Jump to content

Recommended Posts

Dzisiaj to było polskie okno w E1 jak jednoczesnie grały Radwańska i Linette? Bo zagraniczne reklamy też były.

Radwanska byla w lokalnym oknie.

@DamPrz Francuskiego nie lacz z Niemieckim i Angielskim bo to kompletnie inny twor.

Edited by kunkore

To w lokalnym oknie są zagraniczne reklamy?

O 21:30 miał być Magazyn Ekstraklasy, a go nie ma, bo jakieś powtórki tenisa lecą. Dziwne... :crazy:

Jak wynika z komunikatu prasowego Eurosportu i ASO (organizatora Tour de France), od tej edycji transmisje od startu do mety. Ponad 1300 godzin na żywo do 2019 roku. Wynika to z umowy, która została niedawno aktualizowana.

Edit.

Dzięki @tyrla. Już poprawiłem.

Edited by nin

Jak wynika z komunikatu prasowego Eurosportu i ASO (organizatora Tour de France), od tej edycji transmisje od startu do mety. Ponad 1300 godzin na żywo przez trzy tygodnie. Wynika to z umowy, która w tym kształcie będzie obowiązywać przez najbliższe trzy edycje wyścigu.

1300 godzin przez 3 tygodnie ? Chyba 130 :)

Ciekawe czy ktoś policzy godziny, które rzeczywiście wyemitują :P Wtedy okazałoby się czy zapowiedzi były prawdą czy kłamstwem ;)

Rozpoczął się wyścig 24 Le Mans i w trakcie wyścigu co 10 minut reklamy. Nie da się tego oglądać.

Trzeba mieć ep player, ja kupiłem w styczniu na rok. Niby przypadkiem bo źle mi się kliknęło ale nie żałuję Nawet nie wiecie jakie tam są skarby. Jakby ktoś chciał pogadać o tym zapraszam na priva.  

Edited by kocik89

Czy tylko mi nie pasują te przerywniki z sytuacjami z Igrzysk zimowych w trakcie przerw na TdF? Reklamy rozumiem, stacja musi zarabiać, ale co chwila kompilacje z Igrzysk? Na dodatek wydaje się, że taki blok zajmuje więcej czasu niż taki z reklamami.

Edited by bart18

Ale na innych wersjach w tym samym czasie lecą reklamy a u nas te głupie przerywniki.

Ktoś wie, dlaczego Wyrzykowski będzie tylko łączył się telefonicznie z komentatorami?

Edited by vigoo

Kiepsko to wygląda. Nie można skupić się na transmisji i na tym co dzieje się na trasie. Ciągle jakieś przerywniki, długie przerwy, zmiany komentatorów, wywiady. Bardzo to wszystko rozprasza.

A co się stało z blokiem reklamowym od Polsatu? Bo ewidentnie powinien być wtedy, kiedy są przerywniki z IO.

Ale na innych wersjach w tym samym czasie lecą reklamy a u nas te głupie przerywniki.

Ktoś wie, dlaczego Wyrzykowski będzie tylko łączył się telefonicznie z komentatorami?

[...] A teraz pierwszy raz nie będzie pan komentatorem w studiu, będzie się tylko od czasu do czasu łączył telefonicznie. Nie zatęskni pan?

- Tomek Jaroński będzie do mnie krzyczał przy łączeniach: Halo, Praciaki!, bo będę w swoich Praciakach siedział. A czy będzie mi brakować? Zobaczymy po kilku dniach, czy to minie bezboleśnie, czy nie. Od tego roku telewizje zaczynają pokazywanie etapów Touru w całości, od startu do mety. To bardzo długie transmisje, dla mnie już za długie. No i tym razem z różnych względów nie mogłem się na trzy tygodnie przenieść do Warszawy. Pierwszy raz od 1982 roku lipiec spędzę z żoną Małgorzatą, a nie żoną, która się nazywa Tour de France. Od teraz: „halo, Praciaki!”.

[...]

Cały wywiad z Krzysztofem Wyrzykowskim:

http://www.sport.pl/kolarstwo/7,155382,22035266,tour-de-france-krzysztof-wyrzykowski-dla-rafala-majki-chyba.html

Edited by begos

Wiecie dlaczego w miejscu Eurosportu 1 nadawany jest teraz Eurosport 2?

Edited by fan tv

Eurosport 2 jest nadawany na dwóch kanałach Eurosportu. Awaria? Nie sądzę. Pewnie z jakiegoś powodu postanowili nadawać Ekstraklasę na dwóch kanałach a prawdopodobnie z braku możliwości technicznych na obu kanałach idzie logo "dwójki".

Juz wszystko wróciło do normy.W Eurosporcie 1 sa na żywo MŚ z Kenii, a skoki będą dopiero jako premiera w Eurosporcie 2.

Edited by fan tv

Oprócz Audi Cup, Eurosport będzie transmitować towarzyski turniej Emirates Cup. Transmisje są już uwzględnione w programie. 

Najlepsze to że wygląda na to że oni te turnieje towarzyskie kupili w ramach tego że stracili Bundesligę bo wedle tego co widzę w programie to to raczej jest lokalne okno :lol2: