Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie jest przypadkowością, że w 1 rzędach są takie buble, jak Puls 2, czy TVP Seriale. :/

 

Tak, nie jest "przypadkowością" bo w czasach masowej (nad)produkcji bubel rządzi światem.

 

@ PIOOLE: Czyli jest nadzieja :) Fajnie by było, gdyby powstała tylko gazeta z programem dla stacji NTC :)

 

To takiej nie ma ? Serio ? Widzę niewykorzystaną lukę w rynku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AnanAS: Jeszcze nie wiadomo, czy 15 lutego nie wystartuje Stopklatka TV - jak wystartuje, to kolejna zmiana będzie :) Poza tym to dlaczego mają znikać te kanały? Obliczyłem, że wystarczy troszeczkę "ścisnąć" pierwsze dwie strony, i już się robi miejsce dla TV Trwam i Stopklatki TV (na drugą stronę trafiają TVP Polonia, TVP Kultura i Tele 5, Polsat 2 znika na 7 stronę, na 3 stronie w miejscu TVP Kultury pojawia się Stopklatka TV). Do To i Owo dorzucił bym także nowe muzyczne i bajkowe. 6 bajkowych w To i Owo?! Trochę dziwnie to brzmi, skoro obecnie istnieje 14 kanałów bajkowych w Polsce... :/ Tylko 3 muzyczne. Nie ma MTV, nie ma KPM... To i Owo ma straszne braki w ofercie...

Dużo ciekawiej sytuacja wygląda w Tele Tygodniu, gdzie TT nie chce ani ścisnąć pierwszych dwóch stron, ani wywalić zapychaczy miejsca, np. AXN White czy Fox. Ciekawe, jak wepchną TV Trwam i Stopklatkę TV :lol2:

Najbardziej się obawiam zmian w TV 14, gdzie nie ma nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadką też jest jak na zmiany zareagują pisma Press Medii które jak już wspomniałem wcześniej planują dodać nowe stacje telewizyjne do swojej oferty programowej. Niezbyt dobrze sytuacje wygląda też w Tele Świecie gdzie już istniejące kanały w DVB-T nie mają miejsca więc może być problem z tymi nowymi.

Ciekawie też będzie w tanich pismach telewizyjnych Bauera gdzie chyba trzeba będzie pościskać TVP1, TVP2, Polsat i TVN z pierwszej strony tylko po to żeby nowe stacje telewizyjne się zmieściły. A propo nich to mam nadzieje że po starcie nowego pisma od Press Medii jego konkurent w postaci Bauera odpowie tym samym i takie samo pismo tylko z programami DVB-T (i ewentualnie FTA) zrobi w oparciu na przykład o Kurier TV lub Super TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie pisma z samym programem dla DVB-T jest idiotyzmem i z góry skazane jest na porażkę.

Po pierwsze wszystkie ostatnie pisma, które się ukazywały, np.Tele Gwiazda, czy nieodżałowane Tv Movie znikały z rynku wyjątkowo szybko co oznacza,że jest już na tyle duże nasycenie pism telewizyjnych na rynku, że nie ma miejsca na kolejne, bo po prostu nie opłaca się ich wydawać tym bardziej, gdy sprzedaż prasy-również telewizyjnej potwornie spada a Tele Programy, które drukują 24 kanały, czyli mniej więcej tyle ile byłoby w ewentualnym nowym piśmie z samym programem dla DVB-T mają sprzedaż ponad 33 tys.egzemplarzy, a Tele Tydzień sprzedaje 885 tys. , więc nawet jeśli takie pismo ukaże się na rynku to zniknie równie szybko jak się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem teraz na To & Owo i doszedłem do wniosku, że równie dobrze można zrobić tak, że dwie pierwsze strony poświęci się jedynie kanałom DVB-T.

 

"Na styk" wychodzą 24 kanały. Obecnie mamy 22 kanały (licząc już TV Trwam i TVP ABC) w DVB-T + w kolejce czekają Stopklatka TV i Fokus TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AnanAS: Doliczając mające później powstać nowe kanały DVB-T, oferta, jaka mogła by być w To i Owo na pierwszych dwóch stronach, wyglądała by tak:

TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat HD, TVN HD, TVN 7 HD, TV 4, TV Puls, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Rozrywka, TV 6, TTV, Puls 2, ATM Rozrywka, TV Trwam, Eska TV, Polo TV, TVP Regionalna (razem 18 stacji). Znajduje się także miejsce na 6 ośrodków regionalnych TVP - wtedy zostaje "zapchanych" 21 stacji. Pozostają trzy miejsca na inne kanały - obstawiam, że to będą TVP Info, Tele 5 i TVP HD.

Dzięki temu 7 i 8 strona zostaną zdecydowanie rozluźnione i przebudowane. Na 3 stronie w miejscu TVP Kultury pojawia się Stopklatka TV, kanały CBS Reality, ID i CI Polsat zostają wywalone na 7 stronę (za to pojawia się Fokus TV, Animal Planet HD i Edusat), dochodzą nowe bajkowe i muzyczne. I gitara. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w to wierzycie?

Ludzie,nie bądźmy naiwni.

Prawda jest taka, że nowe kanały pewnie zostaną upchnięte w otchłani między Polonią 1, a Cbs Drama, bo nie wierzę, że np.To i Owo zmieni swoje główne strony z programami zwłaszcza,że stacje DVB-T traktuje delikatnie mówiąc po macoszemu pakując np.Puls 2,Ttv, czy Atm na ostatnie strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze, że nie zdziwię się, jeśli programu dla Tv Trwam w ogóle nie będzie mimo, że będzie w Tv naziemnej, bo po pierwsze to Tv Trwam, a po drugie do tej pory program tygodniowy dla tej stacji mimo, że istnieje już ładnych kilka lat był tylko w Niedzieli,Gościu Niedzielnym,Gazecie Polskiej Telewizyjnej, a co ciekawsze w Naszym Dzienniku w soboty jest program na cały tydzień tylko dla Tvp 1,Tvp 2 i Tvp Polonia, a dla Tv Trwam już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AnanAS: Doliczając mające później powstać nowe kanały DVB-T, oferta, jaka mogła by być w To i Owo na pierwszych dwóch stronach, wyglądała by tak:

TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat HD, TVN HD, TVN 7 HD, TV 4, TV Puls, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Rozrywka, TV 6, TTV, Puls 2, ATM Rozrywka, TV Trwam, Eska TV, Polo TV, TVP Regionalna (razem 18 stacji). Znajduje się także miejsce na 6 ośrodków regionalnych TVP - wtedy zostaje "zapchanych" 21 stacji. Pozostają trzy miejsca na inne kanały - obstawiam, że to będą TVP Info, Tele 5 i TVP HD.

Dzięki temu 7 i 8 strona zostaną zdecydowanie rozluźnione i przebudowane. Na 3 stronie w miejscu TVP Kultury pojawia się Stopklatka TV, kanały CBS Reality, ID i CI Polsat zostają wywalone na 7 stronę (za to pojawia się Fokus TV, Animal Planet HD i Edusat), dochodzą nowe bajkowe i muzyczne. I gitara. :D

 

ja podobnie jak ananAS też uważam że może być dobry pomysł!

francuskie angielskie hiszpańskie i włoskie gazety też robią coś takiego myślę że podobnie jak z tymi gazetami z europy zachodniej będzie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym Tele Świecie jest już jednak program dla Tv Trwam i Tvp Abc.Oba od 15 lutego.

Zmieniły się minimalnie miejscówki niektórych kanałów,np.Tvp Rozrywka poszła do górnej kolumny kosztem Tvp Polonia.

Usunięto Sci-fi Universal i Disney Xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ mlc1: Fajnie! No to czekamy na inne gazety z programem :)

A czy się tylko zmieniło spamowanie kanałów TVP Polonia i TVP Rozrywka, czy jeszcze czegoś innego?

Bo dzisiaj nie dam rady kupić gazety :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się program gdzie większość stacji ma pełny dzienny rozpis. Chyba dalej To&Owo najlepsze ale denerwuje mnie że od stron z C+ dodają po obrazku do filmów czy tam innych programów bo tam gdzie Tvp i Tvn to spoko jest miejsce na to a tam marnuje się. Już C+ Family czy HBO2 powinny mieć całodzienne rozpiski. Kanały te z ostatnich stron to są zrobione wystarczająco jak dla mnie a właściwie tych zagranicznych to tez nie wiem po co tyle. A mogliby już z C+ Family 1 i 2 zdjąć oznaczenie "nowość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ pvr hd: Święta prawda! Tylko nie zauważyłeś jeszcze pozycjonowania, jakie kanały są na górze, a jakie na dole. Kanały TVP, Polsat i TVN (takie śmiecie jak Polsat Film, TVP Seriale, 13 ulica, Puls 2, Disney XD) są na górze, a kanały premium, czy np. Eurosport 2 są na dole. Nie rozumiem tego.

Wg. mnie to wina Bauera, że nie chcą dodać nowych stron z programem do To i Owo. Myślę, że to by lepiej zrobiło dla innych kanałów. Przydało by się też wywalić Polsat 2 na ostatnie strony, a za to dać TVP Polonię. Fajnie by było, gdyby też To i Owo wróciło do wielkości kolumn z przed 2010 roku (10 kolumn na pierwszych dwóch stronach z programem). Wtedy by było miejsce na inne kanały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...