Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

A po co kupowac gazety z programem? Mi wystarczaja te z dziennikow - swietny program mial Nowy dzien i zostal on przeniesiony do GW

Ja też to i owo. Ciekawe czy w najbliższej przyszłości dodadzą nowe kanały m.in.:

1. Kuchnia.TV

2. AXN Sci Fi

3. AXN Crime

4. Comedy Central

5. TVP Sport

6. NSport

7. TVN Lingua

8. Wojna i Pokój

9. Baby.TV

10. Discovery HD

11. Discovery Historia

12. Superstacja

13. TVP Historia

TO i owo zawszę chętnie dopisuje programy nowych kanałów, jeśli są one dostępne dla znacznej grupy widzów. Nawet telewizji TRWAM program chcieli drukować. Z uwagi na brak, dostarczania programu do druku, nie ma ich TO i owo.

-pozdrawiam :wink:

TO i owo zawszę chętnie dopisuje programy nowych kanałów, jeśli są one dostępne dla znacznej grupy widzów. Nawet telewizji TRWAM program chcieli drukować. Z uwagi na brak, dostarczania programu do druku, nie ma ich TO i owo.

TO&OWO to najlepsza gazeta z programami :D:D

Dzwoniłem do redakcji i nowe programy mieli dodać teraz ale mieli jakieś problemy i nowe programy w To i owo pojawia sie od 43 numeru.

Kurcze - od nr 43, to trzeba dłuuugooo jeszcze czekać. Dziś wydanie nr 41 :(

Odświeżam ten temat, bo szkoda, byłoby, żeby upadł. 111 stacji tyle bylo i jset nadal w To & Owo.

Ja kupuję TV Okey!

Kosztuje 3,99 z płytą.

Dzięki temu mam już komplet seriali: Co ludzie powiedzą, Benny Hill teraz zbieram Trzecią planetę od Słońca.

Pozdrawiam.

Nowe To i Owo ze wszystkimi programami od numeru 47(maja zniknac programy stacji niemieckojezycznych lokalnych). A propo TV Okey dzwoniłem do redakcji i oni na płytach umieszcza tylko 46 odcinków(23 płyty) a odcinków wszystkich jest ponad 100.

Wiele kanalow podaje program na swoich stronach internetowych. Nie wiem po co kupowac gazety z programem, jak mozna zdobyc program w internecie i nie trzeba wcale dlugo szukac :wink:

Wiele kanalow podaje program na swoich stronach internetowych. Nie wiem po co kupowac gazety z programem, jak mozna zdobyc program w internecie i nie trzeba wcale dlugo szukac :wink:

A po to aby go mieć pod ręką bo np ja ma telewizor w innym pokoju niż komputer który nie zawsze jest włączony. Najlepszym rozwiązaniem byłby teletekst na każdym programie prawda :roll:

Chciałem tylko wszystkich poinformować ze juz jutro w kioskach nowe To i Owo z nowymi programami polskimi ( w miejsce niemieckich lokalnych), nowy format(powrót do starego formatu To i Owo). Te informacje uzyskałem dzis od sekretaeza redakcji.

P.S.

Jak kupicie powiedzcie jak wam się podoba "nowe" To i owo?

Jest nowe To i Owo. Nowa szata graficzna i najważniejsze, programy nowych kanałów: nsport, SpotKlub, Disney, TVPsport, Superstacja itd.

Ma ktoś możliwość pyknięcia skana jednej strony z programem tak dla przykładu - może bym kupił (jeśli wrócili do starego układu jak za dawnych dobrych czasów), tylko mi się z domu nie chce wychodzić :lol:

Fajny papier i kolory. Nie odpowiada mi podział wg tematyki. Duuużo ludzi tak jak ja ma ma którąś platformę a nie programy o danej tematyce, np. C+Sport powinien być obok Canal+ a nie tvpSport.

Aksamitny i delikatny papier, który opuszki palców pieści, jak ciało kobiety. :roll::roll: Dobrze poukładane. Jak kanały tematyczne to tematycze itd. sportowe, filmowe dla mnie, to dobrze, bo od razu wiem, której platformie zazdrościć :?::lol::lol: , tylko jeszcze nie wiem czego ?? - mniejszych, czy też większych wydanych na abonament pieniędzy :roll::idea: . Grafika lepsza. (Za) dużo reklam, no i po co ten showview :?::twisted::twisted: . Na moje oko oprawa lepsza i krzyżówki są dalej dwie mniejsze. Dobrze, że po oczach świeci cena - stara :D:lol: .