Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

posiadam dekoder cyfr. polsatu i od paru dni nie działa mi zaden program TVN(7, turbo, style itd.)reszta programow odbiera idealnie, rachunki oczywiscie tez sa popłacone ;). antena jest na dachu budynku, sasiedzi odbieraja bez problemu wszystkie kanaly, tylko u mnie cos nie tak. wyswietla sie "szukam sygnalu"kiedy wlaczam na jakikolwiek kanal TVN. czasem, zwlaszcza rano-dziala-ale wieczorem juz mozna zapomnbiec. co to moze być??????pozdrawiam

_________________

induction

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krośnieńskiej Vectrze AXN już działa - sprawdzałem (w C+ go nie opłacam). Ale mogą mi w każdej chwili wyłączyć, bo po zakupie splittera zmieniłem pakiet w kablówce na najniższy (żeby mieć jeszcze TVP 3 Rzeszów i Polsat 1).

 

PS. nie zauważyłem postu wyżej, zdarza się. Ale niech post zostanie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się rozjaśni, jeżeli sprawdzisz swój dekoder u sąsiada. Możesz również zrobić na odwrót - dekoder sąsiada sprawdzić u siebie. Jeżeli będzie wszystko OK, to wtedy zacznie się problem. Myślę, że będziesz musiał się dowiedzieć od wszystkich mieszkańców, czy nikt nie posiada jeszcze podobnego problemu. Może coś się dzieje przy multiswitchach albo okablowaniu idącym do Twojego mieszkania.

 

A problem występuje tylko w przypadku tego TVN? Inne kanały od tego nadawcy działają bez zarzutów? Może posiadasz gdzieś w pobliżu telefon bezprzewodowy, który zakłóca sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na telefony bezprzewodowe, które gdzieś tam wokół kabla od anteny satelitarnej mogą być umieszczone. Posiadacie takie urządzenie?

 

W sumie dziwna przyczyna, rozumiem, że inne kanały z tego samego transpondera są odbierane prawidłowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...