Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Jestem posiadaczem dekodera ferguson AF-7318UCI z modułem CAM.Ostatnio po zmianie kolejności programów i zmianie systemu kodowania dzieją sie różne dziwne rzeczy.Niedawno zaobserwowałem że często znikają mi niektóre kanały.Od soboty nie mam dostępu do kanału HBO 2.Dzwoniłem do centrum obsługi klienta gdzie zapewnili mnie że ten kanał niedługo będzie odkodowany.No cóż należy uzbroić się w cierpliwość :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Jestem posiadaczem dekodera ferguson AF-7318UCI z modułem CAM.Ostatnio po zmianie kolejności programów i zmianie systemu kodowania dzieją sie różne dziwne rzeczy.Niedawno zaobserwowałem że często znikają mi niektóre kanały.Od soboty nie mam dostępu do kanału HBO 2.Dzwoniłem do centrum obsługi klienta gdzie zapewnili mnie że ten niedługo będzie odkodowany.No cóż należy uzbroić się w cierpliwość :/

 

Mam ten sam problem. Widać moduły CAM mają jakiś problem z odbiorem HBO 2. Ja wysyłałem dwa razy uprawnienia ale to nic nie dało. Reszta kanałów chodzi ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co mi odpisali w sprawie jakosci HBO:

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że wymienione przez Pana usterki często są spowodowane niepoprawnym ustawieniem anteny, w związku z czym występuje niewystarczająca moc sygnału, co przejawia się problemami z odbiorem poszczególnych kanałów. Zalecam więc skontrolowanie poprawności ustawienia anteny oraz działania całej instalacji antenowej.

__________________________________________

Marzena .....

Sekcja Reklamacji, Dział Obsługi Klienta

Cyfrowy Polsat S.A.

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem o nowej częstotliwości. Krok wstecz. Czy jest nadzieja, że na transponderze zwolni się miejsce i zwiększą bitrate dla np HBO?

Ogólnie żenada :(

Jeśli CP da C+ TV4 z ich transpondera, wywalą 4fun.tv to już będzie więcej miejsca, ale to jest i tak mało! Co prawda to już 4 Mbps więcej, ale na 10 kanałów jakie by tam pozostały to nie zobaczysz różnicy, chyba że akurat daliby to na HBO to jakąś tam różnicę na + byś zobaczył.

 

PINOL: Inteligencja :mrgreen: ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Wreszcie skończył się problem z brakiem HBO2.U mnie pojawił się we wtorek.Ciekawe czy na jak długo.A co do bezpłatnego dostępu do pakietu HBO to nie liczyłbym na to.Zrobiono to by zachęcić do wyboru tej paczki a później znów zakodują sygnał i trzeba będzie wykupić abonament.Chwyt marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy będzie to bezpłatne okno kanałów HBO :?: Oby zaczęło się w Piątek :D

 

Już działa HBO 2 na modułach. Sprawdziłem. A co do kart. Karty mają być rozesłane do modułów w ciągu najbliższego miesiąca.

A spytałeś czy karty są wysyłane do posiadaczy dekoderów z modułem? Ja również sprawdziłem są one wysyłane tylko do dekoderów Cyfrowego Polsatu.Posiadacze dekoderów z modułem Cam niestety nadal pozostaną przy starych kartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już wreszcie pisać te bzdury że do modułów nie będą wysyłane karty - przecież wtedy wymiana kart nie miała by sensu bo i tak by pozostał stary dziurawy N2.

Nowe moduły są już sprzedawane z kartami N3 i nie ma żadnych technicznych przeciwskazań aby i do pozostałych były te karty dosłane bo jest to ciągle ten sam moduł. Zresztą rzecznik prasowy CP Olga Zomer się w tej sprawie niedawno wypowiadała że w ciągu najbliższego czasu karty do modułów będą wysyłane.

I amen już w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HBO sa dostepne ze starej czestotliwości.

Akurat u mnie na starej częstotliwości te kanały nie działają.Natomiast są one dostępne na satelicie Hot Bird 7A(13,0'E) Częstotliwość:10.719 GHZ

Polaryzacja:V(Pionowa)

SR:27500 Ks/s

Fec:3/4

 

Nie wiem jak jest dzisiaj.Gdy pisalem posta kanały były nadawane nawet fonia oryginalna na HBO2 nie była kodowana.Nadawano napisy i txt.Kanały mam niedostępne bo ich nie wykupiłem.Poprostu nie aktualizowałem listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Witam.

Mam pakiet HBO w CP. Mam problem z kanałem HBO ponieważ jak to powiedzieć skurczył sie obraz. TV ma 32 cale a obraz w tym momencie ma jakieś 20-22 cale. Wie może ktoś o co w tym chodzi bo to strasznie wkurza!!! Dodam, że HBO2 I Comedy działa normalnie.

U mnie ten sam problem już od wczoraj.O co tu chodzi?Teraz nawet logo jest poza obrazem z filmem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...