Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prestige

Jest już oficjalne info na temat dostępności Euro 2016 w nc+

 

Oferta dla nowych abonentów na Euro 2016:

 

1. Do pakietu Start+ klient otrzyma dostęp do kanałów Euro 2016 za jednorazową opłatą 99 zł

2. Każdy kto wykupi pakiet Comfort+ z opcją Multiroom otrzyma dostęp do kanałów Euro 2016 za 0 zł

3. Przy zakupie pakietów Superpremium lub VIP+ (nawet bez MR) dostęp do kanałów Euro 2016 za 0 zł

 

Oczywiście chodzi tu o dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD i 3 HD

 

Dla obecnych abo podobne warunki, tzn za 99 zł jednorazowo lub za 0 zł gdy klient posiada już pakiet VIP+ Max oraz przy przedłużeniu umowy z opcją Multiroom Standard (która kosztuje 10 zł/mies)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie dali informacji, jak w przypadku Polsat Volleyball że nie biorą żadnych opłat. Że nie czerpią z tego zysku. Wynika że nc+ też chce zarobić.

No chce skoro mi na E-obsłudze zaproponowali takie warunki by mieć Te kanału za free https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1513?do=findComment&comment=1138706  ale niby w nich Euro jest za free :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku zaznaczę, że mówię z perspektywy abonenta nc+: ja się cieszę, że taka możliwość zakupu Euro istnieje. Jestem fanem piłki, nie wyobrażam sobie, żebym nie obejrzał jakiegoś meczu. Miałem specjalnie nawet kupować Cyfrowy Polsat, ale czekałem do ostatnich dni i jak widać dobrze zrobiłem. Dzięki temu zapłacę sobie tą stówkę za miesiąc, obejrzę mecze w komfortowych warunkach, bez obaw o jakieś zacinki, bez reklam i w profesjonalnej oprawie. Gdybym był abonentem Cyfrowego Polsatu to pewnie przeklinałbym ostro, bo ich p. Solorz wyrolował nieźle, ale jak dla mnie to oferta "otwarcia" Euro jest bardzo korzystna. Byłoby fajnie, gdyby np. zaoferowali taką samą usługę np. z eliminacjami do MŚ 2018, które też posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać. Abonent CP chcący obejrzeć Polsat Boxing Night, KSW i całe EURO 2016 musi w ciągu okresu Kwiecień- Czerwiec wydać dodatkowo blisko 160 zł extra, jeśli nie chce przedłużać umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać. Abonent CP chcący obejrzeć Polsat Boxing Night, KSW i całe EURO 2016 musi w ciągu okresu Kwiecień- Czerwiec wydać dodatkowo blisko 160 zł extra, jeśli nie chce przedłużać umowy. 

Tak samo, jak klienci kablówek. Ale oni normalnie płacą więcej, więc w sumie warunki CP nie są takie złe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój znajomy dzisiaj dzwonił do CP bo kończy mu się umowa. Chciał przedłużyć na 2 lata umowę, aby uzyskać dostęp do kanałów na Euro. Konsultantka powiedziała mu, że nie może dostać tych kanałów, ponieważ jeżeli chce otrzymać te kanały za darmo musi przedłużyć umowę na 2 lata, ale na najwyższym pakiecie. Może ktoś to potwierdzić, że tak jest ? Byłem pewny, że bez względu na pakiet, jak się decydujesz przedłużyć umowę na te 2 lata, to otrzymasz dostęp do tych dwóch kanałów. Dodam, że znajomy ma najtańszy pakiet za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym mówione, m.in. tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-424?do=findComment&comment=1137140

Konsultantka zwyczajnie wpuściła twojego znajomego w maliny albo po prostu nie ma bladego pojęcia o ofercie operatora, którego reprezentuje... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wszystkiego w takim przypadku powinien uzyskać dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport3 HD.

Pakiet Premium Max już "sam w sobie" zawiera również te kanały i w tym pakiecie nie są one dodatkowo płatne, nawet przy krótszej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje zatem czekać do tego 10 czerwca jak ruszą kanały i zobaczymy czy to włączą. Muszą to zrobić w takim razie. Innej opcji nie widzę. Wina leży po stronie konsultantki, która wprowadziła w błąd. No nic. Dzięki za odpowiedź. Nie mam ostatnio aż tyle czasu żeby dzień w dzień tutaj zerkać, więc przepraszam za zdublowane pytanie :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...