Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam się dzieje z komentarzem z Ramsau? Ulbrych tam po pierwsze po co, po drugie czy Błachut dowiedział się o nim wcześniej niż pięć sekund przed wejściem na antenę, po trzecie czy jest tam jakikolwiek realizator, żeby tak dziwnie powstały bałagan ogarnąć, po czwarte który człowiek z Excela za to poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj podczas kwalifikacji do jutrzejszego konkursu TCS w Austrii bardzo mnie wkurzała praca kamer. W ogóle nie wiedziałem, ile skoczył dany skoczek póki nie powiedzieli. Podczas lotu widziałem miasteczko, a nie skoczka, podczas zjazdu widziałem tylną część skoczka, a przy wyhamowaniu obraz był obrócony bokiem. I jeszcze te zbliżenia na oczy skoczków, co ja okulista? Straszna amatorszczyzna. Nie wiem czy to wina Eurosport, czy obsługi na skoczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Dlaczego Eurosport na kanałach grupy Discovery które ma w DVBT nie pokazuje kwalifikacji do Pucharu Świata w skokach narciarskich a piłka ręczna i tenis ostatnio pokazał tenis na TVN a piłkę ręczną na metro to mogły na tych kanałach pokazywać kwalifikacje do konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich bo była taka sytuacja że Telewizja Polska po igrzyskach w Soczi pokazywała kwalifikacje do niektórych konkursów Pucharu Świata które były do rozegrania po tych igrzyskach na kanale TVP Info w programie Twoja info i w Jedynce chyba kilka sezonów pokazywali kwalifikacje do konkursu w lotach narciarskich w Planicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darujcie bezczelność, ale to tylko po to, aby inni się nie męczyli.

Z marketingowego punktu widzenia totalnie bez sensu jest dawać wszystko, co wartościowe, w kanał otwarty, bo wtedy nikt tego płatnego nie wykupi. Finał tenisa w TVN uznaję za coś w stylu poczucia misji, choć niewątpliwie była to świetna reklamówka dla Eurosportu. Z kolei ręczna w Metro mogła być zarówno takim poczuciem misji, jak i promocją, ale właśnie Metra.
A z innego punktu widzenia - nie znamy szczegółów umowy, więc możemy zastanawiać się, czy Discovery ma prawo pokazywać skoki w kanale otwartym wobec istnienia TVP. I wiem, że TVP nie ma kwalifikacji (oprócz polskich, gdzie jest producentem sygnału), ale to nie byłby jedyny absurd naszego świata, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz na Eurosporcie jest jakby spóźniony do obrazu. Kiedy skoczek ląduje, rozjeżdżają mu się narty to komentatorzy reagują jakby ułamek sekundy później. No ale to na Eurosporcie normalne. Tam sygnał musi zatoczyć koło by trafić na satelitę. :)

 

O, przy Stękale było słychać to opóźnienie.

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj klasyka na Eurosporcie. Biathlon wszedł na antenę po 15 minutach biegu i jednym strzelaniu bo slalom gigant musiał być dokończony. Zakończyli transmisję z biathlonu po 4 sztafecie na mecie bo musiało wejść studio przed skokami. Taki problem uruchamiać E3 na weekendy kiedy mają dużo transmisji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, G2000 napisał:

Biathlon wszedł na antenę po 15 minutach biegu i jednym strzelaniu bo slalom gigant musiał być dokończony.

A co mieli zrobić? "Do końca zostały trzy zawodniczki, ale takiego wała, żebyście się dowiedzieli, jak pojadą - idziemy na biathlon." Czy to wina nadawcy, że wszystkie zawody obecnie odbywają się w tej samej strefie czasowej, a doba nadal ma tylko 24 godziny, z czego niecała połowa "jasna"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci na żywo w E-1 transmisja z pokazowego turnieju tenisowego w Adelajdzie (Australia).

Już nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem w tv. na żywo trybuny wypełnione po brzegi kibicami...

Tylko z tego powodu chce się oglądać to wydarzenie.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś choć trochę zagłębił się w tenis, to byś takich głupot nie wypisywał, że tylko z powodu kibiców chce się oglądać to wydarzenie.
Żaden inny sport nie oferuje moim zdaniem takiej wszechstronności i nie testuje zawodnika pod każdym względem, jak tenis!
Tutaj najdrobniejsza słabość zawodnika, jest wypunktowana i nie przejdzie ukradkiem... psychikę trzeba mieć wręcz ze skały, bo testowana jest nieraz przez kilka godzin, a to jeden z bardzo wielu elementów do opanowania, aby zdobyć coś wielkiego.

W żadnym innym sporcie nie jesteś poddany tak dużej presji w pojedynkę, na tak długim dystansie, czując oddech wielu tysięcy kibiców na swojej piersi i milionów przed telewizorami.
Tylko garstka ludzi zdobywa w tym sporcie coś wielkiego, bo przejść przez to całe "sito" wymagań, jest sprawą nadludzką. Przez to mamy tak wyjątkową i emocjonującą dyscyplinę, tak mocno odkrywającą charaktery zawodników, jak nigdzie indziej ;)
Jeśli uważasz, że to zwykłe odbijanie piłeczki, to Twoja wiedza na ten temat jest znikoma i lepiej się nie wypowiadaj, bo pokazujesz swoje płytkie spojrzenie. 🧐
Pozdrawiam prawdziwych kibiców 😎
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek i sobotę hitowe mecze EHF LM, Veszprem - Barcelona i Szeged - PSG. Niestety transmisje tylko na Eurosport Player. Brak transmisji w tv. Słaba promocja piłki ręcznej. Nie tak sobie wyobrażali oglądanie meczów LM fani szczypiorniaka🤨 Szkoda, że praw nie zdobyła TVP. Przynajmniej mielibysmy mecze online za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w Polsce nie ma już międzynarodowego feedu Eurosportu.

 

Dzisiaj widzowie pełnią rolę zakładników. Jak za 20-30 lat władza polityczna będzie chciała wpłynąć na duże podmioty prywatne, to te wyłączą autonomiczne samochody w całym kraju albo wyłączą 80% usług internetowych. Na razie odcięto nas od transmisji z meczu Świątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że to "odcięcie" Świątek teraz jest m. in. po ty by za 20-30 żadnej władzy nie przyszło do głowy odcinać internet albo samochody autonomiczne. Jak teraz nic się nie zrobi to za 20-30 lat władza będzie robić co chce. Chyba warto poświęcić jeden mecz młodej Świątek?

 

 

 

 

Na czym polegało to otwarte okno na EP? Miałem tam konto sprzed lat i kiedy chciałem wejść w transmisję meczu to pojawiał się komunikat że muszę wykupić subskrypcję. To chyba opacznie zrozumiałem otwarte okno albo to w Eurosporcie opacznie rozumieją to pojęcie.

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...