Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dla mnie aktualnie faworyt numer jeden tej edycji to Atletico. Mają wszystko czego potrzeba żeby tę Ligę Europy wygrać. Doświadczenie, klasę sportową, ustabilizowaną sytuację w lidze i brak klasowych rywali w tegorocznej edycji fazy pucharowej LE.  

Brak klasowych rywali, to widziałem kilka lat temu jak jeszcze nie było do zgarnięcia miejsca w Lidze Mistrzów. Drużyny z czołowych lig grają teraz w Lidze Europy najmocniejszymi składami - po za wyjątkami jak Napoli. Dortmund przegrał nie dlatego, że sobie odpuścił, tylko dlatego, że od kilku tygodni gra totalny piach znowu. Milan też nie wyglądał na drużynę, która ma na te rozgrywki wywalone. Ładnie Marsylia i Lyon sobie radzą. :) W tym roku Liga Europy ciekawa jak nigdy wcześniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf domyślam się, że meczu BVB nie oglądałeś skoro takie rewelacje piszesz. Wnioski wyciągasz, ale podpierasz je swoimi tezami, a nie faktami. BVB wczoraj zostało taktycznie zniszczone. Wyszli najmocniejszym możliwym składem i w ataku pozycyjnym nie mieli nic do powiedzenia. Gdyby się dla nich nie liczyła LE to na boisku byśmy nie widzieli takich piłkarzy jak Reus, Philipp czy Pulisic. Oni grają w niedzielę z Frankfurtem bardzo ważny mecz, a mimo to widać było, że chcieli to spotkanie wygrać i się nie oszczędzali. 

Co do Lazio to akurat zgodzę się, że zaangażowanie u nich na śmiesznym poziomie. Czy można się dziwić? Taki Milinkovic-Savic pewnie już myślami gdzie zagra w następnym sezonie w LM. Zmotywowane Lazio powinno zniszczyć klub z Kijowa. Do tego trzeba przyznać rację, że ekipy pokroju Lazio nie mają szans wygrać LE. Atletico, Arsenal i dwa kluby z Francji to najmocniejsze ekipy na tym etapie. Największa motywacja będzie u Kanonierów, ale to oczywista sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alf domyślam się, że meczu BVB nie oglądałeś skoro takie rewelacje piszesz. Wnioski wyciągasz, ale podpierasz je swoimi tezami, a nie faktami. BVB wczoraj zostało taktycznie zniszczone. Wyszli najmocniejszym możliwym składem i w ataku pozycyjnym nie mieli nic do powiedzenia. Gdyby się dla nich nie liczyła LE to na boisku byśmy nie widzieli takich piłkarzy jak Reus, Philipp czy Pulisic. Oni grają w niedzielę z Frankfurtem bardzo ważny mecz, a mimo to widać było, że chcieli to spotkanie wygrać i się nie oszczędzali. 

Po prostu nie chce mi się wierzyć, że odpowiednio zmotywowana Borussia Dortmund mogłaby odpaść z takim przeciwnikiem jak Red Bull. Austriacy to w piłkarskim światku europejski impotent. Nie sprawdzając w statystyki strzelam, że przejście Borussii byłoby ich najlepszym wynikiem odkąd sprzedali duszę producentom napoju z zabawnymi reklamami? Mam rację? 

 

A to, że nie kibicuję Niemcom na arenie międzynarodowej nie oznacza, że straciłem do nich szacunek. Dla Niemców przegrana z klubem z Austrii jest zawsze nieco zawstydzająca, zwłaszcza w futbolu, zwłaszcza na swoim stadionie, ale cała rzecz rozchodzi się o stawkę meczu. Rozgrywki jakie są każdy widzi, do finału też droga jeszcze daleka, pieniążki małe, prestiż też... w takich okolicznościach porażki z Austriakami można puścić płazem. Twierdzisz, że Borussia się nie oszczędzała. A ja myślę, że w innych okolicznościach Reusy, Philippy i Pulisicie biegałyby jeszcze szybciej niż w czwartek. 

 

PS. Oglądałem dwa mecze na raz. Ten w TV, inny na laptopie, bo nie mam C+. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie beka, wysoce merytoryczny post. Póki co to jednak United bliżej strzelenia bramki niż Sewilla. 

W piłce nożnej, to nie ma kompletnie żadnego znaczenia... kto był bliżej...

 

29025633_863317833850350_590423106554800

 

 

 

OffTopic: Jak sie robi spoiler, żeby zdjęcia się rozwijały?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtopa roku na początku roku,a skąd wiesz co się wydarzy w późniejszym okresie?  Wtopą większą było by odpadnięcie Barcelony z Chelsea. 

Niemniej przedmówco  na razie nic nie wskazuje by Sevilla miała zdobyć bramkę. Tylko tyle miałem na myśli. Pisanie 20 postów jak to jedna bramka postawi Mourinho z ręką w nocniku to nic innego jak sztuczne nabijanie postów. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtopa roku na początku roku,a skąd wiesz co się wydarzy w późniejszym okresie?  Wtopą większą było by odpadnięcie Barcelony z Chelsea. 

Niemniej przedmówco  na razie nic nie wskazuje by Sevilla miała zdobyć bramkę. Tylko tyle miałem na myśli. Pisanie 20 postów jak to jedna bramka postawi Mourinho z ręką w nocniku to nic innego jak sztuczne nabijanie postów. 

No coz zdobyla.

 

Zeby wlozyc kij w mrowisku to dzis poznamy rywala Realu w 1/8  Sevilla? Roma lub Szachtar :popcorn:

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz zdobyla.

 

Zeby wlozyc kij w mrowisku to dzis poznamy rywala Realu w 1/8 Sevilla? Roma lub Szachtar :popcorn:

No tak jak Napoli, Bayern, Atletico, Juve czy PSG? Real ma najtrudniejszych rywali w ostatnich sezonach. Stawiam raczej na Barcelone :P nie lubię zakłamania rzeczywistości.. Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak Napoli, Bayern, Atletico, Juve czy PSG? Real ma najtrudniejszych rywali w ostatnich sezonach. Stawiam raczej na Barcelone ;)

tak na serio licze ze Sevilla i chyba Roma nie trafia na siebie .

 

Ekipy z Premier League w grupie zamydlily obraz i niektorzy sie nabrali , a tu wszystko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oooooo już 2 #specialOne z ogórkami( bo tak wyglądają w ostatnich tygodniach)

Nie takimi ogórkami. Sevilla to chyba najbardziej nieprzewidywalna drużyna w tym sezonie.... Potrafią wyeliminować z Copa Del Rey Atletico Madryt, za moment z kolei przegrać 0:5 z Realem. W La Liga bardzo nierówni, następny sezon czeka ich w Europa League. :)

 

 

Jeszcze United walczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...