Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego że trwa US Open, skoro kupili lokalne prawa na rynek Polski to powinni je pokazywać i nie ma przebacz, TVP Sport zapewniało każdy mecz na żywo a teraz widzimisie nadawcy bo nie może na 3 godziny odpuścić tenisa.

 

Nadawca patrzy na to, co przyniesie im większą oglądalność. Skoro piłkarską ekstraklasę odpuszczali w trakcie trwania US Open to nie mieliby hokeja na lodzie? Nie jest to coś, co mnie zaskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ekstraklasa (i swego czasu Bundesliga) w trakcie pierwszego tygodnia US Open nie gra z powodu przerwy reprezentacyjnej, więc i nie było co odpuszczać. :D Gdyby było inaczej to nie miałbym wątpliwości że puściliby ją kosztem tenisa.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca patrzy na to, co przyniesie im większą oglądalność. Skoro piłkarską ekstraklasę odpuszczali w trakcie trwania US Open to nie mieliby hokeja na lodzie? Nie jest to coś, co mnie zaskakuje.

Gdzie Ci Ekstraklasę ostatnio odpuszczali? Po prostu nie grała w czasie US Open ani w tym, ani w zeszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci Ekstraklasę ostatnio odpuszczali? Po prostu nie grała w czasie US Open ani w tym, ani w zeszłym.

Pamiętam,że były takie sytuacje w przeszłości. Przecież Eurosport wcześniej też pokazywał Ekstraklasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będą, TVP też przecież nie nadawał wszystkich meczów - ja tam wyjazdowego meczu polskiej drużyny w CL w hokeju sobie nie przypominam,a zdaje się,że takowy był tydzień temu w Eurosporcie 2. Wielki szlem to najważniejsza obok kolarskich imprez jakie ma Eurosport na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawca patrzy na to, co przyniesie im większą oglądalność. Skoro piłkarską ekstraklasę odpuszczali w trakcie trwania US Open to nie mieliby hokeja na lodzie? Nie jest to coś, co mnie zaskakuje.

A ostatnio się oburzałeś, że TVP pokazuje el. LE zamiast meczów tenisowych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będą, TVP też przecież nie nadawał wszystkich meczów - ja tam wyjazdowego meczu polskiej drużyny w CL w hokeju sobie nie przypominam,a zdaje się,że takowy był tydzień temu w Eurosporcie 2. Wielki szlem to najważniejsza obok kolarskich imprez jakie ma Eurosport na wyłączność.

Nie pokazywali?

http://sport.tvp.pl/26704317/hokej-na-lodzie-liga-mistrzow-sparta-praga-comarch-cracovia-skrot

https://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci/po_historyczny_punkt_gramy_z_farjestad_bk_zapowiedz

 

Do tego dali także mecze u siebie na żywo, więc dali wszystkie mecze Cracovii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio się oburzałeś, że TVP pokazuje el. LE zamiast meczów tenisowych...

Owszem, bo zamiast robić duble na dwóch antenach można było piłkę dać tak jak była w TV otwartej,a tenis w TVP SPORT.  Transmisja turnieju wielkoszlemowego w dwóch kanałach to absolutne minimum,a pamiętajmy,że cierpi on z powodu Vuelty. 

Nikt nie bronił TVP dać takiej oferty by przebiła Eurosport. Zapewne Eurosport pokaże więcej spotkań tej hokejowej LM niż TVP, która dysponuje 1 kanałem. Zresztą optyka często zależy co kto woli- jakoś nikt się nie oburzał,że Eleven nie pokazywał live meczów polskich drużyn w piłce ręcznej- gdzie mieliśmy triumfatora tych rozgrywek, bo kochacie futbol.. Zresztą już placzą,że nie będzie 7 meczów Bundesligi czy 10 La Liga bo dadzą ręczną.. Dla fana tenisa jak ja to zrozumiała decyzja,że pokazują tenis,ale szanuję i staram się zrozumieć wasze zdanie. Przynajmniej teraz możecie zrozumieć jak ja się czuję gdy np. TVP mecz Radwanskiej pokazuje tylko w internecie.. Może ta historia pozwoli Wam postawić się czasami w mojej sytuacji.. 

Jeśli dawał TVP to ok, moja pamięć też ulotna, chyba meczów Pucharu Kontynentalnego dawał tylko z Polski, pamiętam,ze chyba Tychy grały turniej finałowy i jego już nie pokazywali. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba coś ze skrótów, bo mają NHL - tak mi się kojarzy. Ramówki TVP można sprawdzić,ale akurat hokejową LM pokazywali najgorzej z posiadanych licznie praw hokejowych. 

Wiem,że Eurosport jak miał WTA to pokazywał je dużo lepiej niż TVP.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji US Open na dzień dzisiejszy:

 

 

Eurosport 1 (początek o godz. 18)

D. Shapovalov - P. Carreno Busta
A. Sevastova - M. Sharapova
C. Suarze Navarro - V. Williams
P. Kvitova - G. Muguruza
S. Querrey - M. Zverev

Eurosport 2 (początek o godz. 17)

Początek D. Shapovalov - P. Carreno Busta
L. Pouille - D. Schwartzman
P. Lorenzi - K.Anderson

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...