Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

Kiedyś kupywałem tele tydzień ale się zeszmacił i od ponad 5 lat kupuję tylko To i Owo. Są porady TV sat i tak dalej i w ogole jest ciekawy. ale kupuję go przede wszystkim dlatego że chyba właśnie tam jest najwięcej kanałów. Ja naliczyłem 108. Jeśli nie jest to tygodnik z największą liczbą stacji to dajcie mi znać, bo właśnie na tym najbardziej mi zależy. Bo To i Owo też ma ograniczoną ilość miejsca i po wprowadzeniu platformy N, wypadło kilka ramówek innych kanałów m.in. MTV Germany i 4Fun.Tv.

Mi najbardziej odpowiada "Gazeta Telewizyjna" - dodatek do "Gazety Wyborczej"...

Zgoda. Tylko w telewizyjnej można przeczytać recenzje programów, dzięki czemu wiadmomo co obejrzeć, bo przy mnogości programów nie da się oglądać wszystkiego. Recenzje podkreślam, a nie streszczenia, które są w wielu tygodnikach; recenzja zawiera ocenę programu dzięki czemu wiem czy np. fim jest dobry, taki sobie czy słaby (szkoda czasu). Oczywiście bywa że nie zgadzam się z recenzentem, co mi nie przeszkadza - mam swoje zdanie. Konkurencji na ilość kanałów telewizyjna nie wygra, ale siła nie w ilości a w jakości, która dodatkowo podwyższana jest felietonami itp. nigdzie indziej nie przeczyta się takich rzeczy.

Mi najbardziej odpowiada "Gazeta Telewizyjna" - dodatek do "Gazety Wyborczej"...

wedlug mnie lepszy dodatek telewizyjny ma DZIENNIK, w Kulturze jest wiecej kanalow telewizyjnych i jest bardziej przejrzysta

Co dopiero powiedziedź o Fakcie.Tam to mało mnie przekonuje ten program TV.

Nie wiem, w życiu nie kupiłem gazety "FAKT", więc nie wiem jaki mają dodatek TV.

Ja kupuję To&Owo i mam nadzieję, że już w tym numerze będzie program HBO Comedy.

To już chyba wszyscy wiedzą, że w najnowszym numerze TO & OWO jest program TV 1000 i TCM 24. :wink:

Ja kupuje uberkultową gazetę TO i OWO bo jest kultowa i ma najwięcej programów, konkretne opisy, artykuły i rózne takie satelitarne i medialne zagadnienia co piszczy w świecie mediów TV. No i krzyżowki na których chce wreszcie coś wygrać w zyciu :P

Cytat:

Pismo adresowane do męskiej części społeczeństwa, mężczyzn młodych i w średnim wieku, zainteresowanych nowinkami technicznymi, posiadających zestawy do odbioru telewizji satelitarnej, kablowej.

Cytat:

Program aż 109 stacji to rekord na rynku pism telewizyjnych, opisy 24 filmów dziennie, seriali i najgorętszych wydarzeń sportowych. Nowości techniczne, porady specjalistów z zakresu programowania i konfigurowania sprzętu telewizyjnego

Chce sie upewnić: Czy to prawda że spośrod wszystkich drukowanych pism, to właśnie w To&Owo jest program największej liczby stacji ??

okladka_8047629746790611e6f26.JPG

Tak. Są wszystkie kanały platform cyfrowych oprócz Sportklub+ i TVN Gra. Zawiera nowe kanały platformy n np: Discovery HD, MGM HD, nsport, Comedy Central i Wojna i Pokój.

Bo ten kanał ma własną stonę:http://WWW.Sportklubplus.pl i tam jest program. A wracając do tematu, to nie widziałem lepszej gazety związanej z telewizją satelitarną niż To&Owo.

A propo TV Okey dzwoniłem do redakcji i oni na płytach umieszcza tylko 46 odcinków(23 płyty) a odcinków wszystkich jest ponad 100.

Trzecia planeta od Słońca - 3rd Rock from the Sun

Musieli zmienić plany ponieważ w tym tygodniu kupiłem już 40 płytę, czyli mam już 80 odcinków a końca nie widać. :wink: