Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W CP już działa normalnie ;) Były chwilowe problemy, ale już OK :) Mi się nawet EPG włączyło, bo wcześniej zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach (ale gdy włączę "i" to i tak nie pisze co "leci", choć na moment się włączyło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem coś dziwnego, na GAY.tv leciał właśnie super kawałek więc zatrzymałem się na chwilę bo chciałem zobaczyć autora - a tu coś dziwnego, pasek pokazujący nazwę kanału i poziom sygnału nie chce zniknąć a po kilku sekundach na środku pojawił się napis "usługa niedostępna" mimo że kanał działa normalnie, o ile napis usługa niedostępna można zdjąć naciskając EXIT to paska sygnału w tym przypadku nie mogę wyłączyć, czy u was też się tak dzieje??????

 

Myślałem że problem dotyczy całego transpondera (11.785 H SR 27500) ale nie, tylko na GAY.tv to się pojawia

Dodam jeszcze że korzystam z Echostara dsb 616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj transponder jeszcze raz, kanał zostanie dopisany do listy "Wszystkie kanały". Ostatnio mieli jakieś problemy techniczne i przekaz został wyłączony na kilka godzin, stąd też zmieniły się wartości SID, PID... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oprócz GAY.tv jest tam parę dziur, np kanał Dance TV i jeszcze jakiś, na których nadają to samo i na pewno nie są to teledyski :lol:

Ja osobiście nie korzystam z listy CP straszny tam nieład panuje, kanały nie są raczej ustawiane tak jak powinny być tematycznie tylko promowane kanały daje się niżej żeby więcej osob je zobaczyło jak sobie zaczynają przełączać, poza tym nadal Cartoon Network jest nierozdzielony z TCM-em to jeszcze jeden argument za korzystaniem z własnej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie te kanały nadal mają niezmienioną identyfikację, np. "DANCE TV" - kanał, który już dawno temu odbiegł od tematyki. Pewnie jeszcze chodzi tutaj o IMC (Italian Music Channel) - tutaj nie pamiętam ID. Więc w tej sprawie na Twojej liście jest jak najbardziej aktualnie :lol:

 

Bez przesady, że co kilka dni, bo tak nie jest, chociaż czasami się tak zdarza. CP rzadko aktualizuje co prawda listę.

Czasami faktycznie piszesz tylko po to, by coś napisać... A ile według Ciebie na liście CP znajduje się kanałów zagranicznych? 20? 50?

 

W "Najciekawszych kanałach FTA z satelity HotBird" uwzględniłem około 70 programów. Średnio aktualizuję tą listę co dwa tygodnie... Przesadą nie byłoby, gdyby CP robił aktualizację przynajmniej raz w tygodniu. Tydzień ma siedem dni, więc jest to jak najbardziej kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Mam nadzieje, że pomożecie. Mój problem dotyczy kanałów muzycznych. Dwa z nich (włoskie programy RTL 102.5 i 123) sie strasznie zacinaja, ale zdaje sobie sprawę z tego, że to może mieć coś wspólnego z ustawieniem czaszy, gdyż w miarę przy poruszeniu czaszy da się je wyregulować, tyle że po pewnym czasie znów zaczynają się zacinać.

Gorzej jest z innym programem muzycznym: Gay.tv, który działał przez jakis czas bez zarzutu, a teraz nie odbiera i widnieje na nim napis Usługa niedostępna. Bardzo mnie to rozczarowało, gdyz na tym programie leciała naprwadę dobra muzyka i mogłam oglądać teledyski nie tylko ze wcześniejszych lat moich ulubionych artystów, ale również nowe teledyski , które na polskich programach pojawią się za kilka miesięcy albo wcale. Czy jest jakis sposób na to, aby przywrócić ten program?

Mam dekoder Echostar dsd 717. Z góty dziękuję za wszelkie wskazówki i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne korzystasz z głównej listy - Cyfrowy Polsat.

Gay.TV zmienił częstotliwość, a Polsat tego nie poprawił. Kanał obecnie znajduje się na tam, gdzie podał james_b. Musisz stworzyć własną listę kanałów i tam go dołożyć.

RTL 102.5 i 123 - To samo, co james_b podaje, oprócz tego zapytam, jak dużą masz antenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...