Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewykluczone ze Eurosport postara sie o prawdziwe zastepstwo dla Bundesligi czyli o prawa do czolowej ligi europejskiej. Sadze ze najwieksza szansa jest na lige francuska. Eleven zapewne nie bedzie walczyl do upadlego o prawa do tej igi, podobnie jak nc+. Ligue 1 w Eurosporcie to byloby cos. Zapewnione byloby kilka transmisji na kolejke.

To byłoby super rozwiązanie. W Eleven tej ligi praktycznie nie pokazują. Wcale nie jest tak słaba piłkarsko tylko raczej marnie reklamowana i opakowana ogólnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydawało, czy Durda w okolicach 47-48 minuty meczu Sandecja - Arka powiedział, że ciekawie zaczyna się dziać na stadionie Niecieczy? 

Czyżby nie ogarnął, że aktualnie na Canal+ Sport leci powtórka BBT-WIS z poprzedniego sezonu?

Widocznie pomyliło mu się z dzisiejszym meczem Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który rozpocznie się  o 20.30  ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie ;)

Posta napisałem jaka minutę-dwie minuty po włączeniu kanału, a to akurat rzuciło mi się w ucho. Oglądałem to jednym okiem, bo w międzyczasie skakałem po The World Games. Dopiero po waszych postach zauważyłem, że macie rację :). Zmyliła mnie powtórka na C+ Sport. 

Także, zwracam honor wszystkim urażonym. Nie oznacza to jednak tego, że komentarz żyje swoim życiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "wkrótce" już trwa miesiąc,a do EuroSport 2 HD z 10,892 H nadal brak dostępu (przynajmniej ja nie mam) i w ogóle jakaś cisza zapadła w eterze na temat przejścia na ten transponder.

A to Eurosport 2 z tego tp. ma być dostępny dla polskiego widza? Przecież to wersja International, bez polskich reklam i "naszych" praw. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "wkrótce" już trwa miesiąc,a do EuroSport 2 HD z 10,892 H nadal brak dostępu (przynajmniej ja nie mam) i w ogóle jakaś cisza zapadła w eterze na temat przejścia na ten transponder.

Coś Ci się pomieszało...

To jest wersja International

Dla polskiego widza nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pływania nie komentuje już pan Sikora. Jego duet z Maćkiem Boneckim był kosmiczny

Dlatego Sylwester Sikora nie komentuje pływania (sytuacja z poprzednich MŚ):

http://www.sport.pl/plywanie/1,64995,18513642,ms-w-plywaniu-skandaliczny-komentarz-dziennikarza-eurosportu.html

https://www.petycjeonline.com/usunicie_pana_sylwestra_sikory_z_funkcji_komentatora_eurosport

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Eurosport 2 z tego tp. ma być dostępny dla polskiego widza? Przecież to wersja International, bez polskich reklam i "naszych" praw. ;)

 

 

Coś Ci się pomieszało...

To jest wersja International

Dla polskiego widza nic się nie zmienia.

No fakt, teraz doczytałem. Sorki. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"porównał zawodniczkę rosyjską do Stalina a pływaka z Korei do ławki w parku" - ale cudne :D Cały Sylwester Sikora. Bardzo niepoprawny politycznie i to mi się zawsze podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...