Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym stawiał na telefony bezprzewodowe, które gdzieś tam wokół kabla od anteny satelitarnej mogą być umieszczone.

 

Albo zbieg okoliczności, albo racja. Po wyłączeniu telefonu bezprzewodowego stacja "wskoczyła". Spróbuję też w nieco inne miejsce przenieść router (na wszelki wypadek). Potestuję przez czas jakiś czy to faktycznie było przyczyną zakłóceń. Co do sygnału - ten nie zanikał, nawet w czasie deszczu utrzymywał się na odpowiednim poziomie, więc kwestia słabego sygnału odpada.

 

RafiX, dzięki za radę! Takie proste i oczywiste, zdawałoby się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem, a jest to bardzo drażniący mnie problem, gdyż korzystam z telegazety non stop (sport oczywiście). Niestety nie mogę na razie zgłosić tego problemu do biura obsługi bo nie pamiętam nr karty .. (a jestem obecnie w pracy) czekam na Waszą inicjatywę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 września o 19.10 interweniowałem telefonicznie w Dziale Obsługi Klienta. M.in. osoba z którą sie kontaktowałem chciała bym zresetował ustawienia dekodera - ale się nie zgodziłem. Zgłosił to więc gdzieś o 19.50 telegazeta wróciła... więc czyja była wina? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mało oglądam swój CP bo u mnie się nic nie psuje. :D

 

Po za malutkim incydentem prawdopodobnie przy aktualizacji ze strony CP u mnie w domu wyłączyli prąd na chwilę (Energetycy). A potem wyczyścilo mi z dekoder wszystkie kanały to była zabawa i jazda jak trzeba było robić listę ulubionych kanałów od początku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dalej mam problem z odbiorem programow TVN (wszystkich). odbieraja tylko rano ;( sprawdzalam swoj dekoder u sasiadow i dziala bez problemu, dekoder sasiadow sprawdzalam u siebie i tez odbieraja wszystkie programy, czyli to chyba nie jest wina dekodera?czy ma ktos jaies sugestie???????zaczelo sie to pare tygodni temu i dotyczy tylko tvn, tvn 7, turbo, style, meteo i tvn 24.prosze o pomoc!!!! pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...