Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Chelsea dzisiaj nadspodziewanie dobrze wygląda, tylko ma niefart. Obijają słupki The Blues, a Courtois dzisiaj pechowo, najpierw dał się zaskoczyć Messiemu, potem miał na rękach strzał Dembele, a i tak wpadło.... Druga połowa jeszcze może być ciekawa, fajnie się ten mecz ogląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faworyci Ligi Mistrzów wg zestawienia bukmacherów?
1. Manchester City
2. Real Madryt
3. FC Barcelona
4. Bayern Monachium
5. FC Liverpool
6. Juventus Turyn
7. FC Sevilla
8. AS Roma

Ja osobiście bym trochę pozmieniał i do najlepszej czwórki ostatnich lat w LM(Real, Barca, Bayern, Juve), dorzucam Manchester City. Moje TOP5 faworytów. :) Tych pięć drużyn zapewne nie chce na siebie trafić w ćwierćfinale. :) Liverpool jest bardzo nieobliczalny, ale moim zdaniem pięknie odpadnie jak Tottenham z mocnym rywalem. Sevilla i Roma, to najbardziej rozchwytywane zespoły przed losowaniem. :)

Czy City faworytem numer jeden? Moim zdaniem zdecydowanie nie, jak już, to nr 3-4 daje ekipie Guardioli, a że wygrają Ligę Mistrzów nie wierzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Chelsea lepsze z gry chyba w twoich snach.

 

Barca 3 strzały gole do tego 2 sytuacje aby w 1 pierwszym meczu Barca 2 strzały i gol z wielbłąda Christensena,wiem że niektórzy są tak zapatrzeni w Barcę jak Trzeciak ale bez przesady z tym,że Chelsea nie była lepsza w grze od Barcy w pierwszym meczu i drugim też :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jakie frustracje? Naprawdę mam inne sprawy na głowie niż przeżywanie  porażki angielskiego klubu. Mecz po 20 minutach właściwie się skończył, było wiadomo kto awansuje, Chelsea niby próbowała,ale raczej Barcelona miała mecz pod kontrolą. Wybrałem inny sposób spędzenia reszty wieczoru , moja sprawa. Szkoda,że jednak brak jakiegoś świeżego powietrza w LM , ciągle tylko Real i Barcelona.. No nic Messi i Ronaldo kiedyś skończą kariery. 

Potwierdzam komentarza Szpakowskiego z Trzeciakiem nie dało się słuchać - te ciągłe zachwyty nad Barceloną cały czas i te bzdury jak np. Barcelona ma doświadczenie, tak jakby Chelsea nie miała.. Chelsea przynajmniej odpadła z godnością nie to co United ... 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...