Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej to okazji transmitują mecze bundesligi równocześnie na dwóch kanałach, chyba nie było jeszcze takiej sytuacji?

4 najblizsze mecze Bayernu maja byc dostepne takze na Eurosport

 

Znakomita forma Roberta Lewandowskiego i jego świetne występy sprawiły, że popularność naszego reprezentanta jest ogromna, a wielu kibiców nie może doczekać się kolejnych meczów z jego udziałem. Wychodząc naprzeciw tak dużemu zainteresowaniu, postanowiliśmy transmitować cztery najbliższe mecze Bayernu Monachium w kanale Eurosport. Dzięki temu dajemy możliwość śledzenia wyczynów Roberta Lewandowskiego jeszcze większej liczbie kibiców - tłumaczy Olgierd Dobrzyński, VP, Country Manager Central Europe Discovery Networks CEEMEA & Eurosport.

 

Mecze Bayernu Monachium, które transmitować będzie kanał Eurosport, odbędą się 24 października (Bayern - FC Koeln, godz. 15:30), 30 października (Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium, godz. 20:30), 7 listopada (Bayern Monachium - VfB Stuttgart, godz. 15:30) i 21 listopada (Schalke - Bayern, godz. 18:30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto znowu się ośmiesza na wizji  :popcorn:

 

Tradycyjnie już uwziął się na jakiegoś piłkarza, że słaby, że przepłacony po czym mija kilka minut i ten sam mocno krytykowany przez niego piłkarz strzela bramkę i zabija mecz  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Przy okazji fajnie wytłumaczył dlaczego Vidal nie radzi sobie w Bayernie (co jest oczywiście nieprawdą, bo radzi sobie świetnie, jeśli jest zdrowy to gra w każdym meczu), bo w Juventusie przez 90 minut nie dotykał piłki tylko za nią biegał xD

 

 

PS. Gdzie można wysyłać CV do Eurosportu? Tak sobie myślę, że skoro przyjmują tam komentatorów-alkoholików oraz ekspertów - byłych piłkarzy gadających od rzeczy to może ja też bym się nadał? Od czasu do czasu też gadam od rzeczy kiedy sobie golnę. Uosabiam idealne połączenie. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wiem ... Chodzi o to, ze mam ustawione sciezki pl na obu Eurosportach a w tym przypadku o ktorym pisalem, lecial angielski komentarz przez dobre kilka godzin na polskiej sciezce - chodzi o nc+, znajomy ktory ma Vectre odpowiedzial prawie od razu, ze u niego wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - mieszkamy w Polsce i mamy oglądać jedynie słuszne polskie reklamy na polskiej wersji Eurosportu.(wersje HD i SD dostępne z tp Cyfrowego Polsatu) :). Eurosport 2 nie ma typowo polskiego przekazu i dlatego można go oglądać w wersji międzynarodowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu

To samo z Discovery, nadają go w SD ale tylko dla TNK z tego co wiem

Co im szkodzi dodać uprawnienia dla nc+...

 

Paczka C+ zniknęła w ogóle z DVB-S i ok, to się rozumie,

ale są kanały dostępne w DVB-S, których wersje HD oglądam na dekoderze HD, a na dekoderze SD nie mogę oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...