Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TO i owo zawszę chętnie dopisuje programy nowych kanałów, jeśli są one dostępne dla znacznej grupy widzów. Nawet telewizji TRWAM program chcieli drukować. Z uwagi na brak, dostarczania programu do druku, nie ma ich TO i owo.

 

-pozdrawiam :wink:

TO&OWO to najlepsza gazeta z programami :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Wiele kanalow podaje program na swoich stronach internetowych. Nie wiem po co kupowac gazety z programem, jak mozna zdobyc program w internecie i nie trzeba wcale dlugo szukac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kanalow podaje program na swoich stronach internetowych. Nie wiem po co kupowac gazety z programem, jak mozna zdobyc program w internecie i nie trzeba wcale dlugo szukac :wink:

A po to aby go mieć pod ręką bo np ja ma telewizor w innym pokoju niż komputer który nie zawsze jest włączony. Najlepszym rozwiązaniem byłby teletekst na każdym programie prawda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko wszystkich poinformować ze juz jutro w kioskach nowe To i Owo z nowymi programami polskimi ( w miejsce niemieckich lokalnych), nowy format(powrót do starego formatu To i Owo). Te informacje uzyskałem dzis od sekretaeza redakcji.

 

P.S.

Jak kupicie powiedzcie jak wam się podoba "nowe" To i owo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aksamitny i delikatny papier, który opuszki palców pieści, jak ciało kobiety. :roll::roll: Dobrze poukładane. Jak kanały tematyczne to tematycze itd. sportowe, filmowe dla mnie, to dobrze, bo od razu wiem, której platformie zazdrościć :?::lol::lol: , tylko jeszcze nie wiem czego ?? - mniejszych, czy też większych wydanych na abonament pieniędzy :roll::idea: . Grafika lepsza. (Za) dużo reklam, no i po co ten showview :?::twisted::twisted: . Na moje oko oprawa lepsza i krzyżówki są dalej dwie mniejsze. Dobrze, że po oczach świeci cena - stara :D:lol: .

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...