Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś kupywałem tele tydzień ale się zeszmacił i od ponad 5 lat kupuję tylko To i Owo. Są porady TV sat i tak dalej i w ogole jest ciekawy. ale kupuję go przede wszystkim dlatego że chyba właśnie tam jest najwięcej kanałów. Ja naliczyłem 108. Jeśli nie jest to tygodnik z największą liczbą stacji to dajcie mi znać, bo właśnie na tym najbardziej mi zależy. Bo To i Owo też ma ograniczoną ilość miejsca i po wprowadzeniu platformy N, wypadło kilka ramówek innych kanałów m.in. MTV Germany i 4Fun.Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej odpowiada "Gazeta Telewizyjna" - dodatek do "Gazety Wyborczej"...

Zgoda. Tylko w telewizyjnej można przeczytać recenzje programów, dzięki czemu wiadmomo co obejrzeć, bo przy mnogości programów nie da się oglądać wszystkiego. Recenzje podkreślam, a nie streszczenia, które są w wielu tygodnikach; recenzja zawiera ocenę programu dzięki czemu wiem czy np. fim jest dobry, taki sobie czy słaby (szkoda czasu). Oczywiście bywa że nie zgadzam się z recenzentem, co mi nie przeszkadza - mam swoje zdanie. Konkurencji na ilość kanałów telewizyjna nie wygra, ale siła nie w ilości a w jakości, która dodatkowo podwyższana jest felietonami itp. nigdzie indziej nie przeczyta się takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja kupuje uberkultową gazetę TO i OWO bo jest kultowa i ma najwięcej programów, konkretne opisy, artykuły i rózne takie satelitarne i medialne zagadnienia co piszczy w świecie mediów TV. No i krzyżowki na których chce wreszcie coś wygrać w zyciu :P

 

Cytat:

Pismo adresowane do męskiej części społeczeństwa, mężczyzn młodych i w średnim wieku, zainteresowanych nowinkami technicznymi, posiadających zestawy do odbioru telewizji satelitarnej, kablowej.

 

 

Cytat:

Program aż 109 stacji to rekord na rynku pism telewizyjnych, opisy 24 filmów dziennie, seriali i najgorętszych wydarzeń sportowych. Nowości techniczne, porady specjalistów z zakresu programowania i konfigurowania sprzętu telewizyjnego

 

 

Chce sie upewnić: Czy to prawda że spośrod wszystkich drukowanych pism, to właśnie w To&Owo jest program największej liczby stacji ??

 

okladka_8047629746790611e6f26.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A propo TV Okey dzwoniłem do redakcji i oni na płytach umieszcza tylko 46 odcinków(23 płyty) a odcinków wszystkich jest ponad 100.

Trzecia planeta od Słońca - 3rd Rock from the Sun

Musieli zmienić plany ponieważ w tym tygodniu kupiłem już 40 płytę, czyli mam już 80 odcinków a końca nie widać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...