Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

Tak naprawdę ja TV Okay nawet nie otwieram. Kupuję go co tydzień, oglądam dwa odcinki 3rd Rock from the Sun i jestem happy.

Pozdrawiam. ;)

No teraz to lepiej wyglada wg mnie To&Owo :wink: Jest wszystko poukladane tak jak nalezy np: Canal+ Sport do sportowych stacji a nie jak do tej pory z wszystkimi kanalami Canal+. No i w koncu dolaczyli m.in AXN-y :P

Dzisiaj kupiłem po raz ostatni To i Owo - skasowali program na MTV Hits, MTV Base, MTV2, zostawiając takie Mezzo co napewno ma wielomilionową oglądalność w Polsce, no i po co tam kanał MGM Movies (ma to ktoś w Polsce wogóle??), nie chodzi mi o MGM HD, szkoda że jeszcze Mango tam nie ma. Wiecie w jakiej gazecie jest program na te kanały muzyczne co podałem wcześniej?

Według mnie najlepszym programem telewizyjnym jest TO&Owo :D niezła okładka,sporo kanałów a co najważniejsze są porady dla użytkowników telewizji satelitarnej oraz dział "Satelitarni szperacze",co jakiś czas publikuje się nowinki technologiczne :D:D:D

Zgadza sie ale coraz mniej miejsca zajmuja tam porady TV-sat a coraz wiecej jakis kolorowych reklam. Ja kupuje juz od wielu lat TO&OWO ale najlepsze bylo jak srodek byl jeszcze bialo-czarny

Ja też uwazam że kiedys To i Owo było lepsze. Ale jest to jedyna gazeta z programem Tv z kolorowych tygodników która zamieszcza cały program wazniejszych programów TV. Bo naprzykład Teleswiat zamieszcza tylko fragment programu kanałów takich jak np. Minimini, Zigzap. Zdrowie i uroda itp. I dlatego je kupuje bo obecnie nie ma na rynku lepszej gazety. Kiedys była TV Movie ale szybko sie zbyła...

Jednak przestałem ze względu na totalne zepsucie. Tak samo TV-SAT. Teraz jedyną gazetą z programem dla mnie jest Internet.

tu Burli sie z Tobą zgadzam w 100% :D

To&Owo, co to były za czasy. Kiedyś ta gazeta smakowała jak pyszna bułeczka. A dzisiaj? Sam nawet się sobie dziwię bo zawsze kupowałem ten program, teraz już nie kupuję, właśnie ze względów takich że czasopismo coraz bardziej odbiega od tematów związanych z SAT.

Właściwie to już minęły chyba ze dwa lata jak nie kupiłem żadnej gazety z programem. Dacie wiarę?

Pozdrawiam :)

To&OWO starcilo swoj klimat jak poszlo w strone innych tygodnikow gdzie program jest tylko dodatkiem do maxymalnej ilosci plotek itp. Dobre stare i bialo-czarne TO&OWO mialo swoj klimat.

Ja zczepelem kupowac TO& OWO jak kosztowalo jeszcze 1,20 . W srodku byl progam tv czarno bialy, nie podobalo mi sie. Pozniej sie zmienilo i jest spoko teraz , ale juz go nie kupuje bo kupowalem dla informacji satelitarnych , odkad mam neta czytam codziennie satkuriera i innne serwisy.

Faktycznie tak jest. Temat satelitarny bardzo streszczony. Pierwsze strony jak w kolorowym czasopiśmie - same ploty i kupa reklam. Program, trzeba przyznać, jest podany, jak na tacy. :lol: Kupuję nadal, bo przyzwyczajenia są ogromne - no i są dwie krzyżówki na krzywy...... i nie widać konkurencyjnego następcy. Tak czy owak, TO i OWO, czytam cały tydzień :lol::lol::lol: .

-pozdrawiam :wink:

a pamiętacie jak rozcinało się strony :?: hehehe, to był dopiero klimat :lol:

...a pamiętam i ten papier w najgorszym gazetowym gatuku też :lol::lol: he, he, he, dziś się z tego śmieję, ale to, miało coś w sobie. :lol::lol:

-pozdrawiam :wink:

Wlasnie mialo swoj klimat. powinno byc wiecej wiadomosci tv-sat ; wywiadow ale z prezesami stacji itp.

Zgadzam sie z Tobą, powinny być wywiady, zapowiedzi nowosci w telewizjach itp. Teraz to i Owo jest podobne do wszystkich tygodników TV Bauera z tym ze ma wiecej i dokładniej prezentuje program TV. Przed przejeciem przez Bauera to bylo To i Owo...

Guest Anonymous

porgram tv recenzje zapowiedzi premier i mi wsio starczy cos jak epg na dekdoerku :D:D

W "Tele Tygodniu" obok nazwy programu są podawane różne cyfry. Do czego one służą? Kiedyś (dawno temu) słyszałem (podobno), że za pomocą jakiegoś urządzenia można było zaprogramować daną audycję do nagrania na VHS. Może ktoś podać więcej szczegółów :?::?::?: