Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Zapewne masz Echostara, one tak mają. Raz się zawiesi, raz usunie się lista CP, raz się kanały podublują, raz nie reaguje na pilota. Normalna przypadłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Eurosporcie ok. 3-4 razy w miesiącu zanika sygnał i wyświetla się komunikat informujący, że tego kanału nie mam w swoim abonamencie.Nie wiem czy to wina systemu kodowania czy dekodera (Segam).Po ponownym włączeniu kanału ( nieraz za 4-5 tym razem) wszystko wraca do normy. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie po jakim czasie wróciło do normy, ale jest to dość wku..... :evil:

i całe ich (CP) szczęście ze nie odp... takiego numeru w czasie meczu.

 

 

Hmmm mecz był kapitalny tylko szkoda tego szczęścia, które było tak blisko :cry:

 

Ale- zima Wasza ( ruskich) wiosna NASZA- (kwal. w Japonii) :P

 

Lecz nic tak nie będzie smakowało jak złoto w Pekinie wygrane właśnie z nimi :lol::lol::lol:

 

 

 

:oops: trochę oftopu ale........ wciąż mi żal dziewczyn :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie utwierdzam sie w przekonaniu ze tu jest miejsce dla jeszcze jednej literki. zamiast CP powinno byc CAP (Cyfrowe Awarie Polsatu). textów w stylu "mam na ekranie komunikat >tego kanału nie ma w twoim abonamencie< na wszystkich kanałach"

niezle co?

albo "dekoder zablokowany" albo "usługa niedostępna"

takich telefonow w miesiacu jest 100, a niektore nie nadają się do cytowania :P

pojedynczy abonenci nie rozumieją powagi sytuacji - rozumieją ją tylko sprzedawcy :PP:PP

pozdro dla sprzedawców cp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kanał E! nie nadaje w całości po polsku. Na niektórych programach jest tylko po angielsku. Więc nic nie zrobisz, bo to wina nadawcy, że nie ma lektora akurat przy danym programie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...