Jump to content

Recommended Posts

Niewykluczone ze Eurosport postara sie o prawdziwe zastepstwo dla Bundesligi czyli o prawa do czolowej ligi europejskiej. Sadze ze najwieksza szansa jest na lige francuska. Eleven zapewne nie bedzie walczyl do upadlego o prawa do tej igi, podobnie jak nc+. Ligue 1 w Eurosporcie to byloby cos. Zapewnione byloby kilka transmisji na kolejke.

To byłoby super rozwiązanie. W Eleven tej ligi praktycznie nie pokazują. Wcale nie jest tak słaba piłkarsko tylko raczej marnie reklamowana i opakowana ogólnie. 

Czy mi się wydawało, czy Durda w okolicach 47-48 minuty meczu Sandecja - Arka powiedział, że ciekawie zaczyna się dziać na stadionie Niecieczy? 

Czyżby nie ogarnął, że aktualnie na Canal+ Sport leci powtórka BBT-WIS z poprzedniego sezonu?

Widocznie pomyliło mu się z dzisiejszym meczem Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który rozpocznie się  o 20.30  ;)

Edited by tomciu

Oglądać mecz i nie poznać że to stadion w Niecieczy. :D A jeśli nie poznaje się stadionu to wystarczy na wszędobylskie reklamy Bruk-Betu spojrzeć na bandach i za bramkami i można skojarzyć. ;)

Edited by bart18

Spokojnie panowie ;)

Posta napisałem jaka minutę-dwie minuty po włączeniu kanału, a to akurat rzuciło mi się w ucho. Oglądałem to jednym okiem, bo w międzyczasie skakałem po The World Games. Dopiero po waszych postach zauważyłem, że macie rację :). Zmyliła mnie powtórka na C+ Sport. 

Także, zwracam honor wszystkim urażonym. Nie oznacza to jednak tego, że komentarz żyje swoim życiem ;)

Jednym z nich jest Maciej Bonecki ktory komentuje tam plywanie juz  ok 10lat (co najmniej wczesniej z Sylwestrem Sikora) a wspolkomentuje z Łukaszem Drzewinskim - startowal m.in. w Igrzyskach Olimpijskich 2004 Ateny.

Edited by fillion

To "wkrótce" już trwa miesiąc,a do EuroSport 2 HD z 10,892 H nadal brak dostępu (przynajmniej ja nie mam) i w ogóle jakaś cisza zapadła w eterze na temat przejścia na ten transponder.

To "wkrótce" już trwa miesiąc,a do EuroSport 2 HD z 10,892 H nadal brak dostępu (przynajmniej ja nie mam) i w ogóle jakaś cisza zapadła w eterze na temat przejścia na ten transponder.

A to Eurosport 2 z tego tp. ma być dostępny dla polskiego widza? Przecież to wersja International, bez polskich reklam i "naszych" praw. ;)

Edited by bart18

Coś Ci się pomieszało...

To jest wersja International

Dla polskiego widza nic się nie zmienia.

Szkoda, że pływania nie komentuje już pan Sikora. Jego duet z Maćkiem Boneckim był kosmiczny

Dlatego Sylwester Sikora nie komentuje pływania (sytuacja z poprzednich MŚ):

http://www.sport.pl/plywanie/1,64995,18513642,ms-w-plywaniu-skandaliczny-komentarz-dziennikarza-eurosportu.html

https://www.petycjeonline.com/usunicie_pana_sylwestra_sikory_z_funkcji_komentatora_eurosport

Edited by Pihał102

A to Eurosport 2 z tego tp. ma być dostępny dla polskiego widza? Przecież to wersja International, bez polskich reklam i "naszych" praw. ;)

Coś Ci się pomieszało...

To jest wersja International

Dla polskiego widza nic się nie zmienia.

No fakt, teraz doczytałem. Sorki. :oops:

"porównał zawodniczkę rosyjską do Stalina a pływaka z Korei do ławki w parku" - ale cudne :D Cały Sylwester Sikora. Bardzo niepoprawny politycznie i to mi się zawsze podobało.

To czemu nie słuchają głosów ludzi poważnych jak my na forum i nie usuną Lacha??!! To jest dopiero gość który robi błędy w ilości hurtowej i jest do wy[beep]a numero uno.

Eurosport czekam zatem skoro sie pozbyliscie Sikory to i z Lachem zróbcie porządek!

;)