Jump to content

Recommended Posts

Co to teraz było ? Quintana dojechał do mety, puścili reklamy i pokazali Watts. Komentatorzy nie zdążyli się nawet pożegnać, nie wspominając że nie pokazali klasyfikacji etapu i generalnej... Mecz zaczyna się o 18:00, a oni o 17:40 musieli pokazać studio... Żałosne.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Co by nie pisać i dyskutować -fajnie słucha się Borka jak dyskutuje z Hajtą , będzie tego brakowało...

Edited by flot

O Tomka Hajtę bym się nie martwił, bo pewnie Patryk go p[beep]rnie do ekipy zajmującej się Bundesligą w ESN. :)

I ja również, a i Eleven zyska na oglądalności przy znanym ekspercie. Gdyby Hajto nie był lubiany, to by meczów Reprezentacji Polski nie komentował. :)

Chociaż zaraz się zacznie pewnie ujadanie fanów Calcio, którzy Bundesligi przecież i tak nie oglądają. :)

Gdyby Hajto nie był lubiany, to by meczów Reprezentacji Polski nie komentował. :)

Było jakieś głosowanie audiotele kto ma komentować mecz reprezentacji Polski? Czy ja o czymś nie wiem?

Myślę, że gdyby mecz komentował Kermit, Laleczka Chucky, Kulfon czy inna pacynka to ludzie oglądaliby ten mecz, bo gra reprezentacja Polski. Telewidzowie nie mają wpływu na to kto komentuje. Nie mają wpływu na sztucznie przedłużaną emeryturę Szpakowskiego, nie maja wpływu na sztucznie wyhodowanych ekspertów-komentatorów typu Ulatowski. Podobnie jest z Hajtą. Dopóki ekspert z Makowa Podhalańskiego czegoś nie wywinie jak Wojtuś Kowalczyk to włos mu z głowy nie spadnie i dalej będzie mógł robić z siebie pośmiewisko na wizji. 

Edited by Project_ALF

Raczej nie, Bo Patryk Mirosławski ma nie najlepsze zdanie o Hajcie.

Tzn? 

Myślę, że ewentualny transfer Hajty to byłoby spore wzmocnenie Eleven. Nie dość, że duża wiedza to jeszcze charakterystyczny styl, dzięki czemu u wielu odbiorców wzbudza sympatie. 

Wypowiadał się o nim niezbyt pochlebnie w "As Wywiadu",a także żartobliwa sugestia K. Stanowskiego aby wziąć T. Hajtę do Eleven zakończyła współpracę Stanowskiego ze stacją. Eleven lubi siegać po nowe twarze(nie z głównych stacji konkurencyjnych) i myślę,że w tym przypadku będzie podobnie. 

Jednak to temat Eurosportu. Te polskie reklamy są irytujące. Oglądając dawniej Eurosport się czuło taki powiew zachodu nawet w reklamach. 

Tzn?

Myślę, że ewentualny transfer Hajty to byłoby spore wzmocnenie Eleven. Nie dość, że duża wiedza to jeszcze charakterystyczny styl, dzięki czemu u wielu odbiorców wzbudza sympatie.

Taa styl..ehe, zadufanego w sobie bufona chyba! Wszystko co powie uważa za najlepsze opinie na świecie.

Hajto to mistrz komentatorskiego rzemiosła, istna truskawka na torcie - przy nim piłka kopana to lepsza dyscyplina sportu oczywiście o ile ma się stosowny dystans do tej całej zabawy :D

Witamy Państwa z tej strony Mateusz Borek i Tomek Hajto. Dziś skomentujemy mecz Realu Madryt z Chelsea. Niesamowity mecz! -Tomku podaj skład 

- Reinke, Kadlec, H. Koch, Kuka, Marschall, Ratinho, Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner 

:D

W sumie Polsat mógłby go na stałe zaangażować, dużo fajnej piłki mają a dobrych ekspertów trochę brakuje, zwłaszcza po wylocie Wojtka Kowalczyka. 

Witamy Państwa z tej strony Mateusz Borek i Tomek Hajto. Dziś skomentujemy mecz Realu Madryt z Chelsea. Niesamowity mecz! -Tomku podaj skład 

- Reinke, Kadlec, H. Koch, Kuka, Marschall, Ratinho, Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner 

:D

Ten człowiek ma coś z głową :)

Ok, był drewnem totalnym i udało mu się zrobić dużą karierę w dobrym klubie dzięki determinacji i ciężkiej pracy, ale gość ma coś z głową.

Dla niego Niemcy to pępek świata. Jak komentuje to czasami tak daje to odczuć, że jest to żałosne. Gość nie ma żadnych hamulców.

Jakbyś wlał w siebie tyle wody ognistej, nie odpowiedział za zabicie kobiety na pasach, itp., to też byś nie zwracał jak Tomasz H. na to co pleciesz. :-P Jakie hamulce? :-D Ten chłop to chodząca kompromitacja naszego języka.

Edited by eLBeG

Jak wygląda sytuacja z Eurosportami PL?

Bo swego czasu była taka wersja dla całej Europy Środkowej i Wschodniej, chyba 23 kraje i wtedy np. Liga Polska była pokazywana w tych wszystkich krajach i były wszystkie ścieżki dźwiękowe i można było sobie pooglądać w poniedziałek  hity ligi polskiej z udziałem np. Niecieczy po bułgarsku.

Później weszła obecna wersja polska z polskimi reklamami, ale moje pytanie brzmi:

Czy treść tych kanałów jest tylko dla Nas czy dla jakiejś grupy Państw?

Eurosport 1 nadaje to co international poza reklamami z wyjątkami- tzn. ma możliwość uruchomienia lokalnego okna i z tej możliwości korzysta przy okazji WS czy Ligi Europy UEFA.

Eurosport 1 nadaje to co international poza reklamami z wyjątkami- tzn. ma możliwość uruchomienia lokalnego okna i z tej możliwości korzysta przy okazji WS czy Ligi Europy UEFA.

A jest gdzieś jakaś rozpiska, które kraje mają treść International tak jak Polska?

Bo Niemcy, Brytyjczycy i Francuzi to mają chyba swoje Eurosporty.

A co z Eurosportem 2 i Bundesligą?