Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ile obecnie jest stron w To i Owo TV bo w ostatnim numerze który to kupiłem (był to nr. 7 z 11 lutego) liczba stron wynosiła 108 stron - czyżby zatem teraz znowu mieli objętość wynoszącą 100 stron ? Bardzo proszę szanownego przedmówce o odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ draco_san: Ciekawe, co zmienią w To i Owo, aby dodać Stopklatkę TV.

Poza tym szykuje się prawdziwa pielgrzymka ( :lol2: ) gazet. Oprócz prawie wszystkich gazet z programem Bauera Stopklatkę TV mają jeszcze dołączyć Stopklatkę TV gazety PressMedii, oraz Tele Programy.

Poza tym TV 14 mają jeszcze dołączyć aż 11 stacji, a więc... zapowiada się ciekawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powolutku zaczynam się domyślać co zmienią w To i Owo TV - prawdopodobnie skasują Sundance Channel przerzucając w jego miejsce Sc-fi Channel a w dawne w miejsce Universal Channel. Tym samym Stopklatka TV wejdzie sobie na trzecie miejsce w pierwszym rzędzie na czwartej stronie listingowej choć nie wykluczam że po drodze jeszcze Stopklatkę TV i obydwa Universal'e zmienią miejscami (poprzez lokalizacje w kolumnach z trzeciej na drugą) z Comedy Central, Comedy Central Family oraz MGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Mi się wydaje, że do TV 14 dojdą podstawowe kanały Canal plus, hbo, jakiś cbs i filmowe.

Wg. mnie Tele Świat powinien zostać przebudowany. Sekcja DVB-T powinna zostać rozwalona, 2 strona trochę ściśnięta, na 5 i 6 stronie wszystkie tematyczne (oprócz ogólnych i filmowych), powinny dojść opisy seriali - cały Tele Świat jest do przebudowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tv 14 doszły:Axn white, Axn black, Comedy Central Family, Fox, Fox life, Cbs Europa, Cbs Drama, Hbo, Filmbox, Canal+, Canal+ film, Eurosport 2, Canal+ sport.

Usunięto Disney Junior i Cartoon Network.

 

Kurier tv/Super tv/Tele max-ścisnęli Eskę i Polo, aby upchnąć Stopklatkę.

 

Tele tydzień-ścisnęli Tvp Kulturę i wpakowali Stopklatkę.

 

Tele 14 dni-dali Stopklatkę, ale wywalili Ale Kino.

 

Program tv-jest Stopklatka, wywalili Id.

 

Tele programy-bez zmian.

 

Muszę przyznać, że w prasie Stopklatka ma bardzo słabe miejsca w listingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem oto okładka nowego TV14:

http://static.wirtualnemedia_pl/media/images/2013/images/TV14_10_marca_2014(1).jpg

Moim zdaniem ta okładka wygląda całkiem przyzwoicie - ciekawe jaki będzie środek :)

 

Czysta kalkulacja wskazuje, że jeśli program jest na 14 dni a dodano 12 stron, to te strony nie poszły na program tylko na bułeczki, ploteczki i krzyżóweczki :P co zresztą widać już na okładce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Widzę, że TV 14 częściowo spełnił moje oczekiwania :lol2: Tylko szkoda że nie dorzucili jeszcze HBO 2.

Co do reszty gazet jestem rozczarowany. Ciekawe, gdzie dadzą Stopklatkę TV w To i Owo :lol2:

Mógłby ktoś napisać, jaki listing jest obecnie w TV 14? Bo nie chce mi się czekać do jutra na numer TV 14 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam dwa inne pytanie a mianowicie w którym piśmie Stopklatka TV ma największy listing oraz gdzie według was potencjalnie może trafić w kwietniu Fokus TV ? Dodaym tutaj że po dodaniu tej stacji pisma telewizyjne będą mieć spokój bo nie będą musiały robić kolejnych zmian w listingach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

To jest prawda.

A wie ktoś, jak wygląda teraz listing w TV14? Bo już jestem ciekawy, a nie chce mi się do jutra czekać na to, aż mi rodzice przyniosą gazetę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tv 14 doszły:Axn white, Axn black, Comedy Central Family, Fox, Fox life, Cbs Europa, Cbs Drama, Hbo, Filmbox, Canal+, Canal+ film, Eurosport 2, Canal+ sport.

Usunięto Disney Junior i Cartoon Network.

 

Kurier tv/Super tv/Tele max-ścisnęli Eskę i Polo, aby upchnąć Stopklatkę.

 

Tele tydzień-ścisnęli Tvp Kulturę i wpakowali Stopklatkę.

 

Tele 14 dni-dali Stopklatkę, ale wywalili Ale Kino.

 

Program tv-jest Stopklatka, wywalili Id.

 

Tele programy-bez zmian.

 

Muszę przyznać, że w prasie Stopklatka ma bardzo słabe miejsca w listingach.

No to jeżeli takie podejście będzie Bauer prezentował dalej w stosunku do Stopklatki TV to jestem pewein że ta stacja zajmie miejsce Sundance Channel czyli będzie miała ścięty program z racji obecności w trzecim rzędzie. Oczywiście chciałbym się mylić i zobaczyć zreformowany listing.

Co do Fokusa to jestem pewien że w pismach Press Medii zastąpi on Travel co w przypadku takiego "Programu TV" byłoby całkiem niezłym pomysłem. W Tele Tygodniu widziałbym za kanał History. W Kurierze TV, Super TV i Tele Maxie z kolei za Animal Planet przy ewentuwalnym przeniesieniu Discovery w miejscu tego kanału. W TV14 kanał widziałbym za jeden z nie potrzebnych kanałów dokumentalnych a To i Owo TV za ID lub Nat Geo Wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Ja widzę Fokus TV tak:

To i Owo - zamiast CI Polsat.

Tele Świat - zamiast History, podobnie Tele Tydzień.

TV14 - zamiast ID.

Tele Max, Super TV, Kurier TV - zamiast ID.

Program TV - zamiast Travel.

Tele 14 plus - zamiast Discovery Turbo Xtra.

Kropka TV - tutaj mam problem. Wg. mnie trzeba trochę poprzesuwać ułożenie stacji na 5 i 6 stronie listingu, aby się zmieściło Fokus TV.

Tele Programy - listing od nowa tworzony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...