Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rano jeszcze była stara oprawa, obecnie jest już nowa. Screena nie mam okazji zrobić, ale według mnie jest straszna. Logo jest ogromne, różowe, po lewej stronie ekranu. Pod nim znajduje się biała kreska a pod nią ogromny różowy napis z nazwą programu. Ograniczenie wiekowe po prawej stronie, mam wrażenie, że sie bardziej rzuca w oczy. Ident reklamowy bez zmian, co mnie nie dziwi bo już był przystosowany do nowej oprawy. Natomiast muszę pochwalić belkę NOW / NEXT. Ponownie jest na środku i jest w kształcie hipsterskiego rombu, to znaczy jest taki lusterkowy, nie potrafię tego opisać.

 

Ogólnie oprawa mi się podoba, belki i identy. Problemem jest ogromny napis z nazwą programu, obecnie jest Matura to bzdura i wygląda to tragicznie, pół ekranu zasłania. Logo też za duże. No i nieprzezroczyste.

 

EDIT: Logo i napis z nazwą programu zmieniają kolor wraz z programem. Obecnie są turkusowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przyznaje racje.Logo zbyt duże ,poprzednie było znacznie lepsze i półprzezroczyste.

Tylko transparentne logo jest bezpieczne dla telewizorów plazmowych.Takie potwierdzenie jest nawet od niemieckiej stacji telewizyjnej ARD.

Więcej informacji na ten temat w linku niżej.

https://www.facebook.com/digitalus.digi ... ef=tn_tnmn

 

ARD

 

Sehr geehrter Zuschauer, vielen Dank für Ihre E-Mail vom 23. Februar und Ihr Interesse an ARD Digital. Bitte entschuldigen Sie, dass wir Ihnen erst jetzt antworten. Aufgrund eines technischen Problems sind einige E-Mails im Februar vom System nicht wie gewohnt weitergeleitet worden. Wir haben unser Logo in SD und HD noch einmal gemessen. In Abhängigkeit des Signals verändert sich der Weißwert bei Das Erste SD zwischen ca. 350 mV und 700 mV (50%-100%) und bei HD zwischen 400 mV und 700 mV (57%-100%). Wir haben aufgrund der Problematik des Einbrennens bei Plasmabildschirmen den Pegel des HD-Logos am 10.03.11 trotzdem noch etwas herabgesetzt . Für Rückfragen stehen wir Ihnen jederzeit gern zur Verfügung. Mit freundlichen Grüßen Ihr ARD Digital Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też nie do końca wiadomo kiedy ta zmiana nastąpiła :D

Z czyjegoś wpisu na tablicy 4fun.tv na fb wnioskuję, że o godzinie 16:00.

 

Ja wiem, że ok. 15 jeszcze była stara, czyli pewnie po Chcesz-Masz.

Ale fakt, oprawa straszna i nieprzemyślana. Zainspirowana nieudolnie innymi stacjami muzycznymi.

Jedyną innowacyjną rzeczą są fragmenty teledysków w belkach, ale to też wygląda dziwnie i średnio mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze niedociągnięcia :D Właśnie zaczęło się pasmo Hit Me i dopiero w połowie piosenki dokonano zmiany nazwy ze 100% MUZY NA FERIE na HIT ME z odpowiednim kolorem. A jak była belka NEXT to tytuł piosenki był ucięty w poziomie do połowy i sie nie dowiedziałem co to będzie za piosenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun.tv ma jeszcze jedną zasadniczą wadę, masę programów muzycznych nieróżniących się niczym..

Czym różni się Hit Me od 100% muzy czy Non Stop Fresh, już niczym.

Początkowo było tak że 100% muzy to było wszystko, Hit Me to jakieś imprezowe hity, a Non Stop to gry smsowe.

Teraz każdy program to dokładnie to samo. Nawet ten cały Party Shaker, jak widzę w nim One Republic - Something I Need, czy Unconditionally to wybaczcie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...