Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jaki kanał filmowy wyleci z TO&OWO TV przez Stopklatkę TV? Oby nie Sundance Channel, bo przestanę ich kupować. Chyba najmniej szkód spowoduje wyrzucenie MGM HD (niewielu widzów ma do niego dostęp) - w to miejsce schodzi z góry TCM, a na górze po prawej w kolumnie 1/2 ląduje właśnie Stopklatka TV.

 

@fan tv:

Prawda jest taka, że celowo wprowadzają zamieszanie z jakością i TVP Polonią. Chcą od UKE i KRRiT wymusić dodatkowe miejsca i MUX'y na swoje kanały. Dlatego na razie nie ma pewności co do ostatecznego kształtu MUX-3.

 

@kolos22:

Wyleciały "Polsat Biznes" i "Disney XD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ draco_san: A co wyrzucą z To i Owo, aby dać Fokus TV? Poza tym Sundance Channel masz też w Kropce TV :) W ogóle, to cały listing w To i Owo jest do przebudowania. Wywalił bym Polsat 2 z 2 strony i dał na pierwsze dwie strony 10 stacji TV (TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVN 7, TV 4, TV Puls, Tele 5, TVP Polonia i Kultura). Przesunął bym kanały CBS Reality, ID, CI Polsat, TVN Turbo, Polsat Play i informacyjne na 7 i 8 stronę (za to na 6 stronę trafiają kanały bajkowe,na 5 - Fokus TV oraz Fightklub). Wyrzucił bym zagraniczne na inne strony (najlepiej będzie je wywalić).

Troszeczkę bym ścisnął 3 stronę, kanały premium dał do góry - do filmowych trafiają Stopklatka TV, CBS Action i dajmy na to Filmbox Action.

Myślę, że tyle wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem podsumowując ostatnie zmiany niezorientowanym może podam kształt listingów poszczególnych pism telewizyjnych po ostatnich zmianach:

Kurier TV, Super TV i Tele Max:

Str. 1 - Bez zmian

Str. 2: Rząd 1: TV4, TVN7, TV Puls, Puls 2, TVP Kultura, TTV

Rząd 2: TV6, TV Trwam, TVP Info, ATM Rozrywka, TVP Rozrywka, TVP Regionalna

Str. 3 Rząd 1: AXN, TVP Seriale, Kino Polska, Ale Kino+, Polsat 2, Polsat Film

Rząd 2: 13 Ulica, Universal Channel, TVP Polonia, Comedy Central, Tele 5, HBO

Rząd 3: TLC, TVN Style, TVN Turno, Polsat Cafe, Polsat Play, Canal +

Str. 4 Rząd 1: TVP HD, Mini Mini+, Discovery Channel, National Geographic, TVP Sport,Polsat Sport

Rząd 2: Eska TV, Disney Channel, Discovery Science, Animal Planet, Eurosport, Polsat Sport News

Rząd 3: Polo TV, TVP ABC, TVP Historia, ID, Eurosport 2, Canal+ Sport

 

TV14:

Str. 1 i 2: Bez zmian

Str. 3: Rząd 1: Polsat 2, TVP Seriale, AXN, Kino Polska, Polsat Film, TVN Style

Rząd 2: TV Trwam, TVP HD, Comedy Central, 13 Ulica, Ale Kino+, TLC

Rząd 3: Polo TV / Eska TV, TVP Regionalna, Tele 5, Universal Channel, TVS, Polsat Cafe

Str. 4 Rząd 1: Discovery Channel, National Geographic, Minimini+, Disney Channel, Polsat Sport, Eurosport

Rząd 2: Discovery Science, Animal Planet, Nickelodeon, Disney Junior, Polsat Sport News, TVP Sport

Rząd 3: Discovery Turbo Xtra, ID, Cartoon Network, TVP ABC, Polsat Play, TVN Turbo

 

Tele Świat:

Str. 1 - Propozycje filmowe

Str. 2 - Układ bez zmian

Str. 3: Rząd 1: TVP Rozrywka, TVP Kultura, TTV, AXN, Polsat 2, Polsat Film

Rząd 2: TVP Historia, TVP Regionalna, ATM Rozrywka, AXN White, Ale Kino+, Canal+

Rząd 3: TV Trwam, TV6, Eska TV/Polo TV, AXN Black, CBS Europa, Canal+ Film

Str. 4: Rząd 1: Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, 13 Ulica, TVP HD, TVP Info

Rząd 2: HBO, Fox Life, Comedy Central Family, Universal Channel, TVP Polonia, TVN24

Rząd 3: HBO 2, Fox, Filmbox, TVS, Tele 5, Polsat News / Superstacja

Str. 5: Bez zmian

Str 6: Rząd 1: Discovery Channel, National Geographic, Animal Planet,Mini Mini, Disney Channel, TVP ABC

Rząd 2: Discovery Science, Nat Geo Wild, Planete+, Cartoon Network, Disney Junior, Nickelodeon

Rząd 3: Polsat Viasat Explorer, ID, History, Jim Jam, Teletoon+, BBC CBeebies

 

Tele Tydzień:

Str. 1 - 5 bez zmian

Str. 6 Rząd 1: TLC, TVN Style, Minimini+, Nickelodeon, Disney Channel,TVP Info/ TVN24 (informacyjne stacje mają po pół kolumny)

Rząd 2: Polsat Cafe, TVP Rozrywka, TVP ABC, Cartoon Network, Disney Junior, Polsat News

Rząd 3: Kuchnia+, ID, Polo TV, Eska TV, TV Trwam, Superstacja

 

To i Owo TV:

Str. 1 - 5: bez zmian

Str. 6 Rząd 1: National Geographic, Discovery Science, Discovery Turba Xtra, TVP Historia, TVP Info, TVN24

Rząd 2: Planete+, CBS Reality, ID, CI Polsat, TVP Regionalna, Polsat News

Rząd 3: Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History, Discovery Historia, History, Superstacja, TV Trwam

Str. 7: Bez zmian

Str. 8: Rząd 1: Mini Mini+, Disnet Channel, Cartoon Network, Das Erste, ZDF, RTL

Rząd 2: TVP ABC,Disney Junior, Nickelodeon, Sat 1, Pro 7, RTL II

Rząd 3: Viva Polska, Eska TV, Polo TV, CT1, CT2, Nova

 

Kropka TV

Str. 1 - 3: Bez zmian

Str. 4: Rząd 1: TV Trwam, Polsat 2, Kino Polska, Canal+, CBS Reality

Rząd 2: Universal Channel, CBS Europa, HBO, Canal+ Film, ID/CI Polsat (po pół kolumny)

Rząd 3: TCM, Filmbox, HBO2, Canal+ Film 2, TTV

Rząd 4: Tele 5, BBC Entertaiment, HBO Comedy, Canal+ Family, Canal+ Family 2:

Str. 5: Bez zmian

Str. 6 (stacje zajmują półstrony) : Rząd 1: Minimini+,Cartoon Network, Disney Channel

Rząd 2: Polsat Jim Jam, Nickelodeon, Polo TV/Eska TV (po pół kolumny)

Rząd 3: TVP ABC, TVP Regionalna, TVP Info

Rząd 4: Superstacja, Polsat News, TVN24

 

Mam nadzieje że to okaże wam się pomocne w dalszej rozmowie w ramach tego tematu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3:

Dla Fokus TV wyrzuciłbym CBS Reality. Poza tym, niekoniecznie muszą usuwać coś dla Stopklatki TV. Jest jeszcze pole manewru z kolumnami po lewo, na dole przy Canal+. C+ Film i C+ Film2 mogą zostać upchnięte z kolumn 1/2 do 1/4, tak jak są C+ Family i C+ Family2. W zwolnione miejsce można by więc dać AXN i AXN Spin (tego programu w TO&OWO TV najbardziej mi brakuje). Wtedy na górę, w miejsce obecnego AXN, ląduje Stopklatka TV.

 

Oczywiście przydałaby się bardziej gruntowna przebudowa listingu, tak żeby wszystkie kanały premium (Canal+, C+ Film, C+ Film2, C+ Family, C+ Family2, HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2, FilmBox HD i FilmBox Extra) były na górze w kolumnach 1/2. Pod spodem, na obu stronach, 2 rzędy kolumn 1/4 na pozostałe kanały filmowe i serialowe. Obrazowo to wyglądałoby tak:

35laiap_th.jpg

Oczywiście bez MGM HD, za to ze Stopklatką TV, AXN Spin, FilmBox ArtHouse i FilmBox Action (powrót).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wymyśliłeś bardzo ciekawy projekt który mógłby zainteresować redakcje To i Owo TV - ciekawy tylko jestem jaki masz pomysł na zagospodarowanie pozostałych stron wspomnianego tygodnika tak by pojawiło się w nim więcej stacji ale ilość stron na listing pozostała taka jak obecnie. Mile widziany byłby też projekt dla Tele Tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:

Dzięki. Właśnie przed chwilą pozwoliłem sobie (5 minut w Paint'cie) na głębsze modyfikacje niż wczoraj. Udało mi się pomieścić aż 123 kanały, bez powiększania stron. Wydaje mi się, że mój projekt jest bardziej przemyślany niż ten aktualny z TO&OWO TV. Zagraniczne kanały ograniczyłem tylko do telewizji publicznych.

 

2n9jf2p_th.jpg 24ot3y8_th.jpg jaw5fb_th.jpg 30iwe1i_th.jpg 6f76z9_th.jpg

 

Niestety, ja kupuję tylko TO&OWO TV,"Tele Tygodnia" nie widziałem od lat i nie mam teraz dostępu do niego. A nie będę specjalnie leciał do kiosku lub salonu. Jak chcesz to podeślij mi na priv skany z całego dnia, to przemyślę i zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:

Dzięki. Właśnie przed chwilą pozwoliłem sobie (5 minut w Paint'cie) na głębsze modyfikacje niż wczoraj. Udało mi się pomieścić aż 123 kanały, bez powiększania stron. Wydaje mi się, że mój projekt jest bardziej przemyślany niż ten aktualny z TO&OWO TV. Zagraniczne kanały ograniczyłem tylko do telewizji publicznych.

 

2n9jf2p_th.jpg 24ot3y8_th.jpg jaw5fb_th.jpg 30iwe1i_th.jpg 6f76z9_th.jpg

 

Niestety, ja kupuję tylko TO&OWO TV,"Tele Tygodnia" nie widziałem od lat i nie mam teraz dostępu do niego. A nie będę specjalnie leciał do kiosku lub salonu. Jak chcesz to podeślij mi na priv skany z całego dnia, to przemyślę i zrobię.

Skanów niestety nie zrobię bo nie mam takiej możliwości ale na poprzedniej stronie zapisałem układ w formie tekstowej więc mam nadzieje że będzie on dla ciebie przydatny przy tworzeniu nowych listingowych projektów. Sam projekt dla To i Owo jest dobry ale ja bym go jeszcze mniej więcej tak zmodyfikował:

Strona 1 - 2: f82b6aff01c1.png

Strona 3 - 4: 6cc407019306.png

Strona 5 - 6: 551d121e786d.png

Strona 7 - 8: da5a5b09d763.png

Strona 9 - 10: 524b0c0e66b9.png

 

Tym samym bez powiększania liczby stron na program zmieściłbym w To i Owo TV nie 123 ale aż 135 stacji telewizyjnych w tym rzecz jasna wszystkie naziemne oraz pełna oferta polskiego FTA z satelity :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ mcl1: Aha. Ciekawe, czy się jeszcze zmieniły inne tygodniki (np. Fakt TV, czy ten dodawany do kurde, nie wiem, czego (ale to była gazeta, która miała Canal+ Family w sobie). A czy jest tam TV Trwam? :) Pytam się, bo pewnie o. Rydzyk nie byłby zadowolony :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:

Chcesz Tele5, TV 6 czy TTV umieścić na 4 stronie razem z TV Puls, Pulsem 2, TVP Kulturą, TVP Polonią i Polsatem 2? Za dużo byłoby upychania, nawet jeśli przeniesiemy je w miejsce TVP Polonii i Polsatu 2. To nie ma, moim zdaniem, sensu. Nie są to tak atrakcyjne dla widza kanały (może oprócz TV 6), jak chociażby Puls2 czy TVP Kultura. A już na pewno są gorsze od kanałów filmowo-serialowych. Na strony 5 i 6 też nie bardzo dałoby radę ich wepchnąć. 9 strona to na razie najlepsze miejsce dla nich w obecnym układzie. :P

 

Niestety układ tekstowy niewiele mi mówi. Postaram się następnym razem nabyć "Tele tydzień", albo zrobię fotki przy okazji wizyty w salonie i wtedy zobaczymy. ;)

 

Ciekawi mnie najbardziej, kiedy TO&OWO TV zdecyduje się na stałe powiększyć liczbę stron do 108? Teraz od czasu do czasu są takie wydania, ale przeznaczają je na głupie artykuły ze zdjęciami na pół strony, których i tak niewiele osób czyta. Dodatkowa 1 strona dla każdego dnia tygodnia bardzo by się przydała. Można by upchnąć program nawet 130 stacji. Tym bardziej, teraz, gdy w związku ze startem nowych kanałów NTC wylatują stare. I generalnie brakuje miejsca dla kilkunastu dobrych kanałów TV. :/

 

Edit:

Dopiero teraz zauważyłem twoją propozycję. No ok, ale twoje propozycje to już zbyt wielkie upychanie i zbyt daleko idąca modyfikacja. Ucierpią na tym opisy programów dla podstawowych kanałów. A wiele osób nadal je czyta. Moja propozycja pozwala tego uniknąć. Program dla TV Trwam czy TVP HD zupełnie niepotrzebny na początku. No i dałeś 2 razy TVR - dodałbym jeszcze Polsat Food. Zupełnie nie rozumiem też po co program dla Polsat Biznes i TVN 24 BiŚ. Ja pokusiłbym się nawet o wy[beep]e TVN 24 i Polsat News, bo praktycznie nigdy nie patrzę na ich programy. Ramówkę znam już na pamięć, a nie potrzeba długich opisów, bo i tak program często ulega zmianom przez wejścia na żywo. Nie wiem też, po co tyle kanałów muzycznych typu iTV czy 4Fun.TV. Jeśli już koniecznie muszą być, to wystarczy ograniczyć się tylko do kilku najpopularniejszych. Myślę też, że redakcja nigdy też całkowicie nie wywali kanałów zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim projekcie generalnie miałem na myśli to by nieco zwiększyć liczbę stacji dzięki na przykład nie faworyzowaniu TVP1, TVP2, Polsatu i TVN tworząc na ich stronach 1 - 4 listingi podobne do tego w Tele Świecie. Co do kanałów muzycznych to tutaj głównie kierowałem się na sposób ich dostępu i skoro DVB-T ma własne logo to stacje będące jako FTA też można by jakoś oznaczyć.

Co do Polsatu Food to po twojej sugestii umieściłem ten kanał - znalazło się dla niego miejsce obok kanału o podobnej tematyce czyli Kuchni+.

Jednocześnie mam pytanie do ciebie drogi draco_san'ie a mianowicie jakie kanały dałbyś "w zastępstwie" do czasu startu Fokus TV oraz Stopklatki TV na rynku ? Bo ja dałbym Extreme Sports Channel za Fokus TV oraz MGM HD w miejscu Stopklatki TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland i @ draco_san: Jak chcecie, to też mogę dołączyć do propozycji, i zacząć modyfikować listingi - mogę się pokusić o modyfikację Tele Tygodnia i Tele Świata :) Tym bardziej, że mam konto na ImageShack :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:

Jak dla mnie, za dużo kombinujesz. Teraz po kolejnych zmianach na stronach 5 i 6 wyszedł ci kompletny chaos. Kanał o jedzeniu razem z bajkami? Domo+ czy Kuchnia+ czemu wylądowały na końcu, skoro są popularniejsze niż takie BBC Entert. czy TVR? Zupełnie nie potrzebnych jest tyle kanałów muzycznych. Grupa docelowa takich kanałów zupełnie nie czyta gazet. To zwykłe marnowanie miejsca dla innych kanałów rozrywkowych i dziecięcych. Zresztą dlaczego filmowe i sportowe dałeś na koniec, skoro są one popularniejsze od np. TVN Style, Disney Ch. czy Polonii 1?

 

TVP, TVN, Polsat, a od niedawna PULS to najwięksi nadawcy na naszym rynku. Dlaczego mieliby nie być faworyzowani, skoro są najpopularniejsi i najczęściej oglądani? Jeśli inne kanały zbudują sobie taką pozycją jak wielka czwórka, to wtedy zobaczymy.

 

Polsat Food - dałbym w miejsce Romance TV, a ten kanał w miejsce MTV Polska - ten z kolei w ogóle niepotrzebny w tym dziale.

 

@Warblade3:

Dajesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:

Jak dla mnie, za dużo kombinujesz. Teraz po kolejnych zmianach na stronach 5 i 6 wyszedł ci kompletny chaos. Kanał o jedzeniu razem z bajkami? Domo+ czy Kuchnia+ czemu wylądowały na końcu, skoro są popularniejsze niż takie BBC Entert. czy TVR? Zupełnie nie potrzebnych jest tyle kanałów muzycznych. Grupa docelowa takich kanałów zupełnie nie czyta gazet. To zwykłe marnowanie miejsca dla innych kanałów rozrywkowych i dziecięcych. Zresztą dlaczego filmowe i sportowe dałeś na koniec, skoro są one popularniejsze od np. TVN Style, Disney Ch. czy Polonii 1?

 

TVP, TVN, Polsat, a od niedawna PULS to najwięksi nadawcy na naszym rynku. Dlaczego mieliby nie być faworyzowani, skoro są najpopularniejsi i najczęściej oglądani? Jeśli inne kanały zbudują sobie taką pozycją jak wielka czwórka, to wtedy zobaczymy.

 

Polsat Food - dałbym w miejsce Romance TV, a ten kanał w miejsce MTV Polska - ten z kolei w ogóle niepotrzebny w tym dziale.

 

@Warblade3:

Dajesz. ;)

Nieco zmodyfikowałem swoją propozycje dla piątej i szóstej strony porządkując piątą i szóstą stronę układu stacji dodając przy okazji nowy kanał w postaci Baby TV. Wspomniane kanały o jedzeniu przesunąłem bliżej kanałów o jedzeniu a Domo+ i CBS Reality jako uzupełnienie są na szóstej stronie. Co do filmowych i serialowych to je dałem na końcu z racji że ich jest prawdę mówiąc najwięcej więc specjalną sekcje dla nich zrobiłem w osobnym miejscu. Kanałów muzycznych jest sporo bo sporo jest kanałów FTA a do takich przede wszystkim one należą. Co do głównych stacji to jak już wspomniałem zastosowałem rozwiązanie z Tele Świata w nieco rozszerzonej formie czyli 4 u góry i tyle samo na dole dzięki czemu wielka czwórka nie jest faworyzowana a szanse na porządne miejsce mają inne stacje ogólne dostępne jako FTA w DVB-T i na satelicie.

 

@Warblade3 Możesz o ile nam moderacja postów nie skasuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie jak jutro będzie wyglądał tele swiat jak juz wywalili TVP Polonia z kanłów DVB-T, a teraz jednak jest, pewnie zostawią jednak w tym samym miejscu(pod TVP HD), dodadzą tylko znaczek DVB-T.

 

 

Powinni tez dodać znaczek DVB-T do TVP ABC i wysrodkować napis KINO POLSKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi to jak będzie wyglądał "Program TV" w tym tygodniu oraz "Tele 14 plus" bodajże w kolejnym tygodniu.

Interesująca też będzie najbliższa sobota kiedy to premierę będzie miała okładka odmienionego Tele Tygodnia który to z kolei pojawi się w następny poniedziałek. Tak przy okazji ciekawe kiedy pojawi się odmienione To i Owo TV - czyżby we wtorek 25 lutego ? Moim zdaniem ze względu na nowości ta zmiana powinna być właśnie wtedy lub w pierwszy wtorek marca.

PS: Kiedy szanowny Warblade3 wstawisz swoje projekty ? Nie wiem jak inni ale ja już nie mogę się ich doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Mnie też ciekawi to, jak będzie wyglądał nowy Program TV. Liczę też na duże zmiany w Tele Tygodniu :)

PS. @ Poland: ImageShack mi wysłało na mail-a nowe hasło, a ja go nie widzę ( :lol2: ) (stare mi gdzieś zginęło), a Facebook (nie wiem czemu) mam zablokowany (przez wysyłanie nowych zaproszeń do znajomych, a ja nie wysyłałem). No i muszę próbować na FB się dostać :P

Postaram się rozwiązać tą sytuację na Facebooku jak najszybciej, i przesłać tutaj me propozycje Tele Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. W międzyczasie możesz jeszcze zrobić swoje propozycje dla Programu TV, Tele 14 plus, Tele Tygodnia oraz To i Owo TV szanowny przedmówco :)

 

PS: Jak masz problemy z Imageshack.us to zawsze możesz swoje pracę wrzucić tak jak ja poprzez serwis zapodaj.net :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...