Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak wynika z komunikatu prasowego Eurosportu i ASO (organizatora Tour de France), od tej edycji transmisje od startu do mety. Ponad 1300 godzin na żywo do 2019 roku. Wynika to z umowy, która została niedawno aktualizowana.

 

Edit.

Dzięki @tyrla. Już poprawiłem.

Edytowane przez nin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z komunikatu prasowego Eurosportu i ASO (organizatora Tour de France), od tej edycji transmisje od startu do mety. Ponad 1300 godzin na żywo przez trzy tygodnie. Wynika to z umowy, która w tym kształcie będzie obowiązywać przez najbliższe trzy edycje wyścigu.

1300 godzin przez 3 tygodnie ? Chyba 130 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy tylko mi nie pasują te przerywniki z sytuacjami z Igrzysk zimowych w trakcie przerw na TdF? Reklamy rozumiem, stacja musi zarabiać, ale co chwila kompilacje z Igrzysk? Na dodatek wydaje się, że taki blok zajmuje więcej czasu niż taki z reklamami.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Kiepsko to wygląda. Nie można skupić się na transmisji i na tym co dzieje się na trasie. Ciągle jakieś przerywniki, długie przerwy, zmiany komentatorów, wywiady. Bardzo to wszystko rozprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na innych wersjach w tym samym czasie lecą reklamy a u nas te głupie przerywniki.

 

 

Ktoś wie, dlaczego Wyrzykowski będzie tylko łączył się telefonicznie z komentatorami?

[...] A teraz pierwszy raz nie będzie pan komentatorem w studiu, będzie się tylko od czasu do czasu łączył telefonicznie. Nie zatęskni pan?

- Tomek Jaroński będzie do mnie krzyczał przy łączeniach: Halo, Praciaki!, bo będę w swoich Praciakach siedział. A czy będzie mi brakować? Zobaczymy po kilku dniach, czy to minie bezboleśnie, czy nie. Od tego roku telewizje zaczynają pokazywanie etapów Touru w całości, od startu do mety. To bardzo długie transmisje, dla mnie już za długie. No i tym razem z różnych względów nie mogłem się na trzy tygodnie przenieść do Warszawy. Pierwszy raz od 1982 roku lipiec spędzę z żoną Małgorzatą, a nie żoną, która się nazywa Tour de France. Od teraz: „halo, Praciaki!”.

[...]

Cały wywiad z Krzysztofem Wyrzykowskim:

http://www.sport.pl/kolarstwo/7,155382,22035266,tour-de-france-krzysztof-wyrzykowski-dla-rafala-majki-chyba.html

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...