Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem po raz ostatni To i Owo - skasowali program na MTV Hits, MTV Base, MTV2, zostawiając takie Mezzo co napewno ma wielomilionową oglądalność w Polsce, no i po co tam kanał MGM Movies (ma to ktoś w Polsce wogóle??), nie chodzi mi o MGM HD, szkoda że jeszcze Mango tam nie ma. Wiecie w jakiej gazecie jest program na te kanały muzyczne co podałem wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też uwazam że kiedys To i Owo było lepsze. Ale jest to jedyna gazeta z programem Tv z kolorowych tygodników która zamieszcza cały program wazniejszych programów TV. Bo naprzykład Teleswiat zamieszcza tylko fragment programu kanałów takich jak np. Minimini, Zigzap. Zdrowie i uroda itp. I dlatego je kupuje bo obecnie nie ma na rynku lepszej gazety. Kiedys była TV Movie ale szybko sie zbyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To&Owo, co to były za czasy. Kiedyś ta gazeta smakowała jak pyszna bułeczka. A dzisiaj? Sam nawet się sobie dziwię bo zawsze kupowałem ten program, teraz już nie kupuję, właśnie ze względów takich że czasopismo coraz bardziej odbiega od tematów związanych z SAT.

Właściwie to już minęły chyba ze dwa lata jak nie kupiłem żadnej gazety z programem. Dacie wiarę?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zczepelem kupowac TO& OWO jak kosztowalo jeszcze 1,20 . W srodku byl progam tv czarno bialy, nie podobalo mi sie. Pozniej sie zmienilo i jest spoko teraz , ale juz go nie kupuje bo kupowalem dla informacji satelitarnych , odkad mam neta czytam codziennie satkuriera i innne serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak jest. Temat satelitarny bardzo streszczony. Pierwsze strony jak w kolorowym czasopiśmie - same ploty i kupa reklam. Program, trzeba przyznać, jest podany, jak na tacy. :lol: Kupuję nadal, bo przyzwyczajenia są ogromne - no i są dwie krzyżówki na krzywy...... i nie widać konkurencyjnego następcy. Tak czy owak, TO i OWO, czytam cały tydzień :lol::lol::lol: .

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Tele Tygodniu" obok nazwy programu są podawane różne cyfry. Do czego one służą? Kiedyś (dawno temu) słyszałem (podobno), że za pomocą jakiegoś urządzenia można było zaprogramować daną audycję do nagrania na VHS. Może ktoś podać więcej szczegółów :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...