrowali do droższych pakietów :)

 

mam do wyboru 60 Mb/s + Select Extra HD za 64,90 z UPC lub 100 Mb/s + 66 kanałów za 49,90 z Vectry, co lepsze?

 

Trudno jest doradzać, bo to zależy tylko od tego czego oczekujesz i jakie masz preferencje (zawartość telewizji, szybkość netu).

Zdradzę Ci tylko, że w utrzymaniówce UPC 60 Mb/s + Max Extra HD z nagrywarką oferują za 65 zł (ale trzeba być abonentem i wysłać wypowiedzenie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już o tym milion razy. Jeśli w miejscu świadczenia usługi przez Vectre dziala konkurencja (najlepiej jeszcze jedna kablowka jak upc) oferty są znacznie korzystniejsze i są to oferty lokalne niedostępne w innych lokalizacjach. Wiec wasze pisanie o ofertach nie ma tu najmniejszego sensu, bo chyba że dla przechwałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już o tym milion razy. Jeśli w miejscu świadczenia usługi przez Vectre dziala konkurencja (najlepiej jeszcze jedna kablowka jak upc) oferty są znacznie korzystniejsze i są to oferty lokalne niedostępne w innych lokalizacjach.

Tych "korzystniejszych" ofert domagać się od przedstawiciela czy przez "infolinię"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już o tym milion razy. Jeśli w miejscu świadczenia usługi przez Vectre dziala konkurencja (najlepiej jeszcze jedna kablowka jak upc) oferty są znacznie korzystniejsze i są to oferty lokalne niedostępne w innych lokalizacjach. Wiec wasze pisanie o ofertach nie ma tu najmniejszego sensu, bo chyba że dla przechwałek...

 

Chora jest ta różnica w cenie. Jeden ma wsio za 92zł a inny musi wybulić 170zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu dobrzy ludzie, którzy mają platynę + sport na ostro + canal+platinum? Ile płacicie? Kończy mi się umowa na TV i mam dziwne wrażenie, że płacę więcej niż niektórzy z canal+ platinum.

Dobry człowiek informuje, że płaci za 116 zł. Nie mam pelnej paczki na canal ale za to pvr dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...