Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

Tele Tydzień dał już na swój fan-page na FB okładkę Tele Tygodnia. Oto ona:

https://www.facebook.com/teletydzien/ph ... =1&theater

:)

Z niej wynika, że w Tele Tygodniu będzie: 3 razy więcej sportu, 84 stacje TV (wjedzie na 3 miejsce rankingu gazet dt. stacji TV), w tym wszystkie stacje DVB-T, 300 opisów filmów i seriali, duży poradnik itd.

Obecnie w Tele Tygodniu jest 77 stacji TV, a więc do gazety dojdzie 7 stacji. Hmm, może być ciekawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Telewizja Urbanski: 300 filmów na tydzień /7: ok. 40 filmów na każdy dzień tygodnia. Nie wiem, jak te filmy ułożą. Możliwe, że przed każdym dniem tygodnia w TT rozpiska o filmach na nadchodzący dzień (coś w rodzaju To i Owo).

Co do listingu, to ja nie mam pojęcia. Chciałbym zobaczyć w TT rozluźniony listing doszczętnie, żadnych ściśnięć itd. A jakie stacje dojdą? Strzelam że jakieś bajkowe (BBC Cbeebies, Disney XD i Boomerang), Polsat Sport Extra, Orange Sport, może BBC Lifestyle, CBS Drama i Canal+ Family (przy jednoczesnej kasacji AXN White).

Ma być też 3x więcej sportu. Nie wiem, jak to interpretować. Ja myślę, że wywalą kalendarz kibica z tej sekcji "Polecane", i że jeszcze dojdzie jakaś dwustronowa sekcja sportowa.

No i na koniec ma być także 37 seriali (streszczenia). Chyba zwężą troszeczkę tą sekcję serialową. Może się to jakoś zmieści :lol2: . Mają także dojść: mega poradnik, i 3 razy więcej przepisów kulinarnych. No to zwiększenie ilości stron w TT do 108 bądź 116 jest uzasadnione :lol2:

Krótko mówiąc, będzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że w poniedziałkowym TT na pewno będą Polsat Romans, Stars TV, 4fun.tv, ITV no i jeszcze Reszta kanałów BBC

Ja obstawiam podobnie tyle że za Polsat Romans byłby TVR którego to program bardzo by się przydał w TT jak i innych pismach telewizyjnych.

Co do stron to w tym tygodniu będzie ich 116 a docelowo tylko 108 czyli o 8 mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Jutro się tu chyba rozpocznie dyskusja :lol2: Ja powiem wam, że w TV (wiadomość od Polanda na FB) była reklama TT. Omówili tam 5 magazynów TT, które zmieściły się w jednej gazecie. O listingu nie było nic słychać, i widać. Niestety to wszystko było w odległości :P

A więc jedyną niewiadomą dt. Tele Tygodnia jest to, jaki będzie listing, i jak ułożą filmy (przecież ma ich być 300 na cały tydzień, chodzi mi oczywiście o opisy ich). Ciekawe, co też dojdzie do TT. Możliwe że dołączy cała paczka Canal+, TVR, no i może stacje BBC. Nic nie wiemy co do tego tematu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jutro w "To & Owo" wywalą Polsat 2 z drugiej strony, a na trzeciej dadzą resztę kanałów DVB-T.

 

 

Dziwne jest to miejsce Polsatu 2 - przecież to nie jest kanał ogólnopolski.

 

 

P.S. Osobiście uważam, że na pierwszych dwóch stronach powinny być WSZYSTKIE kanały naziemne. TVP1,TVP2, Polsat i TVN w całości, a reszta mniejsza tak by cała oferta DVB-T była w kupie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Tele Tygodniu wyglądają tak:

Trzecia strona:

Rząd 1: TVP Regionalna, TVP Polonia, TV4, Puls 2, TVP Seriale, Ale Kino+

Rząd 2: 12 ośrodków TVP sprzed 2005 roku (trzy rzędy), TVP Kultura, 13 Ulica, TVS

Rząd 3 (od 13 Ulicy) : kolejno ATM Rozrywka i TV6

Czwarta strona:

Rząd 1: Polsat 2, TTV, Kino Polska, AXN, Canal+, HBO

Rząd 2: Polsat Film, Universal Channel, Fox Life, AXN White, Canal+ Film, Tele 5

Rząd 3: Comedy Central (poleciał z pierwszego rzędu), CBS Europa, FOX, TVP HD, Filmbox, TCM

A takie są zmiany w Tele 14 plus

Str. 1: TVP1, TVP2, Polsat (z czterema omówieniami)

Str. 2: Rząd 1: TVN (z trzema omówieniami), TV4, TVN7, TVP Polonia, TVP Info (dzielone z TVP Regionalną)

Rząd 2: Eurosport, Canal+ Sport, TVP Sport, Polsat Sport, Polsat Sport News, nSport

Str. 2: Rząd 1a: Puls, Canal+, HBO, HBO2, Cinemax, Ale Kino+

Rząd 1b: Kino Polska, Canal+ Film

Rząd 2: pod nieco dłuższym (z racji obrazków) programem stacji filmowych: TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka, CBS Europa

Rząd 3: TVN24, TTV, TVN Turbo, TVN Style, TV Trwam, Puls 2

Str. 4: Rząd 1: Discovery, Discovery Turbo Xtra,TLC, National Geographic, Planete+, Animal Planet (wszystkie z obrazkami)

Rząd 2: TV6, TVS, ATM Rozrywka, Fox Life, AXN, Eska TV (dzielone z Polo TV)

Rząd 3: Polsat News, Polsat Cafe, TVP ABC, Mini Mini, Disney XD, Disney Channel

W skrócie w przypadku Tele Tygodnia głupotą są niektóre programy a w Tele 14 plus obrazki na trzeciej i czwartej stronie listingowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Wielkie dzięki za zrecenzowanie zmian w obydwóch tych gazetach :)

Patrząc na listing w Tele Tygodniu, jestem w szoku. Takie coś jak AXN White jest w TT, a nie ma HBO 2?

Dodatkowo nie rozumiem (po raz kolejny zresztą) dawania do 1 rzędu Pulsu 2, czy TVP Seriale. :shock:

Co do Tele 14 plus liczyłem na większe zmiany. Tam też powywalali co się dało :/ Sukcesem jest kasacja Cinemax 2 :lol2: I znowu nie uporządkowany tematycznie listing :/ Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Tam też wywalają kanały filmowe - nie ma mocnych na ten dwutygodnik :/ Myślałem też, że dodadzą Polsat Film, TVP Seriale i 13 ulicę, ale się przeliczyłem. Zauważyłeś brachu to, że Eska TV i Polo TV w Tele 14 plus są bardzo słabo napisane? I jeszcze w Tele 14 plus faworyzują TVS. Gdzie Tele 5?

Tak z ciekawości, znowu listing jest niekompletnie poukładany.

Krótko mówiąc, zmianami w Tele 14 plus się rozczarowałem. Daję -2 :/ A Tele Tygodniowi -4 za TTV w 1 rzędzie - na wyższą ocenę nie zasługuje brakiem HBO 2, ściśnięciami stacji TV 6 i ATM Rozrywka, filmowych oraz tym, że mówili, że ma być inaczej. Niestety to nie dotyczyło listingu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w listingu TO&OWO TV nastąpiła drobna zmiana, zamieniono miejscami Polsat 2 i Puls 2. Tym samym Puls 2 dostał lepsze miejsce i pełny program od rana. Zmiana na plus. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy. Poza tym, dzisiejszy numer znowu ma 108 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LukWil:

Na pewno nie będą, bo to zrujnowałoby pogrupowany tematycznie układ. Zresztą posiadacze płatnej tv częściej kupują taki program. Niby dlaczego NTC ma być faworyzowana? :P

 

 

Z bardzo prostego powodu:

 

JEST BEZPŁATNA I OGÓLNOPOLSKA.

 

 

Skoro od zawsze i w każdej gazecie telewizyjnej najpierw były kanały naziemne, to czemu tak nie może być teraz ?

 

Na pierwszych stronach DVB-T, a potem tematycznie reszta.

 

Chyba proste do wykonania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że podmianka kanałów Polsat 2 i Puls 2 była dobrym pomysłem chociaż z drugiej strony wolałem wersję Polanda i gdybym jeszcze sie zastanowił to dodałbym jeszcze dodatkowe dwie strony dla programów zagranicznych i cena gazety byłaby bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Ja wam powiem, że myślałem, że będą większe zmiany w To i Owo. Myślałem, że chociaż większą część kanałów DVB-T dodadzą na pierwsze dwie strony, ale trudno się mówi. A tak to TTV nadal nie jest za bardzo czytelny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...