Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze na satkurier - patrze i nie wierze ... Eurosport zmienia nazwe na Eurosport 1: https://satkurier.pl/news/121736/eurosport-zmienia-nazwe-na-eurosport-1.html

 

Wybrali swietna date - to naprawde pechowe rozwiazanie, myslalem, ze te zmiany to beda na lepsze. Zaraz odpale TV i dopiero sie przestrasze, mentalnie sie przygotowuje wlasnie na to, zeby zobaczyc Eurosport po tych zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loga obu kanalow sa tragiczne ...

Dalej stoja w miejscu, zadnych zmian nie widze - ogladam zawody w lyzwiarstwie figurowym na ES 2 komentator cos mowi i nagle ... reklamy. No po prostu cos czlowieka moze trafic.

 

O matko ... Teraz jeszcze zapowiedzi jakies leca z osoba ktora czyta bez emocji (kojarze ją z Planete+ i/lub Discovery Channel) ... Masakra.

Kanaly przestaly byc takie "wyjatkowe" jakie byly jeszcze do przynajmniej 6ciu miesiecy wstecz.

 

Juz widze, ze bedzie jeszcze wiecej reklam niz bylo. Przeciez relacje z zawodow kolarskich itp. beda teraz calkowicie zdominowane przez reklamy, do tej pory bylo to okolo pol na pol (i juz w takim schemacie ogladanie czegos takiego nie ma sensu).

===

 

LOOOL - znowu reklama?! WTF? Po 3 minutach na antenie znowu zeszli na reklamy, bez komentarza co to za [beep] jest ... Byla jedna reklama, trwala z 5 minut, byli 3 min na antenie i znowu 2 minuty reklam ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwesta przyzwyczajenia! Zniszczono pewny etap historii... Logo Eurosport powinno być co jakiś czas odświeżane to zrozumiałe ale powinno zachować swój oryginalny styl. Pewnych rzeczy się nie zmienia nie odwraca o 180 stopni... To tak jakby zmienić logo MTV czy kanału Viva. Owszem, zmieniły się na przestrzeni lat ale zachowały swoją barwę. Żałosne posunięcie. Logo kanału TVN pozostało bez zmian i widnieje od początku istnienia tej stacji! Podobnie logo niemieckiej telewizji RTL. Ma chyba z 25 lat!!! Nic nie zmienione. Sami się niszczą. Nie zmienia się identyfikacji cenionej marki na rynku.

Edytowane przez emarti
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowe logotypy kanałów Eurosportu są ok. Fakt, poprzedni logotyp był kultowy, ale nie przesadzałbym z tą krytyką. Nowe logotypy są miłe dla oka, bardziej nowoczesne. Zmienia się telewizja, więc umieszczanie dużych kolorowych logotypów w dobie już nie tyle HD co nadchodzącego coraz większymi krokami UHD, jest bez sensu. Oglądając transmisję czy też relację wydarzenia sportowego widz chce zobaczyć jak najwięcej, a nie oglądąć logotyp zajmujący pewną część ekranu. Logotyp ma być przyjazny i miły dla oka i dla mnie, te wprowadzone dzisiaj przez Eurosport takie właśnie są.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stare logo z gwiazdkami to były już można powiedzieć - LEGENDARNE. Od zarania dziejów, odkąd żyję to wszędzie te logo było i budziło zazdrość jak się miało siatkę i było się u kogoś kto ma Eurosport :)

 

Mnie ta legendarność kojarzy się z IO w AlbertVille i Barcelonie, czyli 92 - wtedy z zapartym tchem (po angielsku) śledziłem naszych sportowców w dużej mierze na Eurosporcie....i kojarze to logo lub bardzo podobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pamiętam te logotypy są historyczne, ten kanał, może to się śmieszne, ale to moje pierwsze w życiu marzenie które pamiętam. I można różne rzeczy o tym mówić ale ESP stanowi ideał pod każdym względem ramówki, dostępności i komentarza. Chciałbym żeby kiedyś  wylądowali w dvb-t no ale sami wiecie że w naszym kraju to jest możliwe tylko teoretycznie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na satkurier - patrze i nie wierze ... Eurosport zmienia nazwe na Eurosport 1: https://satkurier.pl/news/121736/eurosport-zmienia-nazwe-na-eurosport-1.html

"Zmiany na lepsze"... "Nowy, przełomowy okres"... Na prawdę, logo tyle lat się trzymało, tylko lekko je przerobili w 2011, ale to co teraz zrobili... Dlatego od jakiegoś czasu nie jestem za "nowoczesnością", bo od jakichś 5-3 lat ta nowoczesność sprowadza się do zwyczajnego pójścia na zbytnią łatwiznę, i nowe logo Eurosportu to podkreśla.

Edytowane przez PharellMan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdkę wkomponowali w literę E - czyżby to nawiązanie do bezpośredniego konkurenta Eleven? Ogólnie porażka. Jedynym plusem jest logo umieszczone bardziej w rogu, ale i tak programy Discovery mają je jeszcze bliżej krawędzi ekranu.

Ale bzdura. Zmiana dotyczy całego Eurosportu, a Elevenik nadaje tylko w 5 krajach na świecie. Też mi nawiązanie.

Prędzej do samego logo Discovery Channel, w którym w literze "D" jest Ziemia. Tak i w "E" jest gwiazdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak można było się dać kupić dla Discovery? Za chwilę będziemy mieć jakieś programy lifestylowe, bo w USA lubią odbiegać od założonego na początku profilu stacji, i każdy kanał (np. MTV, History Channel, Discovery) prędzej czy później nie jest taki jaki powinien być. Ale oby tak nie było.

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tymczasem ciekawi jedna rzecz a mianowicie dlaczego polskie platformy cyfrowe zignorowały cały fakt zmian nie poprawiając nazwy stacji.

W nc+ jest Eurosport1 HD, więc nie gadaj głupot.

Bo to dalej Eurosport, tylko że dla władz stacji Eurosport 1. :P

Dla władz i normalnie dla wszystkich ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...