Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co do oferty... złożysz wypo będzie lepiej...

Dokładnie, jak złożyłem zaraz rozdzwoniły się telefony z DUK. Ja ugrałem net 100Mb/s za 40zł, cyrograf na 12mcy, zobacz historyjkę kilka-kilkanaście postów wcześniej. Wypowiedzenie możesz składać już. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,dzięki za info,wobec tego złożę na dniach.

Wiem jak to napisać,bo już dwa razy skutecznie składałem,tylko jako powód chyba podam że "wnoszę rezygnację z powodu zbliżającego się zakończenia umowy" ,chyba może macie jakiś lepszy pomysł?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co podawać jakiś powód? Napisałem coś w stylu "wypowiadam ... ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie".

 

Edit: a'propos ofert samego netu, bo pytałeś. Zobacz na stronie V. co teraz mają dla nowych, będziesz miał punkt odniesienia.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam od Vectry: C+, sno, złoty, dekoder hd z dyskiem, 10Mb neta - 111zł płacę, umowa się kończy niedługo, zamiast c+ chce eleven - ktoś wie jaką cenę mógłbym uzyskać po wypowiedzeniu umowy, lub ma podobne pakiety? W neti to co mnie interesuje z elevenami kosztuje zaledwie 55zł (oczywiście nie ma tyle programów ale te które miałbym dodatkowe w vectrze i tak mnie nie inetresują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W neti to co mnie interesuje z elevenami kosztuje zaledwie 55zł (oczywiście nie ma tyle programów ale te które miałbym dodatkowe w vectrze i tak mnie nie inetresują).

Takiej ceny z Elevenami w Vectrze nie dostaniesz. Daj znać jakie masz propozycje i czy są w stanie zaoferować Eleveny taniej niż 19,90. Z nagrywarką, platyną, 50 MB i sportem na ostro możesz mieć ofertę ok. 70-75 zł. Ciekawe za ile policzą 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W neti to co mnie interesuje z elevenami kosztuje zaledwie 55zł ...

A gdzie cena za internet?

 

Jeśli bazujesz na sporcie ale bez C+ to Platyna Ci nie potrzebna. Można wziąć DTV Złoty + PVR + 30Mb w paczce + dodatkowo Eleven SNO. Jesli propozycja będzie z DUK to będzie się wahać między 80-90zł.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie cena za internet?

 

55ZŁ to jest cena w neti z internetem 10Mb, pakiet Tv podstawowy + sportowy (w którym są 2 eleveny) oraz pakiet z discovery. Tyle że nagrywać można tylko na dysk jeden kanał i jak się nagrywa to ani żadnego innego kanału nie da się oglądać ani nawet tego co jest na dysku, a za nagrywarkę dopłacać u nich 15zł to niezbyt się opłaca...więc nie wiem, z kolei i tak by było taniej niż te 80-90 w Vectrze więc nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jakaś pseudo mądra głowa wymyśliła sobie w Vectrze, że Eleven SNO lub SNO można dokupić w cenie promocyjnej dopiero od DTV Złotego wzwyż, także z mniejszym pakietem bazowym nie pokombinujemy :(... Jak widać wolą, żeby tacy abonenci jak np. Ty uciekli im do konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam od Vectry: C+, sno, złoty, dekoder hd z dyskiem, 10Mb neta - 111zł płacę, umowa się kończy niedługo, zamiast c+ chce eleven - ktoś wie jaką cenę mógłbym uzyskać po wypowiedzeniu umowy, lub ma podobne pakiety? W neti to co mnie interesuje z elevenami kosztuje zaledwie 55zł (oczywiście nie ma tyle programów ale te które miałbym dodatkowe w vectrze i tak mnie nie inetresują).

 

Można taką paczkę złoty pvr, 100Mb/s z Elevenami +sno za ok 82- 85 zł dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałów muzycznych brak Muzo.tv. Ja wiem, że mają strasznie niskie wskaźniki oglądalności, ale moim zdaniem grają najlepszą muzykę. Dziwne, że brak sygnałów o dołączeniu kanału AMC, chociaż to przecież Vectra :).

Tak przy okazji udało się komuś dostać taniej kanały Eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te nowe dekodery mają identyczne oprogramowanie (również wersję) jak te w dotychczasowych modelach dekoderów ADB?

 

Nowy dekoder ARRIS HMC-4120 posiada oprogramowanie NOVO w wersji:

 

Wersja oprogramowania

Zestaw zestawów: DVB MHP v1.0.2b

HFC: 1.0.0beta 1_4.4.13mp2_stage1.26

Wersja oprogramowania 1_0_1

Wersja aplikacji VEC 4.1.9

 

Loader

Wersja sterowników: v15.2-rc-272-g39c13de

Wersja MHP: 1.1.2 rel RELEASE

 

To chyba wystarczające info :)

 

Ciekawą funkcją jest oszczędzanie energii maksymalne.

Dekoder całkowicie wyłącza się (tak jak modele CISCO w UPC) całkowicie (wyświetlacz, diody, dysk) i pobiera w trybie czuwania według instrukcji 0,2W

Wygląd jest nieco dyskusyjny, jedyny plus to wielkość dużo mniejszy niż 5830CDX jego wymiary to 260x165x45mm, wyświetlacz VFD 12 znakowy (taki jak w 5830cdx)

Ma trzy głowice DVB-C dwa programy nagrywają się równocześnie a na trzecim kanale można oglądać telewizję (wszystkie kanały dostępne) :)

 

Inne tryby

MAKSYMALNY: 0,2W czas wybudzenia 68sek.

ŚREDNI: 5,5W cas wybudzenia 8sek.

MINIMALNY: 11,1W czas wybudzenia 3sek.

 

Jak macie jakieś pytania to piszcie, dziś technik mi go zamontował choć chciałem 5830CDX (taki jak miałem ale zaczął niedomagać) lub ADB3831CDX ale damy mu szansę ;)

Edytowane przez bizon69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co podawać jakiś powód? Napisałem coś w stylu "wypowiadam ... ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie".

Można wypowiedzieć umowę wcześniej tylko trzeba wtedy koniecznie dopisać " Wypowiedzenie z końcem okresu zobowiązania na usługi Vectry"

Masz rację, takie sformułowanie będzie lepsze niż moje. W międzyczasie, tzn. już po negocjacjach i ustaleniach z DUK, ale jeszcze przed podpisaniem nowej umowy otrzymałem od Vectry pisemną odpowiedź na wypo, że jest im przykro itp., lecz obciąża mnie kosztami za zerwanie. Tak jakbym zamierzał zakończyć umowę już, a chciałem grzecznie płacić do końca zobowiązania, nawet gdybym (teoretycznie) nie dostał innej oferty ;)

Tak czy siak skończyło się dobrze, po mojej myśli, a nawet lepiej. Chociaż tak z innej strony, gdy ja nie tak dawno prosiłem tu o wzór wypowiedzenia, jakoś nikt się nie odezwał...

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jeśli chcesz wysłać wypowiedzenie na adres mailowy to musisz mieć podpis elektroniczny. Opcje wypowiedzenia chyba były 3: e-mail z podpisem elektronicznym, FAX lub wizyta w salonie Vectra. Kiedyś przyjmowali skan przesłany na e-mail, ale teraz musi być do tego podpis elektroniczny.
 

Edit. Faktycznie kolejna opcja to list polecony.

Edytowane przez hubearth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...