Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fan tv: Dodatkowo zauważyłem, że w propozycji Polanda, To i Owo, brakuje TTV. :) Myślę też, że Tcm w Tele Świat powinien być :P

Dzięki za sygnały. Jakby co już na niosłem odpowiednie poprawki zarówno do projektów dla Tele Świata i To & Owo TV.

Odnośnie Tele Tygodnia to tutaj osobiście przewiduje następujące zmiany:

Str. 1: TVP1, TVP2, Polsat

Str. 2: TVN, TV4, TVP Regionalna (TV4 i ta stacja dwie propozycje) poniżej ośrodki TVP Regionalnej

Str. 3: 1 rząd: TVP Polonia, TVN7, TV Puls, Puls 2, TV6, TTV, TV Trwam

2 rząd: TVP Kultura, Tele 5, TVS, TVR, TVP HD, Polsat 2

3 rząd: (od programu TVP HD) CBS Europa, ATM Rozrywka

Str. 4: 1 rząd: TVP Seriale, (docelowo Stopklatka TV) Comedy Central, Kino Polska, AXN, Canal+, HBO

2 rząd: Ale Kino+ (docelowo TVP Seriale),Universal Channel, FOX, AXN Black, Canal+ Film, HBO2

3 rząd: Polsat Film, TCM, 13 ulica, AXN Spin, Filmbox, HBO Comedy

Str. 5: Bez zmian. Tutaj po starcie Fokus TV kanał Animal Planet zająłby miejsce National Geographic Wild który by zniknął z gazety.

Str. 6 w sekcji dziecięcej:

rząd 1: Disney Channel, Disney Channel, Nickelodeon, TVP ABC

rząd 2: Disney XE, Cartoon Network, Mini Mini

Poza tym na szóstej stronie byłoby bez zmian

Obstawiam jednak że skończy się na powyższych pomysłach względem Fokus TV i TVP ABC oraz powolnej kasacji Ale Kino+ a potem 13 Ulicy na korzyść kolejno TV Trwam oraz Stopklatki TV - poza tym układ stacji zostałby taki jak obecnie.

Jeżeli chodzi o tanie pisma telewizyjne (Kurier TV, Super TV i Tele Max) to zdecydowanie widziałbym takie rozwiązanie:

Str. 1 rząd 1: TVP1, TVP2, Polsat (z listingiem na całą kolumne), TVN (z listingiem na pół kolumny)

2 rząd: Polsat 2, ATM Rozrywka

Str. 2: 1 rząd: TV4, TVN7, TV Puls, Puls 2, TVP Kultura, TTV

2 rząd: TV6, TV Trwam, TVP Polonia, TVP Info, TVP Regionalna, TVP Rozrywka

Str. 3: 1 rząd TVP Seriale, TVP HD, Kino Polska, Ale Kino+, Polsat Film, Stopklatka TV (tymczasowo do jego startu - inny kanał filmowy na przykład TCM)

2 rząd: Tele 5, TVS, 13 Ulica (bądź TVR), Universal Channel, Comedy Central, HBO

3 rząd: Polsat Play, TVN Turbo, Polsat Cafe, TVN Style, TLC

Str. 4: 1 rząd: AXN, TVP ABC, Discovery Channel National Geographic, TVP Sport, Polsat Sport

2 rząd: Eska TV, Disney Channel, Discovery Science, Animal Planet, Europort, Polsat Sport News

3 rząd: Polo TV, Nickelodeon, TVP Historia, ID (docelowo Fokus TV), Eurosport 2, Canal+ Sport

Podsumowując moim zdaniem w przyszłym tygodniu spokojnie dałoby się zrobić zmiany w gazetach Wydawnictwa Bauer a przy odrobinie szczęścia także pisma Press Medii nie sprawiałyby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, podziwiam Was chłopaki.

Od czasu do czasu zaglądam na ten wątek i jestem pod wrażeniem. Jeszcze nie spotkałem się z nikim, kto by tak bardzo zajmował się układem kanałów TV w gazetach z programem TV. Jesteście prawdziwymi, nieźle zakręconymi i pozytywnymi "telemaniakami". A jeszcze jak czytam, że ktoś kupuje kilka gazet z programem TV jednocześnie. Woooow.

Podziwiam. Ale najważniejsze, by każdy miał hobby, które lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już po prostu jest taka pasja z mojej strony - w moim przypadku ona z czasem uległa sporemu rozszerzeniu przekształcając się w zainteresowanie mediami gdyż to właśnie zaczynając od kupowania gazet z programem telewizyjnym (a w przypadku śp. "Anteny" też radiowym) zaczynałem się interesować tym co dzieje się na ekranie mojego telewizora czy odbiornika radiowego.

Tak przy okazji oto poniedziałkowa okładka w Tele Tygodniu:

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 1220_n.jpg

Mam nadzieje że nie zetną ramówki TV Trwam i TVP ABC tak jak obecnie w TV6 który tylko fragmentami jest w Tele Tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Fajnie, tylko ja się zastanawiam co do jednej rzeczy w Tele Tygodniu: nie wiem, po jakiego [beep] chcą robić zmiany pod koniec lutego, skoro jeszcze do DVB-T mają dojść także Stopklatka TV i Fokus TV. Nie lepiej poczekać do 27 kwietnia br.?

PS. A dobra, wolę wcześniej zobaczyć ten nowy listing :lol2: Jeszcze 1 dzień, 4 godziny i 32 minuty do ogłoszenia nowych listingów! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Hmm, ciekawie się to zapowiada! :P

Ciekawe, co zrobią w Tele Tygodniu. Już się obawiam, co będzie. Jaja będą, jak TVP 1 ścisną do minimum, a ATM Rozrywce dadzą kolumnę na max-a :lol2: Dobra, żartuję :lol2:

Liczę na duże zmiany w tej gazecie. Chciałbym zobaczyć totalnie odmieniony listing, razem z rozluźnioną (i to doszczętnie!) 3 i 4 stroną. Fajnie by było, gdyby było więcej (najlepiej 16) ośrodków regionalnych TVP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z gazeciarzy nie będzie tak wylewny. Pójdą po najniższych kosztach. Chyba, że sam nadawca programu zasponsoruje miejsce i wygląd swojej ramówki. Ze zdjęciami, czy bez. Z wylewnymi opisami, czy bez. Tak jak, to teraz jest. Czasami się dziwię, że niszowe kino jest hitem i zajmuje "całą" stronę, gdy zaraz obok drzemie prawdziwy rodzynek. Ale jak się da, to się zrobi. W najbliższym wydaniu. I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Ja wykupię Tele Tydzień :lol2: Jak coś, to będę mógł zrobić zdjęcia gdzie są rozmieszczone w listingu TV Trwam i TVP ABC. Bo mam nowy telefon :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem w piątek do redakcji To & Owo i byłem strasznie zirytowany tamtejszą osobą (kobietą), która nie potrafiła mi odpowiedzieć na żadne(!) zadane przeze mnie pytanie. Odniosłem wrażenie, że ta osoba nie miała pojęcia o czym do niej mówiłem (a zapytałem się m.in. o to w jaki sposób zamierzają umieścić dwa nowe kanały w To & Owo). W dodatku podchodziła do swoich obowiązków delikatnie pisząc... lekceważąco. Nie rozumiem jak można zatrudniać tak niekompetentnych pracowników. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...