Jump to content

Recommended Posts

Przeciez Lach to ich nr. 1, jesli chodzi o komentowanie kopanej.

Jak to brzmi, Lach i numer jeden haha, tyle sprzeczności w dwóch słowach!

To pokazuje tylko, ze Eurosport traci markę skoro tacy ludzie za numerem ekehmmm jeden,az mi ciężko to napisać...

Wiadomo kto Emirates Cup skomentuje?

Mam nadzieję ze Julek Kowalski i Zawadzki chociaż? ale pewnie to plonne nadzieję i będzie oczywiście ichniejszy numero uno... Nie daj Boże jeszcze z Zurawskim :(

To pokazuje tylko, ze Eurosport traci markę skoro tacy ludzie za numerem ekehmmm jeden,az mi ciężko to napisać...

Mam nadzieję ze Julek Kowalski i Zawadzki chociaż? ale pewnie to plonne nadzieję i będzie oczywiście ichniejszy numero uno... Nie daj Boże jeszcze z Zurawskim :(

Ciekawe kto dziś z Niecieczy będzie nadawał. Oby nie Chałaśkiewicz bo jego "Świerszczok" do tej pory brzmi mi w uszach :D

Zawacki* ;)

A Julian Kowalski to teraz pewnie częściej będzie w Eleven niż w Eurosporcie

Edited by Artek1008

Szkoda, że na żadnym Eurosporcie nie będzie w niedzielę po południu transmisji z ćwierćfinału Euro kobiet Austria - Hiszpania, ale widocznie są ciekawsze rzeczy do pokazania o tej porze. 

Edited by liverfan4

Eurosport 1 w lokalnym oknie będzie pokazywać w tym czasie Emirates Cup a jako że w pozostałych krajach w Eurosporcie 1 będzie pokazywany mecz Euro kobiet to będzie mecz u nas nagrywany do puszki ponieważ nie mogą dać do Eurosportu 2 bo nie ma takich technicznych możliwości.

Witam. Potwierdzam problemy z obrazem. Nie wiem jak to nazwać, ale wygląda to tak, jakby obraz na chwilę się zacinał. Ten problem zaobserwowałem na Eurosporcie 1 już od paru dni, np. podczas mistrzostw świata w pływaniu. Z jakie platformy odbierasz Eurosport?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Witam. Potwierdzam problemy z obrazem. Nie wiem jak to nazwać, ale wygląda to tak, jakby obraz na chwilę się zacinał. Ten problem zaobserwowałem na Eurosporcie 1 już od paru dni, np. podczas mistrzostw świata w pływaniu. Z jakie platformy odbierasz Eurosport?

Ja mam NC+ i identyczne problemy. 

Mogliby Emirates Cup tak jak dziś dać na ES2, no ale widocznie pływanie też chcą zachować.  ;)

No pewnie, zrezygnujmy ze wszystkiego, byleby towarzyski turniej w kopanej pokazać.

YouTuber Damian "PLKD" Kornienko skomentuje razem z Tomaszem Lachem jutro o 17:45 mecz Atletico Madryt vs SSC Napoli w ramach Audi Cup, będzie to jego debiut komentatorski w telewizji :) Wolałbym, aby obok Damiana był ktoś inny niż Lach, ale tak czy siak, mam nadzieję, że da sobie radę.

Zamiast dać szansę temu chłopakowi, który wygrał konkurs i bardzo dobrze skomentował pierwszy mecz rundy wiosennej Bundesligi to wyciągają kogoś z YouTube`a... 

Tak przy okazji skoro Eurosport stracił między innymi prawa do 2. Bundesligi, to Lotto Ekstraklasę w poniedziałki mogliby pokazywać o 20:30.

Ale godzinę 18 to ustala Ekstraklasa a nie telewizja.

Edited by kunkore