Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to zobacz wislok hahhahahaa

 

 

I są z ręką w nocniku...

No i co? Czy fakt,że strzelenie bramki przez Sewillę będzie oznaczać kłopoty United jest jakimś mega odkryciem? Nie, miałem tego świadomość,ale nie widzę powodu pisać o tym w każdym komentarzu. Także mam świadomość bardzo przeciętnej postawy United, niezrozumiałych decyzji personalnych Mourinho jak i to ,że United nie jest jednak jedną z najlepszych drużyn Europy. Moim zdaniem bardziej rozczarowani mogą być fani Kogutów czy PSG , choć odpadli z silniejszymi zespołami. Podchodzę do tego bez takich emocji to wszak tylko sport, kibicuję United ,ale jeśli myślicie,że teraz wasze posty wymierzone we mnie sprawią mi przykrość to nie. Odpadnięcie United to konsekwencja tego jak ten zespół się prezentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Przecież pisałeś, że mają dobry wynik na wyjeździe... a ja Ci pisałem, że 0:0 to nie jest dobry... i się potwierdziło...

Spinasz się, bo Ci ManU leją... ale dopóki będą mieć Mou za trenera to tak będzie. Niestety futbol jakim gra ten trener, to nie ta epoka.


Nie takimi ogórkami. Sevilla to chyba najbardziej nieprzewidywalna drużyna w tym sezonie....

Pisałem, że w ostatnich tygodniach graja jak ogórki.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy tu macie niesamowitą podnietę jakby to była mega sensacja ,że slaby United odpadł z LM. Ja czasami lubię Was nakręcać, bo bawi mnie to jaką macie satysfakcję z pisania tego jakie United beznadziejne i stąd ten mój komentarz o wyniku 0:0. Bekę mam z Was i tyle, bo tak przeżywacie niektóre sprawy,że hej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkonie - teraz na poważnie. Drużyna to całokształt, nie grają pieniądze ani indywidualności i ich umiejętności. United gra słabo i to jest fakt jako drużyna, nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Mourinho , bo nigdy nie darzyłem go sympatią,ale doceniam jego osiągnięcia z Porto czy z Interem, to jednak już było spory kawałek czasu.United nie postrzegam też jako czołowej ekipy, bo przecież ona w ostatnich latach nawet regularnie nie występowała w Lidze Mistrzów. Nazwa, historia nie grają. 

No tak- teraz niektórzy są cały czas narzekali na United będą twierdzić,że się skompromitowali bo przecież są silną drużyną.. No tak to zdecydujcie się - czy PL jest mocna czy słaba? Wyniki w Europie gdzie jest możliwość konfrontacji pokazuje,że jest słaba z tych topowych. United ze swoją grą, wynikami, które osiągają nie powinni zajmować tak wysokiego miejsca w lidze angielskiej, to wina ich konkurentów, to z ich powodu United są tak wysoko w lidze angielskiej.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi ich szkodza.Man Utd to wielka firma w sama w sobie nie kupiona jak PSG,Man City czy Chelsea.Całkowitą winę ponosi Mourinho.Futbol poszedł do przodu a on został w 2010 roku.Została mu już chyba tylko liga włoska ( Inter ?? )

Może jeszcze P$G go zatrudni. :)

@Wislok

Nie jestem i nigdy nie byłem fanem MU, ale to była drużyna, którą wszyscy szanowali. Teraz to jest śmiech na sali i tu jest głównie wina Mou.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie  występowała regularnie w ostatnich latach w Premier League? :lol2: Widać inną ligę oglądam.

Łatw się było domyślić,ze miałem na myśli LM,ale sam się uśmiechnąłem gdy przeczytałem :) 

@Arkon

United miało różne okresy w swojej historii, w Champions League też za Fergusona bywało różnie,a dorobek 2 zwycięstw przez tyle lat ery Fergusona to nie jest jakiś niesamowity wynik. Trzeba być szczerym, ja nie mam ambicji wywyższania drużyny, którą lubię,

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Robson ma bana, ciekawe jak wytłumaczyłby porażkę drepczącego United, Mistrza Premier League AD 2018. Wyniki MU są dużo lepsze niż ich gra, ale dziś nie udało się zmęczyć rywala swoim antyfutbolem i ten przepłacony zespół odpadł w przedbiegach. Oby w przyszłym sezonie poszukali dobrego trenera, bo znowu miliony funtów pójdą w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt na forum nie ma beki z Tottenhamu, bo grali pięknie, a odpadli w dwie minuty... :) United męczyło oczy przez 180 minut i cieszę się, że odpadło. Jutro pewnie Chelsea odpadnie i zostaną tylko dwie angielskie drużyny. :)

Bo mimo tego,że od kilku lat sportowo Tottenham jest lepszy od Man Utd jest tylko Totenhamem a nie Manchesterem United.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt na forum nie ma beki z Tottenhamu, bo grali pięknie, a odpadli w dwie minuty... :) United męczyło oczy przez 180 minut i cieszę się, że odpadło. Jutro pewnie Chelsea odpadnie i zostaną tylko dwie angielskie drużyny. :)

 

HA HA HA, naprawdę nie widzisz różnicy? za FIFA index:

 

MU - budżet transferowy 169 200 000

Juventus - 90 000 000

Spurs - 71 377 000

Sevilla - 34 140 000

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pieniądze to nie wszystko, gdyby kasa tylko grała rolę to kluby Angielskie czy PSG by wszystkich gromiły. Mi w tym MU brakuje jednego, podobnie zresztą jak PSG czy też City tożsamości.  Zawodnicy MU jakoś nie umierali na boisku za ten awans, nawet po wypowiedziach. Kiedyś w MU był Butt czy Keane którzy byli sercem tego zespołu, dziś to zbiór piłkarzy, nawet lepszych niż wtedy ale nic z tego nie ma.  Jak idzie to jest super ale jak są problemy, to źle to się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno można napisać - w tym sezonie w ćwierćfinałach będą tylko i wyłącznie drużyny z TOP 4 lig europejskich rankingu UEFA (bo Bayern już raczej nie odpadnie z Besiktasem).

 

I jeśli Chelsea odpadnie, to podobno taka dobra w tym sezonie i wracająca na szczyt Premier League, będzie mieć tyle samo drużyn w ćwierćfinałach, ile Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno można napisać - w tym sezonie w ćwierćfinałach będą tylko i wyłącznie drużyny z TOP 4 lig europejskich rankingu UEFA (bo Bayern już raczej nie odpadnie z Besiktasem).

 

I jeśli Chelsea odpadnie, to podobno taka dobra w tym sezonie i wracająca na szczyt Premier League, będzie mieć tyle samo drużyn w ćwierćfinałach, ile Serie A.

Kto tak niby twierdzi? Chelsea spisuje się słabo w tym sezonie, najsłabiej sobie radziła i w fazie grupowej. Na ich ewentualne usprawiedliwienie jak i Kogutów będzie to,że nie odpadli z byle jakimi zespołami. 

Wypowiedź Mourinho typowa. Miesza dwie sprawy. Prawdą jest to,że dla fana United porażki nie są nowym doświadczeniem, jednak nie po to zarabia on ciężkie pieniądze w United by one miały miejsce, Takimi wypowiedziami rozsierdza fanów, którzy nie uważają,że się nic nie stało. To jest właśnie to utożsamianie się z klubem, Ferguson nigdy by sobie na taki lekceważący stosunek do takich faktów nie pozwolił, on żył tym klubem, przeżywał jego sukcesy i porażki, podobnie jak piłkarze, Bywało gorąco w szatni, kłótnie, czy teraz o czymś takim słyszy nieoficjalnie. Nie, bo zarówno trener jak i piłkarze mają na to wywalone, oni biorą grubą kasę niezależnie od wyników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...