Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zacząłeś korzystać z telefonu bezprzewodowego?

 

Napisz jak wygląda sytuacja z jakością i mocą sygnału na innych transponderach HotBirda. Czy się nic nie zmieniło? Proponuję też obejrzenie konwertera, czy nie ma żadnego pęknięcia obudowy promiennika (oczywiście, jeżeli masz łatwy dostęp do anteny). W ostateczności sprawdź dekoder u znajomego albo u swojego dystrybutora.

 

Właśnie nic z tych rzeczy. Dekoder stoi od roku w tym samym miejscu. Wszystkie inne kanały działają prawidłowo, tylko TVN ma takie wybryki i co ciekawe dekoder pokazuje, że sygnał i jego jakość jest dobra i nie zmienia się bez względu na to czy obraz sie zacina czy nie. Antena też raczej jest dobra i konwerter nie wykazuje żadnych oznak zniszczenia. Spróbuję jeszcze dzisiaj wrzucić defaulta, ale mam rozumieć, że nikomu z was nie przytrafiła się taka sytuacja?

**********

24.11 Chwilowo mój problem zniknął i jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już pisał o problemie z odbiorem TVN i to było poruszane właśnie w tym dziale. Jak przypomnę, w którym to było temacie to dam znać ;)

 

Już nic mi do głowy nie przychodzi, może zmieńcie częstotliwość 11.393 na 11.394 albo 11.392. Od strony nadawcy na pewno nic się nie dzieje, to u Was coś jest, może jakaś tajemnicza siła nie pozwala Wam odbierać ten transponder 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielony przycisk na pilocie, wybierz liste CP [ OK ] i powinno byc ok ..

 

jezeli nie pomoze przywróć ustawienia fabryczne i zainstaluj kanaly na nowo ..

[ jezeli nie wiesz jak : Menu - 2 2 [ na pilocie ] - ust. fabr. na tak i na dol na ok - po wlaczeniu sie dekodera tylko na "kontynuuj" i do szcześliwego konca ] gl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich na forum. Mam następujący problem od 2 dni nie mam 4fun.TV. Reszta kanałów działa idealnie natomiast na 4fun "brak sygnału". Nadmienię, iż jestem z Poznania. U rodzinki 50 km dalej wszystko gra. Być może to wina Echostar'a DSB 717?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy uzyskujesz sygnał z transpondera 10.723 H 29900 SR=3/4? A jak jest z jakością? Czy mocno zmalała? Podejrzewam, że do konwertera dostała się wilgoć - pęknięcie pokrywy od promiennika. Dlatego sprawdź też konwerter, czy przypadkiem nie jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że do konwertera dostała się wilgoć - pęknięcie pokrywy od promiennika. Dlatego sprawdź też konwerter, czy przypadkiem nie jest uszkodzony.

 

To nowy zestaw. Patelnia, konwerter, wszystko nowe. Będę sprawdzał jak złapał ten kanał jeszcze.

 

4fun.tv jest nadawany z 10.719V, 27500, 3/4 :wink:

 

Na TP 10.719V mam brak sygnału podobnie jest na 10.723H. To dziwne, bo reszta jest w porządku.

 

P.S. Jakie programy są nadawane na tych samych parametrach? Czy to w ogóle możliwe?

 

EDIT 31.12.2007 08:45:

Cud się zdarzył 4Fun TV działa. Na obu transponderach pojawił się sygnał od 54 do 60%. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...