Jump to content

Recommended Posts

Tez nie rozumiem czemu jakis YouTuber w dodatku z Lachem skroo maja Julka Kowalskiego i on sam by ten mecz ogarnął!

A oni zawsze musza albo dać jakiegoś eksperta od siedmiu boleści i transmisja jest do bani.. Eurosport i Polsat mogą sobie ręce podać w kwestii beznadziejnych ludzi za mikrofonem, z drobnymi wyjątkami.

A kto Baya-LFC robi?

Co wy macie do tego Damiana?

Gość jest amatorem a mogę się założyć,że będzie 100x lepiej przygotowany niż Lach czy Edek Durda,więc to zwykłe czepialstwo i stereotypowe Polskie zachowanie..

Aaa dopiero teraz zauważyłem,że ten przybysz z obcej planety to pisał,więc poprzedni post jest nieważny :D

Ale godzinę 18 to ustala Ekstraklasa a nie telewizja.

Nie mniej Eurosport oraz Ekstraklasa SA mogliby by się w te kwestii dogadać.

Wiem, że obiekcje miałby Canal+, bo o tej godzinie mają swój autorski magazyn.

Mimo bardzo wielu braków to ja lubię słuchać komentarza Lacha i cieszy mnie ze to akurat on będzie komentował mecz Napoli.

A co takiego w komentarzu Lacha Ci odpowiada?

Ja nie dostrzegam nic, NIC!! Ciągle błędy, brak przygotowania merytorycznego, podawanie wyników z całego świata, co drugim słowem jest "przepraszam" bo błąd za błędem. Gorszego nie znajduję. A juz o ciągłym myleniu zawodników nie wspomnę nawet.

Oby tez Terleckiego nie dali czasami do któregoś meczu bo przepis na gołąbki juz znam z Emirates Cup.. No i te jego nix nie śmieszne teksty żałosne wręcz to jakas farsa. Czy serio szefostwo Eurosport czyli poważnej marki nie słucha co ich pracownicy odwalaja??!!

YouTuber Damian "PLKD" Kornienko skomentuje razem z Tomaszem Lachem jutro o 17:45 mecz Atletico Madryt vs SSC Napoli w ramach Audi Cup, będzie to jego debiut komentatorski w telewizji :) Wolałbym, aby obok Damiana był ktoś inny niż Lach, ale tak czy siak, mam nadzieję, że da sobie radę.

Komentuje z Zawackim, ale słabo komentuje, zupełnie bez emocji... :roll:

Nie dość, że słaby jest ten komentator youtubu (barwa głosu, sztywny i sztampowy) jak ten z tvp youtuber, nie się to nie podoba :-/ to dodatkowo jeszcze blok reklamowy wrzucili sobie w trakcie meczu, było tak na emirates cup ?? 

Z ciekawości włączyłem ten mecz, żeby posłuchać komentarza i zgadzam się z użytkownikami wyżej. Słabo się tego słucha, głos jakiś taki nieprzyjemny, zbyt długie zdania, jak zaczął opowiadać o Coscie to brzmiało to jakby brakowało mu słów, może stres a może mały zasób słownictwa. Nie chciałbym takiego komentatora podczas meczów Premier League :)

Znów reklama, hahahaha. :D Bez identu, zapowiedzi komentatorów, ot tak nagle, wygląda to na jakiś błąd. I jeszcze w jej trakcie padła bramka. Może im się bloki załączają w czasie, kiedy miały wejść podczas Tour de Pologne, które jest w przekazie międzynarodowym?

Klatkowanie u mnie też występuje. :(

Edited by bart18