Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Kino+ jest jakby co w Tele Maxie choć moim zdaniem jego bądź 13 Ulicy powinno nie być. Z tego co policzyłem to przeciętnie na program (nie licząc wielkiej czwórki) przypadają 23/24 linijki. Nie dotyczy to rzecz jasna Info i Regionalnej które to mają po 10 linijek (w układzie częściowym) a pozostałe 3 zajmuje belka z logiem Regionalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ draco_san: Hmm, trochę za surowo napisałem o Tele Maxie :lol2:

Akurat dzisiaj zakupiłem sobie tą gazetkę i powiem wam, że fajnie napisany jest listing w tej gazecie! Co do informacyjnych, to tylko TVP Regionalną bym rozluźnił. TVP Info było by nadal ściśnięte, a w starym miejscu Regionalnej mogło by się pojawić, dajmy, np. TVP HD. Przydało by się także dać Eskę TV i Polo TV do jednej kolumny, oraz trochę przebudować dział sportowy i lifestylowy. Doszły by także nowe kanały :)

Wielkość tej gazety jest trochę za mała. Jak by rozmiary takiej gazety były takie, jakie obecnie są w Kropce TV, to czytelność wynosiła by chyba 100% :P A tak to mała wielkość gazety, mała wielkość każdej kolumny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@fan tv: Dokładnie :) Było by wiecej stacji, dodatkowo przy zmianie grafiki i wielkosci kolumn listing w tej gazecie byłby dużo bardziej czytelniejszy. Tutaj ja proponuje zastosowanie propozycji w To i Owo z 2010 roku, 7 i 8 strona tam były ròwne sobie, każda kolumna tam miała po 31 linijek, dodatkowo przy koniecznym scisnieciu scisniete kolumny miały tam dosc czytelny listing - ok. 15 linijek. :)

PS. Pisze ze smartfona, który nie wiem czemu nie chce rozpoznac literek a z przecinkiem, e z przecinkiem, c z ogonkiem na górze i s z ogonkiem na górze. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim te same proporcje powinny wrócić także do To i Owo TV ponieważ obecne powodują niestety że programu niestety jest mało. W ogóle przydałyby się jeszcze trzy pisma od Bauera - po jedynym tygodniku, dwutygodniku i miesięczniku. Tygodnik przejąłby rolę taniej gazety od Kuriera TV który stałby się miesięcznikiem wraz z nowym pismem o tym samym tytule. Jeżeli chodzi o miesięcznik to tutaj proponuje TV Movie który zastąpiłby Tele Świat w roli dwutygodnika a od To i Owo przejąłby on grafikę. Poza tym szkoda że Press Media zamiast inwestować w prasę telewizyjną zajmuje się krzyżówkami a Axel Springer i Burda pismami innego typu ponieważ dzięki ich inwestycjom poczynionym w wspomniany segment gazet byłoby naprawdę co kupować i w konsekwencji o czym mówić w tutejszym temacie.

Swoją drogą w moim do odczuciu powinny być poukładane pisma wg. ceny bo obecnie mamy pewne zamieszanie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Hmm, ciekawe, jaka stacja dojdzie do Super TV. Może być także zdecydowana modyfikacja listingu w tej gazecie, i grafiki. Ja bym wolał to drugie :lol2:

Ale o tym przekonamy się już jutro! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ elwir@ : Dokładnie :lol2:

Ja wolałem stare rozmiary Tele Maxa i Super TV. Teraz to można oczopląsów dostać, szukając w sklepie tej gazety :lol2: Dobrze, że istnieje jeszcze cała reszta o normalnym formacie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Warblade3

Ja ledwo zauważyłam tę gazetkę :D. Tak była schowana, że nie było widać tytułu. Jak sięgałam po nią, to myślałam że to jakaś gazetka z przepisami. One są właśnie wydawane w wersji "mini" :D.

Dziwie się trochę że wydawnictwo zdecydowało się na eksperyment na dwóch tytułach odrazu. Wydaje mi się, że ludzie dopłacą 20-30 groszy i przerzucą się na tv14 czy tele 14 dni. Zawartość praktyczna taka sama (plotki, porady, przepisy, seriale, krzyżówki itp.). Jak na tv14 to wszystko zostanie w rodzinie Bauera, gorzej jak do konkurencji :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co ja już mam nowy Super TV :)

Z tego co zauważyłem to listing jest inny no i na dodatek przeznaczono dodatkową stronę na program. Niestety ściśnięto program TVP Info oraz TVP Regionalnej oraz w innej kolumnie Eski TV oraz Polo TV.

Treść jest inna ale komunikat od naczelnej taki sam jak wcześniej tyle że dorzucono do niego życzenia świąteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój Samsung powinien mieć możliwość ręcznego ustawienia ostrości. Popracuj nad tym. :P

 

Jak dla mnie, ten listing jest gorszy niż w TO&OWO TV. Obecnie w ogóle rozważam rezygnację z kupowania pisma i całkowite przerzucenie się na opcję net+tablet. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Uważam Super TV za fajną gazetkę (szczególnie po zmianach, które dokonały się dzisiaj). Tylko szkoda, że wszędzie dają TVP Seriale i Polsat Film do góry. A tak to Super TV jest bardzo fajny. Oceniam tą gazetkę na -6 (wiem, jestem trochę za łaskawy :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją oceniam na -4 w skali szkolnej. Przy odrobinie szczęścia i chęci można by w tej gazecie oddzielić Info od Regionalnej i przy okazji mieć aż 54 stacje. Wystarczy tylko na czwartej stronie listingowej dać 3 a nie dwa rzędy oraz znacznie przebudować listing na tej i trzeciej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ fan tv: A w zamian jest np. Eurosport 2, czy N Sport. W tym względzie propozycja Polanda o powiększeniu ilości stacji w Super TV z 51 do 54 jest bardzo dobra. Osobiście ja bym dołożył do listingu w Super TV także 6 stronę, 5 i 6 strona były by ułożone w dwóch rzędach - dzięki temu dojdą nowe stacje, a listing będzie bardziej czytelniejszy. Pod pojęciem 3 rzędy na 4 stronie pachnie mi ściśnięcie 2 rzędu na dwa i porządek w lifestylowych. Obecnie tylko Tele Świat i To i Owo mają program dla stacji Polsat Sport Extra, reszta nie wiem czemu nie ma. :D Analogicznie jest z kanałem Disney XD - jedyną gazetą, która posiada tą stację w swojej ofercie, jest... Tele 14 plus! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tej chwili nie ma w Polsce żadnej ciekawej gazety przezentujacej program w całości i wszystkich polskich stacji TV. Ja próbowałem przerzucic się na Program TV ale zrezygnowałem, brak wielu opisów filmów, ściśnięty program i brak np. co dla mnie jest ważne z którego roku jest dany serial. Także po 2 tygodniach musze znowu wrócic do To i Owo. Zostaje jeszcze Teletydzień i nic więcej pzrynajmniej jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PIOOLE: Czego dowodem są dzisiejsze zmiany dt. kanału Fokus TV w gazetach Tele Świat i Tele Max. W Tele Świecie wyrzucili Nat Geo Wild, a w Tele Max, o zgrozo, Animal Planet. Jak by się nie dało wyrzucić gorszego kanału (Polsat Viasat Explorer bądź ID w Tele Świecie i Discovery Science w Tele Max).

Zawsze masz jeszcze Kropkę TV, ale nie wiem, co o niej sądzić. Niestety, nie ma w Polsce żadnej "spoko" gazety. Wszędzie albo Polsat Film i TVP Seriale w 1 rzędzie, albo nieczytelny listing, albo brak Tele 5 itd.

Obecna prasa TV idzie na DNO.

To i Owo to też jest naciągana gazeta. Jedyne plusy tej gazety to program dla największej ilości stacji TV w Polsce (113 - przecież obecnie w Polsce nadaje około 200!) i postawienie na nowinki technologiczne i porady satelitarne. No jak by się uparło, to też by się mogło wpisać program dla stacji zagranicznych. Cała reszta jest taka sobie.

Nie chcę się rozpisywać, bo mi się nie chce :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...