Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu wymijająco podchodziła do twoich pytań żeby nie zdradzić wszystkich szczegółów które to pojawią się we wtorek z kolejnym numerem pisma. Mówiąc wprost po prostu nie chciała tobie psuć niespodzianki. A planujesz podobne dzwonienie do Tele Tygodnia w okolicach przyszłego (nie tego co teraz będzie tylko tego następnego tygodnia) ? Mam nadzieje że się ugną i przedstawią nam wtedy swoje plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że może nie chciała mi zdradzić tego co będzie. Chodzi mi o jej strasznie markotny głos (odniosłem wrażenie, że nie miała pojęcia o czym do niej mówię tak jakby ktoś ją wyciągnął z ulicy i kazał jej odpowiadać na tematy o których nie ma pojęcia :o ) oraz o odpowiadanie na moje pytania z kilkusekundowym opóźnieniem (chociaż może to moja wina bo bardzo szybko mówię :lol2: ) Szczerze pisząc to raczej nie planuje do nich dzwonić bo korzystam tylko z To & Owo (zdecydowany nr 1 wśród tygodników TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej tygodników TV drogi przedmówco. W każdym razie masz racje ponieważ pisałem w ostatnim tygodniu do pism telewizyjnych i na moje pytania odpowiedział mi jedynie "Tele Świat" oraz zbiorowo pisma od Press Medii. Dopiero ostatnio mi też coś powiedział "Tele Tydzień" ale dopiero poprzez Facebook. Niestety w przypadku To i Owo ale i "tanich" pism telewizyjnych była totalna ignorancja mojego listu który to wysłałem każdemu z nich pocztą elektroniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego AnanAs ja też dzwonię często do redakcji To i Owo i ta baba po prostu zlewa wszystkich czytelników, nie daje szans nawet się nic zapytać. Zadaję jej jedno pytanie ona odpowiada i zaraz mówi dziękuję do widzenia. To po prostu [beep]two. Miałem nawet zadzwonić do kogoś z bauera i zgłosić ten fakt. Bo po co jest telefon do redakcji jak mają cię w d...e. I to tylko w tej gazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tanich tygodnikach telewizyjnych od Bauera moim zdaniem mogli spokojnie zostawić ten TVS - do usunięcia bardziej bym dał 13 Ulicę i Ale Kino+. Zresztą osobiście w miejscu tej ostatniej stacji dałbym Tele 5 którego nie ma w ofercie zarówno Kuriera TV, Super TV jak i Tele Maxa.

 

PS: Portal Media2 informuje (pod tym linkiem: http://media2.pl/media/109204-TV-Trwam- ... em-TV.html ) że TV Trwam i TVP ABC zostały dołączone nie tylko do pism Wydawnictwa Bauer ale i Kropki TV z sieci sklepów Biedronka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reszty pism-faktycznie nowe kanały doszły do Kropki i jak już wspominałem w jednym z wcześniejszych postów do Tele Programów.

Z Tele Programów usunięto program dla Comedy Central i Polsat Romans, a z Kropki dla Polonii 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pozostałe pisma to tutaj jest w miarę dobrze. W przypadku "Tele Tygodnia" w tymczasowym układzie stacji zmieszczono wszystkie nowe kanały z DVB-T na szóstej stronie a w tańszych pismach Bauera postanowiono zrobić jak w "Tele Świecie" a mianowicie dać TV Trwam kolumnę (na drugiej stronie) na której jeszcze w piątek widnieje TVP Polonia. Sama polonijna stacja publiczna została wycofana na kolejną stronę kosztem stacji TVS. TVP ABC dostała natomiast maluteńką kolumnę w trzecim rzędzie przy sekcji dziecięcej i dobrze bo ten kanał nie jest premierowym więc takie miejsce jakie ma teraz w zupełności jej wystarczy.

Przy okazji chciałbym pochwalić pisma Bauera za informacje o zmianach w DVB-T. Prym tutaj wiedzie "Tele Tydzień" który to posiłkuje się informacjami z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dodzwoniłem się do redakcji To i owo trafiając wreszczie na kompetentną i miłą osobę. Pani stwierdziła, że jeśli nic się nie wydarzy też planują kjak TEletydzien wprowadzic nowy układ programów oczywiście bez powiększania objętości gazety. Zmiany od marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam ważną informacje a mianowicie wydawnictwo "Press Media" z powodów technicznych nie dołączył do swojej oferty nowych stacji z DVB-T ale zrobi to w przyszłym tygodniu. Zatem kalendarium zmian w pismach telewizyjnych wraz tym co już za nami wygląda tak:

3 lutego poniedziałek - Tele Świat (już za nami) - korekta listingu

10 lutego poniedziałek - Kurier TV, Super TV, Tele Max, TV14, Tele Tydzień, Teleprogramy, Kropka TV (już za nami) - korekta listingu

11 lutego wtorek - To i Owo TV (już za nami)

17 lutego poniedziałek - Program TV (korekta listingu/nowy listing - tutaj tego nie wiadomo)

24 lutego poniedziałek - Tele 14 plus (korekta listingu/nowy listing - tutaj tego nie wiadomo), Tele Tydzień (nowy listing)

25 lutego wtorek - To i Owo TV (nowy listing)

To ostatnie pismo jak już kolega PIOOLE może też swoje zmiany w marcu ale ja mam nadzieje że je wprowadzi dzień po Tele Tygodnia czyli we wspomnianej wyżej dacie 25 lutego z racji wiosennych nowości w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Was, że dalej kupujecie "fizyczny" program TV. Ja odkąd mam NTC już takich gadżetów nie potrzebuję. :P

 

Wiesz, ja również mam NTC ale jakoś ani EPG ani teletext mnie nie "rajcuje" :D

Mam 22 polskie kanały i 17 czeskich i jakoś nie mam zamiaru po każdym kanale skakać i szukać co będzie "leciało" w TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...