Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zauważyłem, że w 100% muzy grają głównie dance (oczywiście w ich stylu) jak Showtek, Martin Garrix, Fly Project itd.

W Hit Me z kolei hity jak Kim Cesarion, Katy Perry, One Direction i te tragiczne boysbandy.

 

Mi się jednak wydaje, że nie ma reguły.

Dzisiaj w 100% spotkałem chociażby PINK - Just Give Me a Reason ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta oprawa. Ja popieram/lubię modernizm, minimalizm. Fajną innowacją są fragmenty klipów w belkach tytułowych. :)

 

Logo winno być mniejsze, a gdyby nie to nieszczęsne oznaczenie wiekowe, to tam po prawej mogłaby być nazwa aktualnego pasma / programu - taka moja wizja. :D

 

Co do pasm, to faktycznie wiele z nich niczym się nie różni od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oprawa graficzna nie może się podobać. Logo i napisy zbyt duże i jaskrawe.Sami sobie ograniczają widownie.

Najlepsze jest transparentne logo czyli takie które można oglądać na kanałach Stars.tv, eska,tv, power.tv.

O problemach z jaskrawym logo logo można przeczytać w linkach niżej.

 

 

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread ... 704&page=4

http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/94650 ... awcow.html

https://www.facebook.com/digitalus.digi ... ef=tn_tnmn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo + podpis za duże ! Ciekawy motyw z podglądem klipu w belce ... ogólnie widać że przy tworzeniu oprawy inspirowali się oprawą Vivy (lustra,cienie,logo po tej samej stronie). Dla mnie najlepszą oprawę paradoksalnie właśnie ma Viva. Eska przeciętna(podobno ma być nowa) 4 Fun słabo (motywy muzyczne ciekawe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa, brzydka oprawa uszła by jeszcze w tłoku, gdyby logo i podpis aktualnego pasma zostały zmniejszone dwu a nawet trzykrotnie.

 

Obecnie mamy wersję dla ślepych (oczywiście bez obrazy dla niewidomych). Logo + napis zajmują połowę pionu. Masakra.

 

PS. Choć motyw z podglądem klipu w belce tytułowej akurat wydaje mi się ciekawym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to są napis "polub ten klip w naszej aplikacji" jest zbyt nisko i jest mało czytelny...
Zbyt nisko to tak, ale według mnie czcionka jest za wielka.

 

Ja na niektórych klipach wg nie potrafię tych napisów odczytać... Ale fakt faktem pomysł był fajny, lecz wykonanie niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat motyw 100% COSTAM jest jednym z najprostszych więc ciężko tu mówić o zżynaniu. Było 100% MTV, 100% VIVA, 100% Rebel a teraz jest 100% MUZY. I nie jest to coś nowego, bo to jakoś przed wakacjami 2013 jeszcze weszło.

 

Bardziej mnie ciekawi jaka piosenka jest użyta w czołówce 100% muzy na ferie. Ktoś tu na forum już pisał, więc zadałem pytanie na ich asku o to. Otrzymałem odpowiedź "Nie wiem :D", także...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie ciekawi jaka piosenka jest użyta w czołówce 100% muzy na ferie. Ktoś tu na forum już pisał, więc zadałem pytanie na ich asku o to. Otrzymałem odpowiedź "Nie wiem :D", także...
Nadawca ma konto na czymś takim jak ask? Nie mam pytań. Przedstawiciel naprawdę "wiele" wie o tej stacji, odpowiadając "Nie wiem :D".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - jak ktoś lubi dziwne rzeczy w teletekście, to wybierzcie stronę 820 ;) W sumie może to być też przydatne ;) (podglądać jak lecą teledyski)

 

Dodatkowo jak już piszę: jeśli tytuł utworu wyskakuje ponad jedną linię - nie mieści się na ekranie przy nowej grafice i góra tekstu jest ucinana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca ma konto na czymś takim jak ask? Nie mam pytań. Przedstawiciel naprawdę "wiele" wie o tej stacji, odpowiadając "Nie wiem :D".

 

Tutaj link do ich aska, także jak chcecie, to możecie tam zadawać im pytania. Mi chyba tylko na jedno nie odpowiedzieli, tak to odpowiadają na wszystkie, oczywiście w miarę możliwości, bo mają tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...