Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Real był lepszy. Juventus źle wszedł w mecz. W wielu sytuacjach brakowało szczęścia, momentami jakości. 

Na Allianz Stadium nie zawiedli tylko kibice. Świetnie dopingowali, z honorem docenili też klasę sportową CR7. Cała reszta zawiodła. Szkoda, że to już koniec emocji w tym dwumeczu. Juve teraz może się już skupić na rozgrywkach krajowych i wziąć rewanż za rok. Wszak po finale w Berlinie na kolejny finał czekał również dwa lata.


Ile znaczył Bonucci dla Juventusu było widać dzisiaj. Takiego sita, to już dawno nie było w Turynie z tyłu... 

Ostatni mecz Bonucciego to finał w Cardiff, gdzie Juventus stracił... 4 bramki. 

 

W całym zeszłym sezonie wliczając wszystkie rozgrywki Juventus stracił 42 gole. 

 

W tym sezonie jak na razie stracił 31 grając znacznie ofensywniejszym ustawieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półfinały zapowiadają się fenomenalnie. Najbardziej chciałbym zobaczyć klasyk.

Starcie Juve z Realem też zapowiadało się fenomenalnie, tymczasem emocje skończyły się po pierwszym meczu.

Real kilka miesięcy temu skreślony przez wszystkich a na ten moment to dla mnie faworyt numer jeden, piłka to jest jednak nieprzewidywalna :)

No cóż, liczę że jutro w starciu angielskim będzie więcej emocji, na papierze mecz wygląda świetnie, obym się nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naczelnych antyfanów RM (z ciekawości przeczytałem post, bo normalnie mam Ciebie zablokowanego). Przecież tak w rozgrywkach klubowych UEFA Champions League jest zawsze, że jedni grają pierwszy mecz w wtorek (a rewanż w środę), a drudzy odwrotnie najpierw mecz w środę (a rewanż w wtorek). A to, że RM między meczami UCL rozgrywa La Liga Santander akurat w niedzielę, a nie sobotę wynika z tego, że Atlético swój pierwszy mecz UEFA Europa League gra w czwartek. Więc drużyna Simeone nie mogłaby rozgrywać El Derbi Madrileño po jednym dniu odpoczynku już w sobotę.

Trzeba było  nie czytać i dalej mieć zablokowanego  tak samo jak ALF którzy jest najbardziej stronniczy wobec Serie A  i nazywa tą lige najlepszą na świecie.

Liverpool  z City  gra w środe  a  derby z Uninted  mają także w niedziele natomiast  Liverpool swój mecz ma w sobote?

Liga Europejska zawsze jest w czwartki.

Masz jeszcze jakieś inne argumenty?

On się powinien martwić czy pojedzie na Mundial. Przereklamowany piłkarzyk, podobnie jak Higuain.

Ktoś tutaj już mówił   mi  "Ty się nie martw o Dybale"    A jak dalej swoje powiem że on będzie coraz gorszy aż nie opuści Juve.  Higuain obecnie jest gorszy od Benzemy  bo ten to przynajmniej coś wnosi do gry   asysty  i trafia nawet w słupek.

Pytanie z kim Messi ma grać w tej reprezentacji.   Icardiego i tak nie powołają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuli za bardzo jego straty dzięki fenomenalnej formie Salaha

Mistrzostwa nie wygrają  a Coutinho może wygrać.

Derby Manchesteru w sobotę.

Miałem pisać  Liverpool  kurna.   Ja badam   terminarz zawsze na  anglia goal aż będzie aktualny,

Starcie MC z Liverpoolem zapowiada się fenomenalnie. To chyba dwie najpiękniej obecnie grające ekipy w Europie. Tylko Coutinho szkoda- Barcelonie nie pomoże, a w Liverpoolu bardzo go brakuje.

Tyle że  bez  Aguero  a to spora strata.   Najpiękniej grające   najlepsi  pomocnicy  . Ja obserwuje  Eriksena   i Salaha. Wiem Eriksen  to Totenham.

Ciekawe   jaki będzie wynik  bo ostatnim razem to było  tak

http://www.goal.com/en/news/8/main/2018/01/14/41750772/liverpool-4-manchester-city-3-klopps-men-beat-city-and-the

Gol Ronaldo piękny, ale obrona co odwaliła to też niesamowite :D Juventus i tak o jedną rundę za długo w LM. Sevilla jeszcze powalczy.

Śmiem twierdzić iż to była najgorsza obrona  Juve w erze  Buffona  .  Kryminał   Kielonka.

 

Można porównać   wiem że to inne rozgrywki  własny teren ale jednak

 

 

Biedny   Buffon  takiego gola mu zasadzili  ale Ramos  coś o tym wie

 

To teraz  została juz  formalność  chociaż śmiem twierdzić że Juve w Madrycie ponownie przegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o klasykach, to należy się Messiemu i Ronaldo taki finał, w którym by zagrali przeciwko sobie... Dwaj piłkarze z innej planety. :)

Proponuje mecz  tzw  all star  game  towarzyski.   Obaj w jednej ekipie  + pomocnicy  Xavi   Pirlo   . Ciekawe jaką by to miało oglądalność  i ceny biletów.

Ten gol Thiago, to można równie dobrze napisać, że drugi samobój Sevilli, która już opadła z sił wydaje się.

Też  jestem tego zdania.  Szkoda tylko że Sevilla musi teraz strzelić  2  gole.  Jednak od 2 meczu z United  to zaczeli  grać.    Niestety  jest to ekipa która zawsze gdy ma dobry wynik to wszystko potem idzie w plecy.Są  bardzo nieregularni.

Jestem też zdania iż  obecny trener to półka wyżej  od Emerego.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa nie wygrają a Coutinho może wygrać.

 

Miałem pisać Liverpool kurna. Ja badam terminarz zawsze na anglia goal aż będzie aktualny,

 

Tyle że bez Aguero a to spora strata. Najpiękniej grające najlepsi pomocnicy . Ja obserwuje Eriksena i Salaha. Wiem Eriksen to Totenham.

Ciekawe jaki będzie wynik bo ostatnim razem to było tak

http://www.goal.com/en/news/8/main/2018/01/14/41750772/liverpool-4-manchester-city-3-klopps-men-beat-city-and-the

 

Śmiem twierdzić iż to była najgorsza obrona Juve w erze Buffona . Kryminał Kielonka.

 

Można porównać wiem że to inne rozgrywki własny teren ale jednak

https://www.youtube.com/watch?v=gKLC7ITp3T0

 

https://www.youtube.com/watch?v=7nXXVPGYil0

 

Biedny Buffon takiego gola mu zasadzili ale Ramos coś o tym wie https://www.youtube.com/watch?v=AoG3pMhz3J0

 

To teraz została juz formalność chociaż śmiem twierdzić że Juve w Madrycie ponownie przegra.

Z taką grającym City nikt nie zdobył by mistrzostwa, nawet Barcelona, zauważ że odkąd sprzedali w styczniu Coutinho to grają coraz lepiej, awansowali wyżej w tabeli, jako jedyni w lidze pokonali City, latem dochodzi Naby Keita, przydałoby się jeszcze wzmocnić obronę i pozycję bramkarza, ale jednak i tak City awansuje bo ma lepszy środek pomocy, strata Aguero nie będzie tak odczuwalna bo Jesusem w składzie odkąd przyszedł do Premier League jeszcze nie przegrali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było  nie czytać i dalej mieć zablokowanego  tak samo jak ALF którzy jest najbardziej stronniczy wobec Serie A  i nazywa tą lige najlepszą na świecie.

Liverpool  z City  gra w środe  a  derby z Uninted  mają także w niedziele natomiast  Liverpool swój mecz ma w sobote?

Liga Europejska zawsze jest w czwartki.

Masz jeszcze jakieś inne argumenty?

Ktoś tutaj już mówił   mi  "Ty się nie martw o Dybale"    A jak dalej swoje powiem że on będzie coraz gorszy aż nie opuści Juve.  Higuain obecnie jest gorszy od Benzemy  bo ten to przynajmniej coś wnosi do gry   asysty  i trafia nawet w słupek.

Pytanie z kim Messi ma grać w tej reprezentacji.   Icardiego i tak nie powołają.

Twój argument był śmieszny i zamiast posypać pokornie głowę popiołem to lepiej doszukiwać się jakiegoś spisku z kalendarzem na korzyść Realu. Ten dzień nie robi żadnej różnicy ani jednym ani drugim. 

Oczywiście,że Messi ma z kim grać- to są Icardi, Hiquain, Dybala. Trzeba umieć poukładać te klocki taktycznie, wykorzystać potencjał graczy,ale niestety Argentyna nie ma dobrego selekcjonera. 

Szkoda Juventusu. Real Madryt pokazuje,że potrafi się zmobilizować właśnie w takich dwumeczach, to odróżnia Real Madryt od zespołów, które chciałyby aspirować do tego miana - Tottenham, PSG, Napoli  czy przez lata Manchester City(teraz będzie chrzest bojowy ekipy pod wodzą Guardioli). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak bo rajd Maradony podczas MŚ, to nic takiego. :)

@Wislok

Tyle, że gracze, o których piszesz mogą na Mundial nie pojechać- Icardi jest skonfliktowany z resztą zespołu, a Dybala nie potrafi funkcjonować z Messim. I nie chodzi o szkoleniowca, bo żaden nie był w stanie ich wkomponować. Poza tym Dybala to mocno przereklamowany produkt, bo oprócz dwóch bramek z Barcą, to on nic wielkiego w meczach o stawkę nie pokazał, a jego statystyki z LM są żałosne.

Dlaczego żal Ci Juve? Fartownie awansowali już z Tottenhamem, który był lepszy, ale mniej doświadczony. Z prawdziwymi profesjonalistami nie mieli żadnych szans, tak jak przewidywałem przed meczem. Jedynie żal Buffona, bo w ostatnim czasie przegrywa na każdym froncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Liverpool  z City  gra w Ĺ›rode  a  derby z Uninted  majÄ… takĹĽe w niedziele natomiast  Liverpool swĂłj mecz ma w sobote?

Liga Europejska zawsze jest w czwartki.

Masz jeszcze jakieĹ› inne argumenty?

 

Zarówno Liverpool i Man City mecze derbowe w PL pomiędzy swoimi bezpośrednimi starcia w UCL rozgrywają w sobotę. Prawie każdy z uczestników Ligi Mistrzów w tej fazie gra ligowe starcia w sobotę. RM jest wyjątkiem właśnie z uwagi na Atletico. Ale masz rację, lepiej było mieć zablokowanego, więc leć na #czarnolisto.

 

A zarzut do ALFa śmieszny. Można go lubić lub nie, ale akurat jego posty są ciekawe merytorycznie. Co z tego, że lubi włoską Serie A? Każdy ma różne gusta. Jedni lubią Boże Narodzenie, drudzy Święta Wielkanocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak bo rajd Maradony podczas MŚ, to nic takiego. :)

@Wislok

Tyle, że gracze, o których piszesz mogą na Mundial nie pojechać- Icardi jest skonfliktowany z resztą zespołu, a Dybala nie potrafi funkcjonować z Messim. I nie chodzi o szkoleniowca, bo żaden nie był w stanie ich wkomponować. Poza tym Dybala to mocno przereklamowany produkt, bo oprócz dwóch bramek z Barcą, to on nic wielkiego w meczach o stawkę nie pokazał, a jego statystyki z LM są żałosne.

Dlaczego żal Ci Juve? Fartownie awansowali już z Tottenhamem, który był lepszy, ale mniej doświadczony. Z prawdziwymi profesjonalistami nie mieli żadnych szans, tak jak przewidywałem przed meczem. Jedynie żal Buffona, bo w ostatnim czasie przegrywa na każdym froncie.

To rola szkoleniowca umieć dotrzeć do piłkarzy, wkomponować ich w skład, oni nie muszą pałać do siebie miłością poza boiskiem- patrz Błaszczykowski i Lewandowski. O tym właśnie piszę. Skoro ten człowiek tego nie potrafi to musi rezygnować z części graczy z szkodą dla reprezentacji Argentyny, która wątpię by osiągnęła sukces na Mundialu. Jak się pomylę to przeproszę tego człowieka. 

 

Szkoda mi bo liczyłem na bardziej wyrównany dwumecz jako fan futbolu, który nie jest jakoś specjalnie za jedną czy drugą ekipą. Dwumecz w grupie z Realem wygrały Koguty, ale teraz to już zupełnie co innego, jednak to oni stracili 4 bramki i w sumie nie nazwałbym awansu Juventusu fartem,a jeśli uznać,że Juventus jest tak słaby to co powiedzieć o Hotspur? To jest sztuką w ogóle w sporcie- wygrywać w tych najważniejszych momentach ,a Tottenham tego nie potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski czy Błaszczykowski to po prostu nie są kumplami poza boiskiem a mówienie, że się nie lubią to nadużycie a co maże jeszcze ważniejsze Kuba nigdy nie ma dużego ego. A w Argentynie jest taki problem, że tam zbyt dużo osób ma takie ego a część wręcz nie jest akceptowana przez innych jak Icardi. Żaden trener tego nie ułoży to tak jak do klatki z tygrysem wpuścić człowieka, prędzej czy później natura się odezwie. Podobnie w Barcelonie było z Ibrahimovicem którego zaraz odpalili, to samo musi zrobić Sampaoli, wyczyścić grupę od konfliktów i postawić na takich którzy w szatni i na boisku będą jednością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje nadużycie? Moje ? Nie przekręcaj tego co napisałem to nie ma mowy o żadnym nadużyciu. Trenera bronią lub nie wyniki, Argentyna z takim potencjałem ludzkim do końca biła się o awans na MŚ co dla mnie nie wystawia dobrej laurki szkoleniowcowi Argentyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz tego frazesu to też i twoje. A co do Argentyny to dobry jest cytat Shanky-ego "Drużyna piłkarska jest jak fortepian. Potrzebujesz ośmiu, żeby go nieśli, i trzech, którzy umieją na tym [beep]stwie grać"  W Argentynie za dużo jest tych co umieją grać a za mało tych co ten fortepian niosą. 

 

To nie jest problem trenera tego czy innego, a zespołu bo ktoś tam powinien zrobić czyste ale z jakiś powodów nie chce a to trwa od lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Icardiego szkoda, ale na układy nie ma rady. Dybala po raz kolejny zawiódł i śmieszą mnie opinie jakim to on nie jest grajkiem. To już nie jest nastolatek i trzeba od niego wymagać dobrej gry w najważniejszych meczach. A Argentyna wcale nie ma tak dobrych graczy co pokazał ostatni mecz, gdzie pod nieobecność Messiego nie istnieli. Poczynając od bramki, gdzie mają jakichś zmienników, a kończąc na Higuainie, który od zawsze zawodził w najważniejszych meczach, dlatego pogonili go z Realu, który jest jednym z nielicznych zespołów w Europie nie sprzedającym swoich najlepszych graczy. Wystarczy porównać skład Brazylii, Niemiec, Hiszpanii czy Francji, gdzie wspaniałych zawodników jest dużo więcej. Znowu wszystko będzie zależało od Messiego, ale obawiam się, że sam tego nie pociągnie.

Mam nadzieję na wspaniały pojedynek Liverpoolu z MC, może Klopp sprawi psikusa Guardioli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...