Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gwoli przypomnienia: mam internet 30Mb/s / 1,5Mb/s za 45zł, umowa na 24 m-ce, cyrograf kończy się w lipcu.<...>Parę dni temu złożyłem wypowiedzenie. Dostałem ofertę z DUK 50Mb/5Mb za 40zł, cyrograf na tylko 12m-cy.

@stanley99: bdb cena za te łącze. Mógłbyś powalczyć jeszcze o darmową usługę wysyłaj szybciej, miałbyś 10mb upload.

....

Nie zaszkodzi spytać, dadzą to dadzą - będziesz do przodu, nie dadzą to trudno :)

Zapytałem. Niestety, tak jak pisałem wcześniej, usługa Wysyłaj szybciej (upload x2) jest dostępna tylko dla "niskich" pakietów, bodaj do 30Mb/s.

Ale...

.

na moje "żale", że zależy mi na szybszym wysyłaniu, Pan z DUK rzekł: "50/10 nie da rady w systemie. Jednak widzę, że tak bardzo chce pan większy up... No dobra, w takim razie proponuję 100/10".

Na warunkach, jak w cytacie powyżej, czyli 4 dychy / m-c, cyrograf tylko na rok! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie odzywałem się wcześniej, dopóki dziś nie zobaczyłem umowy ;) Do tego router z wifi Cisco EPC3925.

@kfm877 masz u mnie duuuże piwo. Pan z DUK też ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki problem z netem - ok 23 net zaczyna szwankować - gubi pakiety. Jedynie reset modemu - Arris - pomaga.

Czy ktoś też ma takie problemy - a może ktoś wie z czego one wynikają?

Zgłoś to na infolinię, modemy są monitorowane, sprawdzą czy od strony RF jest wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra wprowadziła 2 nowe dekodery ADB.

https://www.adbglobal.com/adb-1721cw/

https://www.adbglobal.com/adb-4730cdx/

Pierwszy bez dysku i modemu, drugi z dyskiem i modemem.

 

To potwierdzone info? Vectra nic o tym nie wie! Wchodzi jakiś HMC4120 ale to będzie chyba [beep] od ARRISA

Edytowane przez bizon69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzone info? Vectra nic o tym nie wie! Wchodzi jakiś HMC4120 ale to będzie chyba [beep] od ARRISA

Mój błąd, pierwszy dekoder to adb 1721c, a drugi Arris HMC4120. Osoby po przejściach z Motorolką HMC3021 będą zaskoczone bo nowy HMC4120 ma identyczny soft Carbo jak ADB1721 (ale oczywiście ma dodatkowe funkcje dla nagrywania). Jest szybszy od HMC3021 i ma nowszy pilot.

http://www.youtube.com/watch?v=g0rZeLhUHpE

 

@szyzag123: jeśli masz problemy z tymi kanałami

TVN METEO ACTIVE TNT 13 ULICA POLSAT VIASAT HISTORY STOPKLATKA TV STARS TV VH-1 RUSSIA TODAY LRT LITUANICA PLAYBOY

to masz problem z odbiorem całego multipleksu. Jaka to u Ciebie częstotliwość.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, pierwszy dekoder to adb 1721c, a drugi Arris HMC4120. Osoby po przejściach z Motorolką HMC3021 będą zaskoczone bo nowy HMC4120 ma identyczny soft Carbo jak ADB1721 (ale oczywiście ma dodatkowe funkcje dla nagrywania). Jest szybszy od HMC3021 i ma nowszy pilot.

http://www.youtube.com/watch?v=g0rZeLhUHpE

 

@szyzag123: jeśli masz problemy z tymi kanałami

TVN METEO ACTIVE TNT 13 ULICA POLSAT VIASAT HISTORY STOPKLATKA TV STARS TV VH-1 RUSSIA TODAY LRT LITUANICA PLAYBOY

to masz problem z odbiorem całego multipleksu. Jaka to u Ciebie częstotliwość.

602 Mhz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,witam wszystkich.

Dawno mnie tu nie było i trochę wyszedłem z tematu.

Mam takie pytanie.

Mam VIP'a i net 40mb ,na dwa lata.

Umowa była podpisana 25 sierpnia 2014 i chciałbym zrezygnować,to kiedy najlepiej napisać wypowiedzenie?.

Teraz już powinienem,czy kiedy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek dziękuję.

Do 31 lipca mówisz,czyli rozumiem że od dnia dzisiejszego do 31 lipca?

 

Jeszcze jedno,tv nie interesuje mnie,chciałbym wziąźć tylko sam internet,to w takim wypadku jaka oferta byłaby najkorzystniejsza i w jakiej cenie?.

O co się starać?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...