Jump to content

Recommended Posts

Akurat od 2 sezonów mecz gwiazd MLS jest pokazywany więc to żadna nowość.

Nie wiem jak Wy ale meczu Wisła Płock -Lechia nie dało siw oglądać bo popisy Lacha były nie do zniesienia!! [beep] komentarza dal znowu o sobie znać...

Dobrze ze później Pogoń -Wisła robil Żelek Żyzynski bo byla klasa i pasja i przygotowanie do meczu!
Dziś Korona -Zagłębie będzie niestety równie źle co w piątek bo Lach powiedział w piątek, ze dziś Durda i Zurawski więc magiczny duet haha. Z akcentem na magiczny bo Żuraw to przecież Magic,ale ekspert z niego taki że masakra jakaś... Zero pplotu i wiedzy o czymkolwiek by zaskoczyć widza. Także ostrzeżenie na dzis takie ze dwie godziny męki nas czekają

Czyli Hajto będzie miał co komentować :)

Dobra informacja. Lepsi komentatorzy i eksperci obyci z piłką niemiecką na najwyższym poziomie, możliwość pokazania większej liczby meczów, no i pewnie nie będzie takich cyrków jak w TVP gdzie zamiast półfinału Pucharu Niemiec puszczają Radwańską. 

Dobra? Na TVP Sport przynajmniej jakość była w miarę a na Eurosportach będzie mętna zupa...

przeciętna jakość obrazu w TVP Sport zawsze lesza niż kompromitująca określenie HD Eurosporty, które jednak potrafią w lepszy sposób wykorzystać prawa ktore mają. Bo TVP to mistrz świata w marnotrastwie praw w kwestii ilisci transmisji i jakości komentarza - choć to jak dla mnie niajmniej znaczące.

Z jednej strony lepiej - wiecej miejsca na Puchar Francji w TVP (jesli jeszcze tam bedzie wtedy), nie bedziesz juz tych dziwnych transmisji laczonych.

Z drugiej - juz nie uswiadczymy ani jednej powtorki w calosci - godzinne powtorki w ktorych bedzie 45 minut meczu i 15 minut reklam).

Oczywiscie Ja nagrywam za pomoca timera, ale nie zawsze mam wolna glowe aby o tym wszystkich pamietam i nastawic zawczasu.

Komentarz zarowno na TVP jak i Eurosportach bije na glowe to "cos" co jest prezentowane na Elevenach.

Edited by Umkwatata

@Umkwatata nie będzie żadnych powtórek bo te mecze będą w lokalnym polskim oknie.

Pod względem pochodzenia rozgrywek, to można nazywać zastępstwem. I to jest z Niemiec, i tamto. I tu grają kluby, i tam.

Niewykluczone ze Eurosport postara sie o prawdziwe zastepstwo dla Bundesligi czyli o prawa do czolowej ligi europejskiej. Sadze ze najwieksza szansa jest na lige francuska. Eleven zapewne nie bedzie walczyl do upadlego o prawa do tej igi, podobnie jak nc+. Ligue 1 w Eurosporcie to byloby cos. Zapewnione byloby kilka transmisji na kolejke.

Portugalska jest  tansza ale poziom zdecydowanie nizszy niz w Ligue 1.

Edited by aboutreka

Niewykluczone ze Eurosport postara sie o prawdziwe zastepstwo dla Bundesligi czyli o prawa do czolowej ligi europejskiej. Sadze ze najwieksza szansa jest na lige francuska. Eleven zapewne nie bedzie walczyl do upadlego o prawa do tej igi, podobnie jak nc+. Ligue 1 w Eurosporcie to byloby cos. Zapewnione byloby kilka transmisji na kolejke.

W kilku krajach mają EFL Championship+EFL Cup, powinni się o to postarać.

Jak dotąd wciąż nikt nie pozyskał tych praw, zresztą sam profil Eleven na pytania o nie albo milczy, albo blokuje użytkowników.

Ja cały czas nie mogę się przyzwyczaić do piłki nożnej na kanałach ES. Jakoś mi tam nie pasuje ta dyscyplina. :)

Jak słyszę ES to myślę sporty zimowe, tenis, kolarstwo, sporty motorowe, lekkoatletyka itd. :)

Edited by tyrla

Ale trzeba się w końcu przyzwyczaić że piłka też jest już częścią ich oferty.

À propos DFB-Pokal to czy czasem nie ma być od jakiegoś sezonu nowego formatu tych rozgrywek w Niemczech? Ma startować więcej drużyn.

Dopóki Ligue 1 na Polskę jest sprzedawana przez MP&Silva, dopóty będzie w Eleven.