Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to teraz było ? Quintana dojechał do mety, puścili reklamy i pokazali Watts. Komentatorzy nie zdążyli się nawet pożegnać, nie wspominając że nie pokazali klasyfikacji etapu i generalnej... Mecz zaczyna się o 18:00, a oni o 17:40 musieli pokazać studio... Żałosne.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Hajto nie był lubiany, to by meczów Reprezentacji Polski nie komentował. :)

Było jakieś głosowanie audiotele kto ma komentować mecz reprezentacji Polski? Czy ja o czymś nie wiem?

 

Myślę, że gdyby mecz komentował Kermit, Laleczka Chucky, Kulfon czy inna pacynka to ludzie oglądaliby ten mecz, bo gra reprezentacja Polski. Telewidzowie nie mają wpływu na to kto komentuje. Nie mają wpływu na sztucznie przedłużaną emeryturę Szpakowskiego, nie maja wpływu na sztucznie wyhodowanych ekspertów-komentatorów typu Ulatowski. Podobnie jest z Hajtą. Dopóki ekspert z Makowa Podhalańskiego czegoś nie wywinie jak Wojtuś Kowalczyk to włos mu z głowy nie spadnie i dalej będzie mógł robić z siebie pośmiewisko na wizji. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadał się o nim niezbyt pochlebnie w "As Wywiadu",a także żartobliwa sugestia K. Stanowskiego aby wziąć T. Hajtę do Eleven zakończyła współpracę Stanowskiego ze stacją. Eleven lubi siegać po nowe twarze(nie z głównych stacji konkurencyjnych) i myślę,że w tym przypadku będzie podobnie. 

Jednak to temat Eurosportu. Te polskie reklamy są irytujące. Oglądając dawniej Eurosport się czuło taki powiew zachodu nawet w reklamach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn?

 

Myślę, że ewentualny transfer Hajty to byłoby spore wzmocnenie Eleven. Nie dość, że duża wiedza to jeszcze charakterystyczny styl, dzięki czemu u wielu odbiorców wzbudza sympatie.

Taa styl..ehe, zadufanego w sobie bufona chyba! Wszystko co powie uważa za najlepsze opinie na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Państwa z tej strony Mateusz Borek i Tomek Hajto. Dziś skomentujemy mecz Realu Madryt z Chelsea. Niesamowity mecz! -Tomku podaj skład 

- Reinke, Kadlec, H. Koch, Kuka, Marschall, Ratinho, Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner 

:D

 

Ten człowiek ma coś z głową :)

Ok, był drewnem totalnym i udało mu się zrobić dużą karierę w dobrym klubie dzięki determinacji i ciężkiej pracy, ale gość ma coś z głową.

Dla niego Niemcy to pępek świata. Jak komentuje to czasami tak daje to odczuć, że jest to żałosne. Gość nie ma żadnych hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wlał w siebie tyle wody ognistej, nie odpowiedział za zabicie kobiety na pasach, itp., to też byś nie zwracał jak Tomasz H. na to co pleciesz. :-P Jakie hamulce? :-D Ten chłop to chodząca kompromitacja naszego języka.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z Eurosportami PL?

Bo swego czasu była taka wersja dla całej Europy Środkowej i Wschodniej, chyba 23 kraje i wtedy np. Liga Polska była pokazywana w tych wszystkich krajach i były wszystkie ścieżki dźwiękowe i można było sobie pooglądać w poniedziałek  hity ligi polskiej z udziałem np. Niecieczy po bułgarsku.

Później weszła obecna wersja polska z polskimi reklamami, ale moje pytanie brzmi:

Czy treść tych kanałów jest tylko dla Nas czy dla jakiejś grupy Państw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 1 nadaje to co international poza reklamami z wyjątkami- tzn. ma możliwość uruchomienia lokalnego okna i z tej możliwości korzysta przy okazji WS czy Ligi Europy UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 1 nadaje to co international poza reklamami z wyjątkami- tzn. ma możliwość uruchomienia lokalnego okna i z tej możliwości korzysta przy okazji WS czy Ligi Europy UEFA.

 

A jest gdzieś jakaś rozpiska, które kraje mają treść International tak jak Polska?

Bo Niemcy, Brytyjczycy i Francuzi to mają chyba swoje Eurosporty.

A co z Eurosportem 2 i Bundesligą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...