Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

patrzcie jak zwykla burza (ktora w wypadku wielu nas jest oddalona o kilkaset kilometrow moze orzywic forum) :)

 

ps. powiem Wam w tajemnicy ze poczatkowo myslalem ze to jakis ptak mi na antenie przysiadl i rzucilem kamieniem w dach liczac ze sie przestraszy (nie raz skutkowalo) i... obraz sie w tym samym momencie poprawil :D istny efekt motyla, rzucilem kamieniem w dach a w Warszawie burza zmalala ;)

 

TP Polsatowe wrocily, TVN tez stabilne, Cyfra najwyrazniej rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dalej mam problem z odbiorem programow TVN (wszystkich). odbieraja tylko rano ;( sprawdzalam swoj dekoder u sasiadow i dziala bez problemu, dekoder sasiadow sprawdzalam u siebie i tez odbieraja wszystkie programy, czyli to chyba nie jest wina dekodera?czy ma ktos jaies sugestie???????zaczelo sie to pare tygodni temu i dotyczy tylko tvn, tvn 7, turbo, style, meteo i tvn 24.prosze o pomoc!!!! pozdrawiam 8)

A posiadasz jakiś telefon bezprzewodowy w pobliżu kabli od satelity? Nic mi innego do głowy nie przychodzi, sprawdź jeszcze, czy masz wpisane poprawne parametry dla transpondera TVN - częstotliwość 11.393 V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak u Was ale u mnie zdechły PROMOCJE TV od dwóch dni mieli problemy z synchronizacją jak im się rano udało to naprawić to po południu zamiast aukcji o godz 15.40 leciały reklamy że zapraszają na aukcję o 15.00 :shock: potem coś zaczęło "kichać i prychać" aż padło na amen :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak nadaje się z jakiegoś nie znajomego TP, nie z tego, który wykorzystuje jakaś polska platforma. Ten kanał w sieci nadaje samodzielnie więc problemów pewnie tak nie będą mieli wiele. A może ktoś sprawdzi jak sytuacja wyglądana na Atlantic Bird 1 :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Czy tylko u mnie Eurosport ma zakodowany sygnał??:/

 

Nie !!!

Było to spowodowane wyłączeniem kodowania na Euro sportach.

Ale gdy zostawało przywracane system nagra 2 dla polsatu został włączony ostatni to powód dla którego przez chwile nie mieliśmy paczki Eurosport .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zacząłeś korzystać z telefonu bezprzewodowego?

 

Napisz jak wygląda sytuacja z jakością i mocą sygnału na innych transponderach HotBirda. Czy się nic nie zmieniło? Proponuję też obejrzenie konwertera, czy nie ma żadnego pęknięcia obudowy promiennika (oczywiście, jeżeli masz łatwy dostęp do anteny). W ostateczności sprawdź dekoder u znajomego albo u swojego dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...