Jump to content

Recommended Posts

W końcu jakieś prawa, które mnie interesują na tych kanałach, ale jak widać, chyba sobie nie pooglądam. Już nie pamiętam, kiedy oglądałem te kanały. Teraz kupują coś ciekawego i co? Dają większość, co mają, do płatnego serwisu internetowego. Już lepiej, gdyby te prawa nabyło TVP.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście, liczne literówki, brak znaków intepunkcyjnych. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
  • Upvote 1

Nie rozumiem takiego podejścia do kupowanych praw.  Zakupili full pakiet, a pokazują w TV tylko jeden mecz. Niestety szału nie ma. Nawet nie pokażą jednego gitowego meczu kolejki. Ciekawe, czy w TV będą pokazywać mecze kobiet - Perły Lublin?

Jeszcze dziś rano mecz był wpisany do Eurosport 1 od 18:40. 

Teraz wracam do domu,  chcę oglądać,  a tu powtórka kolarstwa...  

"Wspaniale". 

EDIT: Mecz będzie o 20:45, a nie jak wpisano błędnie w ramówce o 18:40. 

Edited by kamil2505
Godzinę temu, Beks napisał:

Niestety, ale Eurosport wrzucając mecze na Playera wszedł w buty $olorza. 

Nie porównuj 3,70 miesięcznie za dostęp do całości praw Eurosportu na żywo + VOD (łącznie z ligą norweską, squashem czy wszystkim tym, co zimą się nie mieści na dwóch antenach) z 40 zł miesięcznie za dwa dni w tygodniu LIVE + masę powtórek i to wszystko z jednej dyscypliny.

• Upvote 1
20 godzin temu, Maximus2 napisał:
Kupują do stacji kodowane, dodatkowo płatnej prawa sportowe...

Eurosport nie jest kodowany i dodatkowo płatny, jest to kanał basic cable.

16 godzin temu, Pawop napisał:

Eurosport nie jest kodowany i dodatkowo płatny

Noo, może nie jest dodatkowo płatny jako osobny pakiet, ale owszem, kodowany jest. Z satelity Hot Bird kanału Eurosport bez karty kodowej nie pooglądasz. :P

Niekodowany (FTA) jest chyba tylko niemiecki Eurosport, nadawany z Astry 19,2°E.

• 2 weeks later...

Nie wiem czy dobrze słyszałem ale wczoraj podczas wyścigu kolarskiego z rozmowy komentatorów wynikało że Jaroński komentuje z innego miejsca niż Probosz. Czyżby z domu? I w jego komentarzu nie było żadnego opóźnienia. Czyli musiał mieć podgląd na ten sam obraz co Probosz w studiu Eurosportu. Był już taki przypadek że komentatorzy siedzieli w domu i komentowali jakieś zawody? Eurosport poczynił jakieś inwestycje w związku z Covidem by komentatorzy nie musieli siedzieć w kabinie komentatorskiej? Ktoś to może potwierdzić że Jaroński komentował z domu?

IMŚJ, które będą w piątek. Kiedyś jeszcze Speedway Best Pairs, ale to była "czysta komercha".

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
W dniu 1.10.2020 o 08:54, tyrla napisał:

Było kiedyś F1 na Eleven, ale w Eurosporcie to chyba pierwszy raz.

Tylko studio, sesje komentował Mikołaj Sokół sam z budki.

• Upvote 1

Wyścigi kolarskie na Zwifcie też każdy komentował od siebie, podobnie jak Formułę E na symulatorach. Wydaje mi się, że zeszłotygodniowe kolarstwo przełajowe też tak było robione, ale komentarz był angielski (na Eurosport Playerze).