Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport sięgnął wczoraj poziom ŻENADY MAX!! Może i nie było Lacha i Terleckiego ale kurcze serio blok reklamowy w trakcie meczu?? W dodatku gdy padł gol, stacja zeszła na psy totalnie. Eurosport równa sie juz z najgorszym co mkze być, to juz TVP jest znacznie lepsze, dla mnie Eurosport najgorsza stacja sportowa, zarówno ze względu na kontent jaki maja jak i na obsadę komentatorów i ekspertów jak Zurawski, Terlecki, Chalaskiewicz i król komentarza i livescore czyli sam Lach. Dziadostwo i tyle w temacie. Ile na dziś reklam w trakcie meczu przewidują??

 

Obejrzałem Napoli z Atletico ale miałem dość, niby mieli Bundesligę ale dramat wiec dobrze dla fanów tej ligi ze ja stracili bo teraz zobaczą jak dobrze Eleven opakowuje sport na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W jednej sekundzie mówi, że Austriaczki nie strzeliły żadnego karnego w tym konkursie jedenastek, a w następnej "jest 2-1, czy będzie 3-1?", "tak jest, 3-1!" (nie przytaczam jego wypowiedzi słowo w słowo, ale tak to mniej więcej wyglądało). Od razu przypomniał się Szpaku i jego sławne "czy będzie 3-1?" w meczu Chile - Hiszpania, podczas wyniku 2:0 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, "Anioły idą do szkoły" - fajna akcja, ale jak usłyszałem w przerwie Peszkę, który ledwo wydukał to, co miał "napisane" przed sobą to aż mnie zęby zabolały. W porównaniu do MIli: przepaść.

Z drugiej strony, mąż Rozenek. Jednym słowem [...]

Edytowane przez Barti
Na forum nie wypowiadamy się w sposób wulgarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...