Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nie mogę bo elektryk wyprowadził jeden przewód na zewnątrz na poddasze z zewnątrz. Z pokoi idą trzy przewody na poddasze.

Tunery muszę spiąć po Unicable i żeby były zgodne z danymi pod tunery: http://icyfrowypolsat.pl/przydzial-czestotliwosci-unicable-evobox1-evobox2/

 

Ten Opticum ma pierwsze cztery zgodne jednak kolejne cztery są inne niż wskazuje strona CP.

6cc709a097ceac388b25d78d7c182732.jpg

 

Dla PVR Evobox to Ok a co z Lite ? Nie jestem pewny do końca czy mogę tam wybrać z palca częstotliwość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Fotodetektor napisał:

@support458 masz jakiś sprawdzony konwerter i model pod multiroom EvoPVR i EvoLite  ??

 

Aktualnie najlepiej jest nabyć w POS CP konwerter Inverto Unicable II w preferencyjnej cenie za 69zł . Konwerter jest sprzedawany jako oddzielne akcesorium.

Konwerter jest modelem Inverto Unicable II (dCSS) z 24 UB specjalnie wyprodukowanym dla CP, w kolorze czarnym z oznaczeniem na naklejce KONWERTER-DCSS-CP.  Ten konwerter ma zaprogramowany zestaw częstotliwości pod Evobox PVR.

W menu Evobox PVR w konfiguracji anteny dla ułatwienia jest do wyboru typ konwertera KONWERTER-DCSS-CP (Evobox1).

Po wybraniu profilu KONWERTER-DCSS-CP (Evobox1) w Evobox PVR, w Evobx Lite wybierasz typ konwertera = KONWERTER SCR i jedną z wolnych w instalacji częstotliwość SCR. Tym sposobem możesz podłączyć do czterech dekoderów multiroom i dwóch dekoderów PVR w jednej instalacji.

Warunkiem możliwości nabycia konwertera w atrakcyjnej cenie, jest podpisanie umowy bądź aneksu do umowy nie dalej niż 18 m-cy wcześniej .

Edytowane przez support458
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po kilku tygodniach testowania multiroom PVR+LITE mogę napisać  że wszystko działa jak najbardziej ok. Autoryzacja po sieci przebiega bez żadnego problemu. 

 

W LITE widzę dwie poważne wady. Brak USB a co najważniejsze wyświetlacza!? NIe mam pojęcia dlaczego do PVR nie można dobrać jako dodatkowy EVOBOX HD.

 

Pomysł produkowania dekodera bez wyświetlacza to dla mnie jakiś absurd.

Edytowane przez enjoypoznan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Aktualnie najlepiej jest nabyć w POS CP konwerter Inverto Unicable II w preferencyjnej cenie za 69zł . Konwerter jest sprzedawany jako oddzielne akcesorium.
Konwerter jest modelem Inverto Unicable II (dCSS) z 24 UB specjalnie wyprodukowanym dla CP, w kolorze czarnym z oznaczeniem na naklejce KONWERTER-DCSS-CP.  Ten konwerter ma zaprogramowany zestaw częstotliwości pod Evobox PVR.
W menu Evobox PVR w konfiguracji anteny dla ułatwienia jest do wyboru typ konwertera KONWERTER-DCSS-CP (Evobox1).
Po wybraniu profilu KONWERTER-DCSS-CP (Evobox1) w Evobox PVR, w Evobx Lite wybierasz typ konwertera = KONWERTER SCR i jedną z wolnych w instalacji częstotliwość SCR. Tym sposobem możesz podłączyć do czterech dekoderów multiroom i dwóch dekoderów PVR w jednej instalacji.
Warunkiem możliwości nabycia konwertera w atrakcyjnej cenie, jest podpisanie umowy bądź aneksu do umowy nie dalej niż 18 m-cy wcześniej .


Dzięki za info. U nas w punkcie nawet nie wiedza o tym i w systemie nie maja tego konwertera wprowadzonego ;)

Pytanie czy będzie dodane do softu opcja sprawdzenia komunikacji miedzy tunelami dla multiroom ? PVR vs. Lite ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają w systemie, ponieważ system jest dla wszystkich punktów sprzedaży identyczny, są niedouczeni.

Jak mają problem ze zrozumieniem o co chodzi, to mają dzwonić na dedykowaną dla nich infolinię w CP ?

Klient może sam zadzwonić na infolinię i zamówić konwerter DCSS, oczywiście jak spełnia warunki dla takiej sprzedaży.

Punkty sprzedaży mogą również sprawiać trudności, ponieważ chcą się pozbyć zestawów antenowych z konwerterami Unicable I (SCR).

 

5 godzin temu, Fotodetektor napisał:

Pytanie czy będzie dodane do softu opcja sprawdzenia komunikacji miedzy tunelami dla multiroom ? PVR vs. Lite ?

 

 

Nie rozumiem pytania.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj kurier dostarczył mi dekoder EVOBOX PVR oraz jako multiroom EVOBOX LITE. Po podłączeniu oba dekodery nie chciały wystartować. Zrobiłem " Wznów połączenie z satelitą" i wystartował E PVR ,natomiast E LITE dalej milczał (komunikat o tym że tego kanału nie mam w pakiecie). Zadzwoniłem na infolinie i pomoc techniczna uruchomiła odbieranie kanałów również na multiroomie. I teoretycznie wszystko jest oki ,ale :

 

1. Na dekoderze głównym E PVR w ustawieniach "USTAWIENIA MULTIROOM" są wyszarzone (nie ma możliwości wejścia tam)

2. W diagnostyce -> ustawienia multiroom -> status usługi multiroom - usługa nieaktywna.

3. Na dekoderze MR E LITE w ustawieniach -> w dostępie warunkowym - status multiroom - NIEAKTYWNY

4. Obydwa dekodery są podpięte pod tą samą sieć domową.

 

Czy za chwile dekoder E LITE przestanie mi działać ,czy nie mam się czym martwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie posiadam  EVOBOX PVR i jako multiroom EVBOX LITE. Nie działał mi multiroom  połączony do jednej sieci WIFI z PVR-em więc zadzwoniłem na  infolinie aby aktywowali uprawnienia nie wiem czy poprzez satelitę czy poprzez internet, ale  zaczął multiroom działać. Ale nasuwa mi się pytanie:

 

1. Czy normalną rzeczą jest to że w menu EVOBOX PVR opcja multiroom jest nie aktywna. Też tak macie ?   

2. Czy multiroom muszę mieć cały czas podłączonego do sieci Wifi aby usługa działała ?

3. Czy uprawnienia też są wysyłane co 2 tygodnie ?

 

Edytowane przez manguscik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić?  
MR po LAN

EVOBOX PVR - EVOBOX LITE

EVOBOX HD - EVOBOX LITE

EVOBOX LITE - EVOBOX LITE

MR standardowo

EVOBOX PVR - EVOBOX HD / MINI HD 2000 / HD 3000 / HD 5000 / HD 5500s / HD 6000

EVOBOX HD - EVOBOX HD / MINI HD 2000 / HD 3000 / HD 5000 / HD 5500s / HD 6000

PVR 7000 HD - EVOBOX HD / MINI HD 2000 / HD 3000 / HD 5000 / HD 5500s / HD 6000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...