Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, staszek1503 napisał:

Dostałem informacje że od dnia aktywacji do 10 sierpnia Viaplay jest bezpłatne .
Na tem moment nie wiem czy sami zdeakrywują czy będzie trzeba zrobić to ręcznie

Zgadza się. Info od konsultanta: "Wspólnie z naszym partnerem dla wybranej grupy Klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny prezent: darmowy dostęp do serwisu Viaplay. Darmowy dostęp działa do 10 sierpnia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Info od konsultanta: "Wspólnie z naszym partnerem dla wybranej grupy Klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny prezent: darmowy dostęp do serwisu Viaplay. Darmowy dostęp działa do 10 sierpnia."

Teraz dostałem informacje że na tą chwile nie wiadomo czy usługa wyłączy się sama czy będzie trzeba ją wyłączyć przed 10 sierpnia.
Moim zdaniem włączanie usługi nawet bezpłatnie bez wiedzy klienta jest niezgodne z prawnem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli usługa Viaplay wyłączy się sama - 10 sierpnia, to jest zgodna z prawem (coś na zasadzie otwartego okna). Przecież w normalnej tv też są odkodowane programy w ramach otwartych okien i to nie ulega wątpliwości.
Myślę, że nie pójdą na coś takiego, że teraz aktywują ludziom za free, a po 10 sierpnia przejdzie np na czas nieokreślony już za 34zl. To byłaby wtopa i kara murowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywować usługę viaplay? Mam w vectrze opcję ze usługa darmowa do 10 sierpnia. Po tym terminie zostanie wyłączona automatycznie. Tak powiedzieli na czacie. Czy można aktywować na obecnym nieopłaconym koncie viaplay czy trzeba założyć nowe konto jak sugeruje konsultantka? 

Edit: Już znalazłem by dodać operatora do viaplay ale nie może mi konta znaleźć z vectry. Numer klienta wpisuje prawidłowo ale o co chodzi z tym pinem? To hasło do konta vectry czy coś innego?

Edytowane przez Kmicik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 20:58, Tok napisał:

regulaminu nie czytałem, ale oferty są słabe wg mnie. Cena wysoka jak na internet 300/450 z pakietem niskim lub średnim. Nie rozumiem tez czemu w najniższym pakiecie nie mogli dodać kanały Bielsat i Ukraina24 które są dostępne operatorom za darmo. Oferta dla Ukraińców, ale bez choćby jednego kanału w ich języku. Dopiero od pakietów za 70/90 zł są. 

Kanały ukraińskie obecnie są niekodowane, tak więc i tak w tej ofercie są dostępne od nanjizszego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kmicik napisał:

Jak aktywować usługę viaplay? Mam w vectrze opcję ze usługa darmowa do 10 sierpnia. Po tym terminie zostanie wyłączona automatycznie. Tak powiedzieli na czacie. Czy można aktywować na obecnym nieopłaconym koncie viaplay czy trzeba założyć nowe konto jak sugeruje konsultantka? 

Edit: Już znalazłem by dodać operatora do viaplay ale nie może mi konta znaleźć z vectry. Numer klienta wpisuje prawidłowo ale o co chodzi z tym pinem? To hasło do konta vectry czy coś innego?

PIN masz w strefie klienta a login to twój numer klienta w Vectrze - ja sobie aktywowałem i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 13:18, CureMar napisał:

A ja mam dekoder HMC i mnóstwo programów ponagrywanych z C+, więc też bym nie pisał, że nagrywanie jest możliwe, gdybym nie miał co do tego pewności ;)


super że masz możliwość! Gratulacje 

6 godzin temu, tomekjot napisał:

Kanały ukraińskie obecnie są niekodowane, tak więc i tak w tej ofercie są dostępne od nanjizszego pakietu.

 

no właśnie w ofertach dla ukraińców w najniższym pakiecie nie ma na wykazie żadnego kanału w ich języku. wiem, że one są niekodowane, ale  żeby te niekodowane obywatele Ukrainy odbierali musza płacić za wyższy pakiet w Vectrze :)

scrn: https://iv.pl/image/bez-tytulu.GIw8pcf 

www:https://www.vectra.pl/ukraina 

 

 

W dniu 22.05.2022 o 08:50, Internauta napisał:

Każdemu dali Viaplay? Bo u mnie przyszedł mail że aktywacja Viaplay. W bok mam jako aktywne ale opłata 0zł.

 

nie każdemu, nie dostałem nic i nie mam w "ofertach dla ciebie" nic poza 1 darmowym mcem i od 2 płatne 100 proc.

W dniu 22.05.2022 o 11:01, Internauta napisał:

U mnie jest. A nic nie zamawiałem. 1dc2908630536e82b3e4effee9ba8863.jpg

Udało się zadzwonić i konsultantka powiedziała ze jakieś grupie abonentom udzielono dostęp na 80 dni, do sierpnia. Samo się wyłączy jak się nie korzysta dalej.

 

wow, ja nie mam takiej zakładki. Po zakładce internet mam telefonia komórkowa i potem płac z Vectrą (netflix, tvn24go,player)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze kanały promocyjnie odkodowane są dostępne od pakietu stalowego, tak więc nie muszą od razu zamawiać wyższego pakietu.

Pakiet stalowy oferuje dostęp do 39 programów telewizyjnych, aplikacji TV Smart GO oraz VOD. Z TV Smart GO możesz skorzystać dzięki aplikacji mobilnej oraz serwisowi internetowemu. Uzyskasz również dostęp do kanałów ukraińskich: Ukraina24 i UA TV.

Telewizja 39 kanałów (w tym 22 HD)

TV Smart GO (z kanałami Ukraina24 i UATV)

Dostęp do aplikacji i VOD.

 

Pomijam fakt, że standardowa oferta promocyjna to 49,90 zł a nie 69,99 zł za pakiet porównywalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie kanał Ukraina24 może odbierać każdy, nawet użytkownicy samej usługi internetowej, czy telefonicznej. Również online przez TV Smart GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...